zablokowana droga

Artykuły - Zablokowana droga (14)

 • Lubelskie: Droga nr 19 zablokowana po wypadku w Kąkolewnicy

  Lubelskie: Droga nr 19 zablokowana po wypadku w Kąkolewnicy

  Przejezdna jest już droga krajowa nr 19 w miejscowości Kąkolewnica (woj. lubelskie), gdzie w poniedziałek zderzyły się trzy samochody osobowe. Dwie osoby odwieziono do szpitala - poinformowała policja.
 • 4,5 tys. ciężarówek zablokowało drogi. Z sukcesem

  4,5 tys. ciężarówek zablokowało drogi. Z sukcesem

  Rząd Francji odłożył do 2015 r. wprowadzenie ekopodatku, który będą płaciły samochody o ładowności powyżej 3,5 tony na drogach nieobjętych opłatą autostradową, jednak 4 500 ciężarówek blokowało w sobotę ruch na drogach; demonstrowano też w Bretanii.
 • Droga krajowa nr 23 na odc. Dębno-Kostrzyn nad Odrą zablokowana

  Droga krajowa nr 23 na odc. Dębno-Kostrzyn nad Odrą zablokowana

  W sobotę wieczorem zablokowana jest droga krajowa nr 23 w miejscowości Cychry, na odcinku Dębno-Kostrzyn nad Odrą. Został tam śmiertelnie potrącony rowerzysta przez samochód osobowy.
 • Kujawsko-Pomorskie: Odblokowano autostradę A1 w kierunku Torunia

  Kujawsko-Pomorskie: Odblokowano autostradę A1 w kierunku Torunia

  Przejezdna jest już autostrada A1, która była zablokowana po wypadku, do jakiego doszło na odcinku Tczew-Toruń (woj. kujawsko-pomorskie) w czwartek przed południem.
 • Mieszkańcy Zbuczyna zablokują drogę Warszawa-Terespol

  Mieszkańcy Zbuczyna zablokują drogę Warszawa-Terespol

  Mieszkańcy Zbuczyna koło Siedlec zablokują w poniedziałek drogę krajową numer 2 - Warszawa-Terespol. Od 9:00 rano będą chodzić po przejściu dla pieszych w Zbuczynie, domagając się wybudowania kilkusetmetrowego odcinka chodnika wzdłuż międzynarodowej drogi.
 • Zderzenie trzech samochodów na drodze krajowej nr 19

  Zderzenie trzech samochodów na drodze krajowej nr 19

  Przejezdna jest już droga krajowa nr 19, prowadząca z Rzeszowa do Lublina. W środę po południu przez ponad dwie godziny trasa ta była nieprzejezdna na Podkarpaciu po zderzeniu się trzech samochodów między Nowosielcem a Niskiem.
 • Wypadek na drodze krajowej nr 11. Utrudnienia

  Wypadek na drodze krajowej nr 11. Utrudnienia

  Policja odblokowała po wypadku drogę krajową nr 11 między Poznaniem a Obornikami. W poniedziałek w Chludowie zderzyły się cztery auta.
 • Poważne utrudnienia. Droga krajowa zablokowana

  Poważne utrudnienia. Droga krajowa zablokowana

  Przejezdna jest już droga krajowa nr 4, prowadząca do granicy z Ukrainą w Korczowej. W piątek rano trasa ta była zablokowana w Górze Ropczyckiej (woj. podkarpackie) przez stowarzyszenie "Bezpieczne Skrzyżowanie", które domaga się ustawienia sygnalizacji świetlnej.
 • Zderzenie czterech samochodów. Utrudnienia

  Zderzenie czterech samochodów. Utrudnienia

  Po wypadku zablokowana jest droga nr 92 w Boczowie w Lubuskiem. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów ciężarowych i osobowego. Z pierwszych doniesień wynika, że jedna osoba została ranna - poinformowała rzeczniczka policji w Sulęcinie Alina Słonik.
 • Budowniczy autostrad nie zablokują dróg na Euro

  Nie będzie protestów podwykonawców firm budujących autostrady.