InteriaTV - zabawne filmiki o zwierzętach

Filmy - Zabawne filmiki o zwierzętach (51)

 • Dlaczego ten pies nosi ptaszka na plecach?

  Wielka Brytania. Ten bokser ma niezwykle łagodne usposobienie. Z równowagi wyprowadza go jednak fakt, że jakieś zwierzę usiadło mu na grzbiecie. Pies o imieniu Rusty za wszelką cenę próbuje sprawdzić, jak wygląda jego upierdliwy towarzysz. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Buldożek francuski miłośnikiem jazdy na deskorolce

  Londyn, Wielka Brytania. Eric to buldożek o nieprzeciętnym talencie. Zwierzak pała ogromną miłością... do deskorolki. Patrząc na wyczyny psa wydaje się, że z gadżetem miał do czynienia od urodzenia. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Natrętny dalmatyńczyk nie daje kotu spać

  Spokane Valley, Waszyngton, Stany Zjednoczone. Ten dalmatyńczyk ma wyjątkowo dużo energii, którą stara się zarazić wszystkich domowników. Jest jednak jeden oporny współlokator, który bardziej preferuje relaks. Kot Jack za nic ma sobie harce psiaka. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Jeden z największych psów świata kontra ten najmniejszy

  Cumberland, Maine, Stany Zjednoczone. Oto spotkanie, którego ciekawi są na pewno wszyscy miłośnicy czworonogów. Jeden z największych psów świata kontra… ten najmniejszy! Zobaczcie jak chihuahua poradzi sobie z wyjątkowym zainteresowaniem mastiffa. Dobrze się bawią (STORYFUL/x-news)?
 • Bardzo towarzyski szakal!

  RPA. Zwierzęta wdzięczne za pomoc przestają być dla nas dzikie. Dowodem na to jest ten szakal, który po pobycie w centrum rehabilitacji zaczął się zachować jak typowy domowy pupil. Zwierzak uwielbia być głaskany i być jak najbliżej ludzi. Jak widać, dzięki miłości można oswoić nawet największego dzikusa. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Zachwycający psi wirtuoz!

  Północna Karolina, Stany Zjednoczone. Psy chętnie uczą się wielu sztuczek. Ten został pokierowany w nieco bardziej artystyczną stronę. Poznaj buldożka, który ma niesamowity talent. Czworonóg gra na pianinie. (SOTRYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Szop nie daje psu spokoju!

  Floryda, Stany Zjednoczone. Szopy są jak dzieci - potrafią zmęczyć każdego! Ten pies musiał wykazać się dużą dozą cierpliwości przy tak absorbującym zwierzaku. Czy energia malucha pozwoli mu rozbudzić przyjaciela? (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Uratowany maluszek uwielbia ludzi

  Gundaroo, Australia. Małe zwierzątka są bezbronne, więc gdy brakuje ich matki, najczęściej są skazane na śmierć. Ten niedawno narodzony wombat miał jednak więcej szczęścia. Został przygarnięty przez ośrodek adopcyjny w Nowej Południowej Walii, gdzie wiedzie szczęśliwe życie. Maluszek dostał imię Tora i już się zaprzyjaźnił z ludźmi, a do tego uzależnił od pieszczot. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Ten lis śmieje się jak... człowiek!

  Michigan, Stany Zjednoczone. Czy zwierzęta też mają poczucie humoru? Zdaje się, że ten lis zalicza się do tych zabawnych. Na śmiech człowieka reaguje... bardzo podobnym odgłosem. Z radości czy z przerażenia? (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Osierocona wydra cieszy się z uczty!

  Kildare, Irlandia. Ta mała wydra została osierocona w czasie zimy. Trafiła do ośrodka w Irlandii, gdzie dobrze się nią zaopiekowano. Mała wydra została najmniejszym podopiecznym irlandzkiego sierocińca dla zwierząt, ale z pewnością nie najmniej jedzącym. Zwierzak wcina rybę, aż się uszy trzęsą! (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.