zabawa

Artykuły - Zabawa (250)

 • Jak się bawić się słomkami?

  Jak się bawić się słomkami?

  Kosztują mało, a zastosowań mają wiele. Słomki do napojów świetnie sprawdzają się przy ćwiczeniu koordynacji wzrokowo-ruchowej, współpracy rąk, postrzegania wzrokowego i podczas zabaw logopedycznych. Poniżej garść pomysłów.
 • Piramidy finansowe? Jest ryzyko, jest zabawa!

  Piramidy finansowe? Jest ryzyko, jest zabawa!

  Parabanki przyciągają jedynie naiwnych, marzących o szybkim zarobku? Nie tylko. Są tacy, którzy w nie świadomie inwestują.
 • Rozwój potrzeb zabawowych

  Rozwój potrzeb zabawowych

  Zabawa wydaje się nam - dorosłym czymś trywialnym. Wystarczy jednak chwilę się zastanowić, aby zrozumieć, jak niesamowitą korzyść ze sobą niesie. Przykładowo maluch bawiąc się matą edukacyjną rozwija swoje zdolności lokomotoryczne. Bo to w końcu dzięki pracy rąk i mięśni grzbietu, z czasem przesuwa się na brzuch, a potem podkurcza nóżki i powoli zaczyna siadać i raczkować.
 • Horoskop na Halloween

  Horoskop na Halloween

  Dni stają się coraz krótsze. Niedługo cień zwycięży światło i Ziemię zaleją mroczne cienie. To szczególny czas, kiedy zasłona między naszym światem fizycznym a światem duchowym jest najcieńsza. Jeżeli będziesz potrafił wykorzystać ten czas, możesz spać spokojnie. Jeżeli zrobisz coś nie tak jak potrzeba, możesz nawet spodziewać się prawdziwych koszmarów.
 • Jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci?

  Jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci?

  Gdy dzieci cieszą się z wakacji, przed rodzicami stoi trudne zadanie zadbania o ich ochronę.
 • Konkurs: Wygraj kosmetyki firmy JOKO!

  Konkurs: Wygraj kosmetyki firmy JOKO!

  Uwielbiasz kosmetyki? Kochasz eksperymentować z makijażem? Weź udział w naszym konkursie!
 • Lepszej metody na wychowanie dziecka nie ma!

  Lepszej metody na wychowanie dziecka nie ma!

  Co jest lepsze przy wychowywaniu dzieci - francuski racjonalizm, a może amerykańskie przewrażliwienie? Zbadała to Amerykanka mieszkająca w Paryżu. - Wykorzystałam swoje doświadczenie w dziennikarstwie śledczym w wychowywaniu dzieci! - mówi Pamela Druckerman i wyjawia wyniki swojego śledztwa, czyli tajniki francuskiego podejścia do macierzyństwa, które wypróbowała na własnych dzieciach. Oto dlaczego "w Paryżu dzieci nie grymaszą"...
 • Korzyści z zabaw na dworze

  Korzyści z zabaw na dworze

  Podpowiadamy, jak uatrakcyjnić brzdącowi codzienny spacer.
 • Światowy dzień smerfa

  Światowy dzień smerfa

  W sobotę, 22 czerwca 2013 roku z okazji rocznicy urodzin Peyo, twórcy Smerfów (ur. 25.06.1928) oraz zbliżającej się premiery filmu "Smerfy 2" po raz drugi organizujemy obchody Światowego Dnia Smerfów. Spotykamy się w Warszawie, Krakowie i Sopocie.

Filmy - Zabawa (585)