zablokowana droga

Artykuły - Zablokowana droga (14)

Filmy - Zablokowana droga (8)

 • Mama nie mogła ich opanować, więc pisklaki emu opanowały australijską ulicę

  Niełatwo upilnować dzieci. O tym przekonała się strusica emu, której pisklaki wybiegły na drogę w Zachodniej Australii. Tym razem niesubordynacja młodych nie przyniosła konsekwencji. Kierowcy i przechodzie pozwolili matce na opanowanie latorośli. Ruch został wstrzymany. (STORYFUL/x-news)
 • Ogromny gad zablokował drogę. Do rzeki eskortowała go policja

  Ponad 3-metrowy aligator przez blisko godzinę blokował jedną z dróg w mieście Wilmington w USA. Zwierzę wyszło z rzeki i wygrzewało się na asfalcie. Na miejsce wezwano policjantów, którzy próbowali nakłonić go do powrotu do wody. Ostatecznie zwierzę – po kilku przerwach – przemieściło się w przydrożne zarośla i zwolniło drogę. (STORYFUL/x-news)
 • Uparty jak… indyk. Grupa zwierząt zablokowała ruch na drodze

  Kierowca z amerykańskiego stanu Pensylwania był zaskoczony, gdy nagle ruch na drodze, po której się poruszał, zablokowały... indyki. Zwierzęta wyraźnie nie chciały przepuścić samochodu, mimo że mężczyzna używał klaksonu. (STORYFUL/x-news)
 • Gigantyczny aligator wyszedł na drogę

  Gigantyczny aligator wyszedł na drogę w okolicach pola golfowego w The Villages na Florydzie. To prawdopodobnie słynny Larry, który zyskał sławę dzięki swoim rozmiarom i częstemu wylegiwaniu się na trawnikach. (STORYFUL/x-news)