zabezpieczenie

Artykuły - Zabezpieczenie (443)

 • XGen - nowatorski system ochrony użytkownika

  XGen - nowatorski system ochrony użytkownika

  Trend Micro udostępnia rozwiązanie XGen do ochrony użytkownika i jego urządzeń. Nowy system łączy techniki różnych generacji do ochrony przed zagrożeniami i stosuje odpowiednie rozwiązania technologiczne w odpowiednim czasie, czego efektem jest bardziej skuteczna i wydajna ochrona przed pełnym spektrum ataków.
 • Trwają prace nad propozycjami pomocy dla kredytobiorców walutowych. Zabezpieczeniem dla nich może być ustalenie kursu maksymalnego

  Trwają prace nad propozycjami pomocy dla kredytobiorców walutowych. Zabezpieczeniem dla nich może być ustalenie kursu maksymalnego

  Zwrot określonej części spreadów walutowych z przeszłości, możliwość oddania mieszkania w zamian za umorzenie kredytu oraz przewalutowanie - to obszary, które należy wziąć pod uwagę, próbując rozwiązań problemy spłacających kredyt w walutach obcych - uważa Sławomir Horbaczewski, członek prezydenckiego zespołu ds. projektu ustawy o kredytach walutowych. W jego opinii ważnym narzędziem byłoby także wprowadzenie tzw. kursu maksymalnego.
 • ŚDM: W Polsce jest już ponad 51 tys. pielgrzymów

  ŚDM: W Polsce jest już ponad 51 tys. pielgrzymów

  W Polsce jest już 51 tys. pielgrzymów, a kolejne 9 tys. ma dojechać w czwartek - poinformował komendant główny policji nadinspektor Jarosław Szymczyk podczas odprawy służb w Legionowie. ŚDM zabezpieczać będzie 38 tys. funkcjonariuszy różnych służb.
 • Weryfikacja tożsamości na podstawie dźwięku naszej czaszki

  Weryfikacja tożsamości na podstawie dźwięku naszej czaszki

  Odpowiednie zabezpieczenie dostępu do komputera jest trudne, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie wykraść nasze hasło dostępu i pozyskać poufne dane. Ale naukowcy wymyślili alternatywny sposób weryfikacji tożsamości wykorzystujący... unikalny dźwięk naszej czaszki.
 • Alcoho-lock - jak nie dmuchniesz, to nie pojedziesz

  Alcoho-lock - jak nie dmuchniesz, to nie pojedziesz

  Nagonka na pijanych kierowców trwa w najlepsze od wielu lat (i bardzo dobrze!). A co z rowerzystami jeżdżącymi na swoich jednośladach "pod wpływem"? Nowy japoński wynalazek może skutecznie uprzykrzyć im życie.
 • ​Arka Noego pełna nasion

  ​Arka Noego pełna nasion

  W wiecznej zmarzlinie na Spitsbergenie znajduje się niezwykły skarbiec, który najlepiej można określić mianem botanicznej Arki Noego. Umieszczone tam nasiona roślin uprawnych z całego świata stanowią zabezpieczenie dla ludzkości na wypadek katastrofy ekologicznej.
 • Zaciągasz kredyt na mieszkanie? Pomyśl o przyszłości

  Zaciągasz kredyt na mieszkanie? Pomyśl o przyszłości

  Polacy są coraz bardziej świadomi potrzeby zabezpieczenia długoterminowych zobowiązań finansowych. Jak podaje NBP, już co trzeci Polak (35 proc.) gromadzi oszczędności na fundusz awaryjny czy nieprzewidziane potrzeby. To dobra informacje, gdyż taka "poduszka finansowa" jest nieodzowna dla każdego kredytobiorcy.
 • Niemieccy politycy bez iPhone'ów

  Niemieccy politycy bez iPhone'ów

  iPhone'y znikną z posiedzeń Bundestagu. To efekt nowych zasad dotyczących korzystania ze smartfonów przez polityków, będących konsekwencją ujawnienia przypadków inwigilacji Angeli Merkel przez NSA.
 • Poduszka finansowa rzadkością w polskich domach

  Poduszka finansowa rzadkością w polskich domach

  Zabezpieczenie finansowe to podstawa - wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Banku Millennium. Czy deklaracje respondentów rzeczywiście przekładają się na posiadanie poduszki finansowej, która pozwala na miękkie lądowanie w przypadku kłopotów finansowych?
 • Będą nowe zabezpieczenia Sejmu

  W trakcie realizacji są przetargi dotyczące nowych zabezpieczeń wokół budynków parlamentu - poinformowała we wtorek marszałek Sejmu Ewa Kopacz. Zapowiedziała, że unowocześniony zostanie monitoring, zmienione też będą zabezpieczenia przy wjazdach na teren Sejmu.

Filmy - Zabezpieczenie (1)

 • Nieruchomość zabezpieczy twoją przyszłość lepiej niż emerytura

  Nawet 5% może wynieść zwrot kapitału zainwestowanego w nieruchomości. To więcej niż oprocentowanie lokat. Nic dziwnego, że Polacy coraz częściej kupują mieszkania, a następnie wynajmują je najemcom. Sprzyjają temu historycznie niskie stopy procentowe, jak również to, że banki chętnie oferują kredyty. Dodatkowa nieruchomość to jednak nie tylko źródło pieniędzy, lecz także dobre zabezpieczenie na przyszłość, czy to dla siebie, czy to dla swoich dzieci.