zabiegi

Synonimy:
zabieg,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zabiegi (481)

Filmy - Zabiegi (17)

 • Dziewczyna decyduje się na zabieg Kybella. Co to jest?

  Pewna młoda Australijka zdecydowała się na nietypowy zabieg chcąc pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic policzków. Jej zdaniem, przed zabiegiem głowa miała brzydki, kwadratowy kształt. Zobaczcie efekt końcowy! Było warto?
 • Ten pies uwielbia zabiegi pielęgnacyjne

  Ten bokser, nie ma nic przeciwko zabiegom pielęgnacyjnym, a zwłaszcza przycinaniu i piłowaniu pazurków.
 • Trudne życie psa w kołnierzu. Poradził sobie?

  Po kastracji psiaki często dostają „ozdobę” w postaci kołnierza. Ma on zapobiec lizaniu ran czy rozerwaniu szwów. Jak można się domyślać, jest też sporą przeszkodzą w wykonywaniu codziennych czynności. Sterling, bo tak się wabi ten golden retriever, na nagraniu pokazuje jasne i ciemne strony życia w kołnierzu. (STORYFUL/x-news)
 • Część zabiegów medycyny estetycznej ma być wykonywana tylko przez lekarzy

  Powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek czy ujędrnianie twarzy – choć zabiegi medycyny estetycznej są stosunkowo bezpieczne, to przybywa pacjentów, którzy odczuli ich negatywne skutki, ponieważ wykonała je osoba niewykwalifikowana. Dlatego Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało konsultacje w sprawie uregulowania kwestii wykonywania zabiegów upiększających. Muszą one być zdefiniowane wprost jako świadczenia zdrowotne i wykonywane przez lekarzy – podkreślają przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.