zablokowana droga

Artykuły - Zablokowana droga (25)

Filmy - Zablokowana droga (6)

 • Uparty jak… indyk. Grupa zwierząt zablokowała ruch na drodze

  Kierowca z amerykańskiego stanu Pensylwania był zaskoczony, gdy nagle ruch na drodze, po której się poruszał, zablokowały... indyki. Zwierzęta wyraźnie nie chciały przepuścić samochodu, mimo że mężczyzna używał klaksonu. (STORYFUL/x-news)
 • Gigantyczny aligator wyszedł na drogę

  Gigantyczny aligator wyszedł na drogę w okolicach pola golfowego w The Villages na Florydzie. To prawdopodobnie słynny Larry, który zyskał sławę dzięki swoim rozmiarom i częstemu wylegiwaniu się na trawnikach. (STORYFUL/x-news)
 • Ogromne stado łosi zablokowało drogę

  Kierowcy poruszający się drogą w okolicach Boylston w stanie Waszyngton mieli spory problem, gdy drogę zagrodziło im... stado łosi. Zwierząt było tak dużo, że przebiegnięcie przez ulicę całej grupy zajęło im kilkadziesiąt sekund. (STORYFUL/x-news)
 • Nietypowy problem policjanta. Drogę zatarasował mu... żółw

  Nieoczekiwaną przeszkodę napotkał na drodze funkcjonariusz Bryan Bowman z biura szeryfa hrabstwa Marion na Florydzie. Jezdnię zablokował mu bowiem poruszający się niezwykle wolno... żółw. Stało się to w miejscu, w którym namalowana była podwójna ciągła linia, więc policjant, jak na stróża prawa przystało, nie miał innego wyboru, jak tylko dostosować się do prędkości poprzedzającego go uczestnika ruchu. (STORYFUL/x-news)