Muzyka - Żaba

Artykuły - Żaba (22)

 • Miś, Żaba, Króliczek. Dzieci też mają swoje gwiazdy

  Miś, Żaba, Króliczek. Dzieci też mają swoje gwiazdy

  Gummy Bear, Krokodylek Schnappi, Króliczek Titou czy Pszczółka Maja to animowane postacie, które są ubóstwiane przez najmłodszych fanów muzyki. Przyjrzyjmy się zatem czym tak bardzo emocjonują się nasi milusińscy.
 • Kucz, Kulka i "żaba"

  Kucz, Kulka i "żaba"

  Owacjami na stojąco i podwójnym bisem zakończył się w czwartek (3 grudnia) koncert duetu Kucz / Kulka w ramach krakowskiego festiwalu Jazz Juniors. Zasłużenie.
 • Szalona Żaba powraca!

  Szalona Żaba powraca!

  Pamiętacie utwór "Axel F", słynny temat z filmu "Gliniarz w Beverly Hills" przerobiony na dzwonek telefoniczny? Za to szaleństwo odpowiada Crazy Frog, który powraca z kolejną porcją dyskotekowych przeróbek.
 • Czego pragną Ptaky?

  Czego pragną Ptaky?

  Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać nowego utworu "Żaba" rockowej grupy PtakY. Zapowiada on przygotowywaną wciąż płytę "Szkoła latania".
 • Szalona Żaba uwalnia Świętego Mikołaja!

  Szalona Żaba uwalnia Świętego Mikołaja!

  Zapowiadaliśmy już powrót Crazy Frog. W teledysku do przeróbki świątecznego przeboju "Last Christmas" grupy Wham! Szalona Żaba uwalnia Świętego Mikołaja z opresji, dzięki czemu tegoroczne mikołajki odbywają się normalnie. Klip możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL!
 • Crazy Frog: Powrót na święta!

  Crazy Frog: Powrót na święta!

  Pamiętacie jeszcze Crazy Frog, stworka, który podbił listy przebojów w 2005 roku? Szalona Żaba powraca z nowym singlem na Boże Narodzenie - tym razem będzie to przeróbka wielkiego świątecznego przeboju "Last Christmas" grupy Wham!
 • Bob Dylan śpiewa jak żaba?

  Bob Dylan śpiewa jak żaba?

  Ric Kangas, przyjaciel Boba Dylana z dzieciństwa, postanowił zbić fortunę na taśmach z pierwszymi nagraniami legendarnego amerykańskiego barda. Szacuje się, że za historyczne nagrania Kangas otrzyma około 100 tysięcy dolarów.
 • Sprzedaż płyt w 2005 r.: Rok Żaby

  Sprzedaż płyt w 2005 r.: Rok Żaby

  Analizując sprzedaż zagranicznych płyt w Polsce, minione 12 miesięcy na krajowym rynku fonograficznym upłynęło pod znakiem Szalonej Żaby. Dwie wydane w 2005 r. wersje albumu firmowanego nazwą Crazy Frog sprzedały się u nas w łącznym nakładzie ponad 85 tysięcy egzemplarzy!
 • Szalona Żaba z ratownikiem Hasselhoffem?

  Szalona Żaba z ratownikiem Hasselhoffem?

  Pojawiły się pogłoski, że wkrótce może dojść do ciekawego duetu pomiędzy nieco zapomnianym aktorem Davidem Hasselhoffem, gwiazdą seriali "Słoneczny patrol" i "Nieustraszony", oraz Crazy Frog, która utworem "Alex F" podbiła listy przebojów na całym świecie. Na przełomie 2005 i 2006 roku obaj wykonawcy planują występy w Australii, i to właśnie tam może zostać zarejestrowany duet.
 • Szalona Żaba zakazana!

  Szalona Żaba zakazana!

  Duża część Brytyjczyków ma już dość "irytującej" Crazy Frog, która - jak donoszą wyspiarskie media - w ostatnim miesiącu pojawiła się 40 tysięcy razy w telewizyjnych spotach reklamowych. Ponad 300 osób wysłało z tego powodu zażalenia, co wpłynęło na usunięcie filmików z wizji. A w INTERIA.PL możecie już oglądać najnowszy teledysk Crazy Frog, zrealizowany do utworu "Popcorn".