zabieg kosmetyczny

Artykuły - Zabieg kosmetyczny (-3)

 • Sanepid ostrzega przed popularnym zabiegiem kosmetycznym

  Sanepid ostrzega przed popularnym zabiegiem kosmetycznym

  Sanepid ostrzega przed korzystaniem z zabiegów kosmetycznych z użyciem rybek Garra Rufa. Niewielkie rybki pochodzące z rzek Bliskiego Wschodu wykorzystywane są w salonach kosmetycznych i gabinetach odnowy biologicznej do fish pedicure, manicure a nawet pilingu całego ciała.
 • Gdynia: Międzynarodowe jury i mniej filmów

  W Gdyni za dwa tygodnie ruszy 36. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. W tym roku imprezę czeka wiele zmian. Nie chodzi o delikatny zabieg kosmetyczny, a regularny lifting.
 • Nieudany sylwester do reklamacji

  Nieudany sylwester do reklamacji

  Nieudaną imprezę sylwestrową można reklamować. Mamy do tego prawo, jeżeli organizator imprezy nie wywiąże się z zawartej umowy - przypomina Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Reklamować możemy również niezgodną z ustaleniami fryzurę, makijaż czy zabieg kosmetyczny.
 • UOKiK: Nieudaną imprezę sylwestrową można reklamować

  Nieudaną imprezę sylwestrową można reklamować. Konsument ma do tego prawo, jeżeli organizator imprezy nie wywiąże się z zawartej umowy - przypomina Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Reklamować możemy również niezgodną z ustaleniami fryzurę, makijaż czy zabieg kosmetyczny.
 • Lekarz odmówił usunięcia kleszcza

  Lekarz odmówił usunięcia kleszcza

  Zdaniem lekarza pogotowia, usunięcie pasożyta to zabieg kosmetyczny, a nie medyczny. Drekcja szpitala w Tarnobrzegu otrzymała skargę na lekarza Dariusza Kłeczka, który odmówił usunięcia kleszcza młodemu pacjentowi.