Żabka Polska SA

Artykuły - Żabka Polska SA (22)

 • Wycofanie piwa Miłosław niefiltrowanego 0,5 l

  Wycofanie piwa Miłosław niefiltrowanego 0,5 l

  W związku ze stwierdzeniem ciała obcego – fragmentu szkła w produkcie: PIWO MIŁOSŁAW NIEFILTROWANE 0,5 l, którego producentem jest Browar Fortuna sp. z o.o. sp. k. oznakowanego terminem przydatności: 28-11-2020 podjęto decyzję o wycofaniu ze sprzedaży całej partii towaru. Produkt może być niebezpieczny dla konsumenta.
 • Limity zakupów w Żabce, Rossmannie i osiedlowych sklepach. Czy to zgodne z prawem?

  Limity zakupów w Żabce, Rossmannie i osiedlowych sklepach. Czy to zgodne z prawem?

  Z powodu koronawirusa w wielu sklepach pojawiły się limity na zakupy. Sklepy ograniczały liczbę towarów, które kupić może jeden klient, jednak wiele osób skarżyło się na takie praktyki. Co na to UOKiK? Odpowiedzi szukał portal wiadomoscihandlowe.pl.
 • Żabka uruchomiła sklep internetowy

  Żabka uruchomiła sklep internetowy

  Żabka uruchomiła sklep internetowy. Miało to nastąpić w drugiej połowie 2020 roku, jednak w związku z epidemią koronawirusa sieć znacznie przyspieszyła prace nad projektem - poinformował serwis wiadomoscihandlowe.pl.
 • Żabka startuje z testami autonomicznego nanosklepu!

  Żabka startuje z testami autonomicznego nanosklepu!

  W Poznaniu rusza pilotaż pierwszego nanosklepu sieci Żabka - ustalił portal wiadomoscihandlowe.pl. Już wczesną wiosną pracownicy Żabki, a potem klienci, będą mogli skorzystać z naszpikowanej nowoczesnymi technologiami placówki handlowej, w której nie będzie kasjerów.
 • W Żabce będzie można wpłacać pieniądze na konto. Sieć startuje z nową usługą

  W Żabce będzie można wpłacać pieniądze na konto. Sieć startuje z nową usługą

  Nowa usługa pozwoli użytkownikom kart Mastercard wpłacać gotówkę na konto w dowolnym sklepie sieci Żabka. Usługa o nazwie „Wpłacaj na kartę” ma być alternatywą dla wpłatomatów - poinformował portal wiadomoscihandlowe.pl.
 • Produkty Nestle tymczasowo zniknęły ze sklepów sieci Żabka

  Produkty Nestle tymczasowo zniknęły ze sklepów sieci Żabka

  Na półkach sklepów sieci Żabka próżno szukać produktów Nestle. Jak ustalił nieoficjalnie portal wiadomoscihandlowe.pl, jest to konsekwencja przeciągnięcia się rozmów sieci convenience z gigantem spożyczym odnośnie warunków współpracy handlowej w 2020 r. - poinformował portal wiadomoscihandlowe.pl.
 • Żabka testuje dwa rodzaje kas samoobsługowych

  Żabka testuje dwa rodzaje kas samoobsługowych

  Żabka rozpoczęła testy kolejnego rodzaju kas samoobsługowych w wybranych sklepach - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Tym razem chodzi nie o kasy "jednosekundowe", rozpoznające wygląd produktów, lecz o bardziej tradycyjne urządzenia, w których skanowane są kody kreskowe.
 • Żabka ma nowego inwestora. Australijski fundusz inwestycyjny Partners Group wierzy w szybki rozwój sieci

  Żabka ma nowego inwestora. Australijski fundusz inwestycyjny Partners Group wierzy w szybki rozwój sieci

  Jak podaje serwis wiadomoscihandlowe.pl, we wrześniu 2019 r. australijski fundusz inwestycyjny Partners Group przeznaczył 3 proc. swoich aktywów netto na przejęcie udziałów w spółce Żabka Polska. Inwestorzy wierzą w przyszłość sieci.
 • Żabka w opałach. Franczyza to praca?

  Żabka w opałach. Franczyza to praca?

  W sądzie jest pierwsza sprawa, w której ajent Żabki domaga się uznania go za pracownika. Ma go to uchronić przed rzekomymi długami wobec sieci. Wyrok może mieć znaczenie dla całej branży.
 • Żabka otwarta w niedziele. Legalnie

  Żabka otwarta w niedziele. Legalnie

  Sądy stają po stronie sklepów. Są już pierwsze prawomocne decyzje umożliwiające placówkom prowadzenie sprzedaży w dni wolne od handlu.

Filmy - Żabka Polska SA (1)

 • Żabka inwestuje i otwiera kolejne sklepy

  Mimo spowolnienia w segmencie handlu detalicznego Żabka chce przyspieszyć rozwój. W 2013 roku sieć powiększy się o 400 nowych sklepów. W całej Polsce będzie ich ponad 3 tysiące. Komentuje Jacek Roszyk, prezes Żabka Polska.