zabobony

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Zabobony (Film (1982)[Superstition] Reż.James W. Roberson ) ,

Artykuły - Zabobony (5)

 • Zła sława Tarota

  Zła sława Tarota

  ​Wyobraź sobie, że idziesz ciemnymi korytarzami. W ręku trzymasz kartkę z adresem, który zdobyłaś od swojej najbliższej przyjaciółki. Wchodzisz we wskazane drzwi. Za ciemną kotarą czeka na Ciebie ONA. Czarny kot na kolanach, szklana kula na stole, i karty, które zaraz odkryją twoją przyszłość.
 • 10 najgłupszych przesądów ciążowych

  10 najgłupszych przesądów ciążowych

  - Ostatnio wspominałam sobie, jakie najgłupsze rady słyszałam, kiedy byłam w ciąży z Kosmykiem. Aż dziw, że ja tę ciążę przeżyłam - prezentujemy fragment naszego ulubionego, zaprzyjaźnionego bloga. Przeczytaj koniecznie!
 • Pechowa suknia ślubna

  Pechowa suknia ślubna

  Okazało się, że nad rodziną Jacka wisiała jakaś klątwa. Gdy oświadczyłam rodzinie, że wychodzę za Jacka, wszyscy bardzo się ucieszyli. Spotykaliśmy się przez trzy lata, moi krewni go polubili. Jego rodzice też zaakceptowali mnie od pierwszej chwili. Czułam się trochę jak ich córka...
 • "Rozum wygrywa z zabobonem"

  "Rozum wygrywa z zabobonem"

  W rozmowie z INTERIA.PL Adam 'Nergal' Darski zdradza kulisy roli jurora w programie "The Voice Of Poland".
 • Behemoth: Inteligencja wygrywa z zabobonem

  Behemoth: Inteligencja wygrywa z zabobonem

  Po ponad rocznej przerwie Behemoth powrócił na sceny polskich klubów. Ci, którzy byli świadkami koncertów, jednogłośnie twierdzą, że zespół jeszcze nigdy nie był tak pełen pasji i głodu grania. Nie obyło się jak zwykle bez kontrowersji.

Filmy - Zabobony (1)

 • Czy czarny kot przynosi pecha?

  Nawet ci, którzy nie wierzą w zabobony, są lekko wytrąceni z równowagi, kiedy ich drogę przebiegnie wielka, złowroga bestia - czarny kot. Ale czy kiedyś udowodniono mu jakieś nieszczęście? Święto czarnego kota wywodzi się z Włoch, gdzie zwierzęta te są wyjątkowo prześladowane. 17 listopada w Italii uważany jest za ten najbardziej pechowy. Co o tym sądzą Polacy?