zabawa

Artykuły - Zabawa (250)

 • Jak się bawić się słomkami?

  Jak się bawić się słomkami?

  Kosztują mało, a zastosowań mają wiele. Słomki do napojów świetnie sprawdzają się przy ćwiczeniu koordynacji wzrokowo-ruchowej, współpracy rąk, postrzegania wzrokowego i podczas zabaw logopedycznych. Poniżej garść pomysłów.
 • Piramidy finansowe? Jest ryzyko, jest zabawa!

  Piramidy finansowe? Jest ryzyko, jest zabawa!

  Parabanki przyciągają jedynie naiwnych, marzących o szybkim zarobku? Nie tylko. Są tacy, którzy w nie świadomie inwestują.
 • Rozwój potrzeb zabawowych

  Rozwój potrzeb zabawowych

  Zabawa wydaje się nam - dorosłym czymś trywialnym. Wystarczy jednak chwilę się zastanowić, aby zrozumieć, jak niesamowitą korzyść ze sobą niesie. Przykładowo maluch bawiąc się matą edukacyjną rozwija swoje zdolności lokomotoryczne. Bo to w końcu dzięki pracy rąk i mięśni grzbietu, z czasem przesuwa się na brzuch, a potem podkurcza nóżki i powoli zaczyna siadać i raczkować.
 • Horoskop na Halloween

  Horoskop na Halloween

  Dni stają się coraz krótsze. Niedługo cień zwycięży światło i Ziemię zaleją mroczne cienie. To szczególny czas, kiedy zasłona między naszym światem fizycznym a światem duchowym jest najcieńsza. Jeżeli będziesz potrafił wykorzystać ten czas, możesz spać spokojnie. Jeżeli zrobisz coś nie tak jak potrzeba, możesz nawet spodziewać się prawdziwych koszmarów.
 • Jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci?

  Jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci?

  Gdy dzieci cieszą się z wakacji, przed rodzicami stoi trudne zadanie zadbania o ich ochronę.
 • Konkurs: Wygraj kosmetyki firmy JOKO!

  Konkurs: Wygraj kosmetyki firmy JOKO!

  Uwielbiasz kosmetyki? Kochasz eksperymentować z makijażem? Weź udział w naszym konkursie!
 • Lepszej metody na wychowanie dziecka nie ma!

  Lepszej metody na wychowanie dziecka nie ma!

  Co jest lepsze przy wychowywaniu dzieci - francuski racjonalizm, a może amerykańskie przewrażliwienie? Zbadała to Amerykanka mieszkająca w Paryżu. - Wykorzystałam swoje doświadczenie w dziennikarstwie śledczym w wychowywaniu dzieci! - mówi Pamela Druckerman i wyjawia wyniki swojego śledztwa, czyli tajniki francuskiego podejścia do macierzyństwa, które wypróbowała na własnych dzieciach. Oto dlaczego "w Paryżu dzieci nie grymaszą"...
 • Korzyści z zabaw na dworze

  Korzyści z zabaw na dworze

  Podpowiadamy, jak uatrakcyjnić brzdącowi codzienny spacer.
 • Światowy dzień smerfa

  Światowy dzień smerfa

  W sobotę, 22 czerwca 2013 roku z okazji rocznicy urodzin Peyo, twórcy Smerfów (ur. 25.06.1928) oraz zbliżającej się premiery filmu "Smerfy 2" po raz drugi organizujemy obchody Światowego Dnia Smerfów. Spotykamy się w Warszawie, Krakowie i Sopocie.

Filmy - Zabawa (565)

 • Pies nurkuje za piłką. Gdzie jesteś, kolego?

  Każdy z nas pewnie wie, że do dobrej zabawy nie potrzeba wiele. Ale czy pomyślelibyście, że można do niej wykorzystać zwykłe, wyrośnięte zboże i małą piłkę? Przekonajcie się, jaki ubaw w takich warunkach miał ten energiczny pies i jego właściciel.
 • Mała panda bryka w wanience z wodą. Urocze

  Ta panda wie, co dobre! Maluch korzysta ze słońca. To w końcu idealny czas, by schłodzić się w prywatnym baseniku. Zobaczcie tylko, jak bryka w wodzie. Czysta rozkosz!
 • Mężczyźni wyburzają ścianę w nietypowy sposób

  Zobaczcie, jak ci budowlańcy potrafią umilić sobie czas w pracy. Jest ściana do wyburzenia? Dlaczego by nie zrobić tego w bardziej... widowiskowy sposób? Panowie przypomnieli sobie motyw z jednej z klasycznych amerykańskich reklam słodkich napojów Kool-Aid i zainspirowani przeszli do działania.
 • Dzieci bawią się w dużej kałuży. Daje im mnóstwo radości

  Bohaterowie tego wideo udowadniają, że dzieciom nie trzeba wiele do zabawy. Zobaczcie tylko, ile radości może dostarczyć zwykła kałuża, przez którą maluchy przebiegają raz za razem, niczym przez trudny tor przeszkód. Swoją drogą, spójrzcie jak ciekawie są ubrane. To się nazywa dobre przygotowanie do pieszej wycieczki!