zablokowana

Artykuły - Zablokowana (51)

 • Zablokowane konto Allegro? Kolejny sposób na wyłudzenie prywatnych danych

  Zablokowane konto Allegro? Kolejny sposób na wyłudzenie prywatnych danych

  Po raz kolejny cyberprzestępcy usiłują wykraść dane logowania użytkowników do serwisu aukcyjnego Allegro. Tym razem e-mail, który mówi o blokadzie konta Allegro prosi o wprowadzenie danych poprzez specjalnie spreparowany link, który może nie tylko przesłać wszystkie dane do logowania do konta w niepowołane ręce (a także numery połączonych z Allegro kart kredytowych), ale również zainfekować komputer złośliwym oprogramowaniem.
 • Wypadek na obwodnicy autostradowej A8 w stronę A4

  Wypadek na obwodnicy autostradowej A8 w stronę A4

  Po wypadku zablokowana została w poniedziałek wieczorem autostradowa obwodnica Wrocławia A8 w stronę autostrady A4 i w kierunku na Kłodzko oraz Kudowę Zdrój. Pojazdy powinny zjeżdżać z A8 do centrum Wrocławia, gdyż na obwodnicy utworzył się kilkukilometrowy korek.
 • Mieszkańcy Zbuczyna zablokują drogę Warszawa-Terespol

  Mieszkańcy Zbuczyna zablokują drogę Warszawa-Terespol

  Mieszkańcy Zbuczyna koło Siedlec zablokują w poniedziałek drogę krajową numer 2 - Warszawa-Terespol. Od 9:00 rano będą chodzić po przejściu dla pieszych w Zbuczynie, domagając się wybudowania kilkusetmetrowego odcinka chodnika wzdłuż międzynarodowej drogi.
 • Pomorskie: Policyjny pościg, droga zablokowana

  Policyjny pościg na drodze między Człuchowem a Rzeczenicą w w województwie pomorskim. Droga numer 25 była zablokowana.
 • Zachodniopomorskie: Zablokowany wjazd na S3 na węźle Klucz

  Zachodniopomorskie: Zablokowany wjazd na S3 na węźle Klucz

  Przewrócony samochód ciężarowy zablokował w środę po południu wjazd na drogę S3 na węźle Klucz w Szczecinie. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) w Szczecinie.
 • Zderzenie czterech samochodów. Utrudnienia

  Zderzenie czterech samochodów. Utrudnienia

  Po wypadku zablokowana jest droga nr 92 w Boczowie w Lubuskiem. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów ciężarowych i osobowego. Z pierwszych doniesień wynika, że jedna osoba została ranna - poinformowała rzeczniczka policji w Sulęcinie Alina Słonik.
 • Lubuskie: Po wypadku zablokowana droga nr 3 w Brzozowcu

  Lubuskie: Po wypadku zablokowana droga nr 3 w Brzozowcu

  Po wypadku zablokowana została w czwartek droga krajowa nr 3 między Gorzowem Wlkp. a Skwierzyną. W Brzozowcu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - poinformował PAP Marcin Maludy z zespołu prasowego lubuskiej policji.
 • Zablokowane porozumienie z USA o danych bankowych

  Zablokowane porozumienie z USA o danych bankowych

  Izba większa parlamentu Szwajcarii odmówiła we wtorek zajęcia się uchwaloną już przez izbę mniejszą ustawą, która ma zapewnić władzom USA dostęp do danych na temat kont ich obywateli w bankach szwajcarskich. Wspomogłoby to walkę z uchylaniem się Amerykanów przed podatkami.
 • Zablokowana linia kolejowa prowadząca przez Dworzec Centralny

  W piątek rano z powodu strajku zablokowana została linia kolejowa prowadząca przez Dworzec Centralny w Warszawie. Jak powiedział PAP rzecznik PKP PLK Krzysztof Łańcucki, pociągi dalekobieżne nie kursują w ogóle. Koleje Mazowieckie kursują bez większych utrudnień.
 • Horror. Zamiecie, korki, MPK za darmo!

  Polska zmaga się z mocnym atakiem zimy. Wczorajsze intensywne opady spowodowały wieczorny paraliż południowej części kraju.