InteriaTV - zabiegi

Synonimy:
zabieg,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Zabiegi (16)

 • Ten pies uwielbia zabiegi pielęgnacyjne

  Ten bokser, nie ma nic przeciwko zabiegom pielęgnacyjnym, a zwłaszcza przycinaniu i piłowaniu pazurków.
 • Trudne życie psa w kołnierzu. Poradził sobie?

  Po kastracji psiaki często dostają „ozdobę” w postaci kołnierza. Ma on zapobiec lizaniu ran czy rozerwaniu szwów. Jak można się domyślać, jest też sporą przeszkodzą w wykonywaniu codziennych czynności. Sterling, bo tak się wabi ten golden retriever, na nagraniu pokazuje jasne i ciemne strony życia w kołnierzu. (STORYFUL/x-news)
 • Część zabiegów medycyny estetycznej ma być wykonywana tylko przez lekarzy

  Powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek czy ujędrnianie twarzy – choć zabiegi medycyny estetycznej są stosunkowo bezpieczne, to przybywa pacjentów, którzy odczuli ich negatywne skutki, ponieważ wykonała je osoba niewykwalifikowana. Dlatego Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało konsultacje w sprawie uregulowania kwestii wykonywania zabiegów upiększających. Muszą one być zdefiniowane wprost jako świadczenia zdrowotne i wykonywane przez lekarzy – podkreślają przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
 • Krótki zabieg pozwala na rekonstrukcję stawów i szybki powrót pacjenta do sprawności

  Zabieg artroskopii jest mało inwazyjny i bardzo bezpieczny. Polega na wprowadzeniu endoskopu przez milimetrowe nacięcie w okolicy operowanego stawu. Po dokładnym zobrazowaniu stanu chorobowego za pomocą mikronarzędzi specjalista podejmuje działania lecznicze. Metoda ta w porównaniu do tradycyjnej operacji mniej obciąża stawy i wymaga krótszej rekonwalescencji. W języku angielskim artroskopia ze względu na swój charakter nazywana jest „keyhole burgery”, czyli zabiegiem przez dziurkę od klucza. – Artroskopia to mało inwazyjne leczenie uszkodzeń wewnątrzstawowych. Robimy 2–3 malutkie otwory, my to nazywamy dostępy chirurgiczne, one mają średnice około 5–6 mm tak jak średnica artroskopu. Przez jeden wprowadza się malutką kamerę długości ołówka, a przez pozostałe narzędzia, którymi naprawia się uszkodzone struktury – mówi dr Andrzej Komor, ortopeda Horizon Medical.
 • Uważaj! Niektóre zabiegi kosmetyczne latem szkodzą

  Medycyna estetyczna pomaga nawilżać, walczyć z niedoskonałościami i poprawia wygląd skóry. Latem jednak nie każdy z zabiegów jest wskazany. Niektóre zamiast pomóc mogą nawet zaszkodzić np. spowodować pojawienie się przebarwień. - Latem nie powinniśmy wykonywać mikrodermabrazji oraz zabiegów z wykorzystaniem kwasów, ponieważ narażają naszą skórę na dużo większą chłonność na promienie słoneczne, w wyniku czego mogą powstawać blizny i przebarwienia. Jeżeli już wykonano nam taki zabieg powinnyśmy bezwzględnie chronić skórę przed słońcem. Obowiązkowy jest wtedy filtr 30 – przestrzega Katarzyna Kurdej, kosmetolog Instytut Piękna i Estetyki Tanrei Nowogrodzka
 • Koniec z cukrzycą i otyłością? Ten zabieg czyni cuda!

  Otyłość i cukrzyca typu 2 to śmiertelna kombinacja, z którą lekarze przez lata próbowali walczyć za pomocą środków farmakologicznych. Pionierski eksperyment przeprowadzony w USA sugeruje jednak, że oba te schorzenia skutecznie można leczyć… operacyjnie. Podobno już po sześciu tygodniach pacjent jest jak nowo narodzony!
 • Karoliny Kozak rytuały dla urody

  Masaże, peelingi, maski - Karolina Kozak nie ma nic przeciwko profesjonalnym zabiegom dla urody. - Mam poczucie, że mężczyźni mają łatwiej, jeśli chodzi o pielęgnację: nie muszą się niczym smarować, a zmarszczki dodają im uroku - dodaje.
 • Sekrety urody Doroty Miśkiewicz

  Jeśli chodzi o kosmetyki, to polegam na sprawdzonych markach - mówi wokalistka. Jakie jeszcze sposoby wykorzystuje, by zadbać o swoją urodę?
 • W futurystycznej saunie

  Promieniowanie podczerwone zwiększa skuteczność zabiegów kosmetycznych. Jego działanie wykorzystuje m.in. sauna na podczerwień.
 • Przygotuj skórę do lata

  Wygładzona, nawilżona i zregenerowana skóra będzie naszą ozdobą podczas letnich miesięcy. Pamiętajmy, by chronić ją kosmetykami z filtrem - nie tylko na plaży.