Z wizytą

Artykuły - Z wizytą (33)

 • Morawiecki wyruszy z wizytą gospodarczą do USA

  Morawiecki wyruszy z wizytą gospodarczą do USA

  Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister rozwoju i finansów odwiedzi w dniach 3-5 kwietnia br. Waszyngton, Boston oraz Nowy Jork. Spotka się z przedstawicielami administracji prezydenta USA Donalda Trumpa, a także z szefową Międzynarodowego Funduszu Walutowego - Christine Lagarde i przewodniczącą Fed - Janet Yellen. Interia będzie relacjonować tę wizytę.
 • Delegacja z Chin z wizytą w PEKAES

  PEKAES, czołowy operator logistyczny, gościł w swojej centrali w Błoniu oficjalną delegację Samorządu Ningbo, jednego z najbardziej rozwijających się regionów Chin. Spotkanie miało na celu omówienie perspektyw i planów rozwoju współpracy z PEKAES w zakresie drobnicy kolejowej na trasie Chiny-Europa-Chiny.
 • Cameron z wizytą w Polsce

  Premier Wielkiej Brytanii z dwudniową wizytą w Polsce. Dawid Cameron. Głównym tematem rozmów będą brytyjskie plany renegocjacji członkostwa w Unii Europejskiej. Polska może być sojusznikem Anglii w reformach.
 • ZEA: Polska chce kapitału emirackiego

  ZEA: Polska chce kapitału emirackiego

  Polska jest zainteresowana większym zaangażowaniem kapitału emirackiego w Polsce, jego wejściem na GPW i inwestycjami o charakterze przemysłowym - zapowiedział wicepremier Janusz Piechociński, który przebywa z wizytą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
 • Z wizytą na chińskiej fermie karaluchów. "Są pyszne i przynoszą coraz większe zyski" (napis

  Chociaż fermy karaluchów wolą jeszcze działać dyskretnie i na uboczu, chińscy hodowcy insektów dumnie podnoszą głowy. Ich zbiory już dziś przynoszą pokaźne zyski.
 • Po 10 latach negocjacji kontrakt gazowy Rosja-Chiny na finiszu?

  Po 10 latach negocjacji kontrakt gazowy Rosja-Chiny na finiszu?

  Dziś prezydent Rosji Władimir Putin udaje się z wizytą do Chin. Jednym z najważniejszych punktów jego wizyty mają być rozmowy dotyczące podpisania kontraktu gazowego dla Pekinu. Kontrakt rosyjsko - chiński ma zrównoważyć straty jakie ponosi rosyjska gospodarka w wyniku zachodnich sankcji.
 • Afryka coraz bliżej Chin

  Przebywający z wizytą w Etiopii szef chińskiego rządu Li Keqiang zapowiedział, że Chiny udzielą państwom afrykańskim kredytów na łączną sumę 12 miliardów dolarów.
 • To szansa na miarę tysiąclecia

  O efektywne wykorzystywanie środków z funduszów Unii Europejskiej zaapelował w Olsztynie do samorządowców prezydent Bronisław Komorowski, który przebywa z wizytą woj. warmińsko-mazurskim. "To ogromna szansa na przyspieszenie rozwoju" - mówił Komorowski.
 • Z Rosją mamy fatalny bilans handlowy

  Współpraca gospodarcza między Polską i Rosją - to główny temat dzisiejszych rozmów w Senacie przedstawicieli polsko- rosyjskiej grupy parlamentarnej. Z wizytą w Polsce przebywają członkowie rosyjskiej grupy do spraw współpracy Rady Federacji Rosji z Senatem RP.
 • Podatnik ma tydzień na przygotowanie się do kontroli fiskusa

  Podatnik ma tydzień na przygotowanie się do kontroli fiskusa

  Przedsiębiorca ma 7 dni na skorygowanie ewentualnych błędów, zanim w siedzibie jego firmy pojawi się z wizytą kontrolną pracownik urzędu skarbowego. Odpowiednie wykorzystanie tego czasu stanowi połowę sukcesu.

Filmy - Z wizytą (11)

 • "Z wizytą" w... przyszłości

  25-latek w skórze staruszka? Zobaczcie nietypowy eksperyment z udziałem naszego dziennikarza.
 • Z wizytą za kulisami popularnego programu telewizyjnego

  Wybraliśmy się z wizytą za kulisy popularnego telewizyjnego show "Kocham Cię, Polsko!". Zobaczcie to, czego nie zobaczycie na ekranach telewizorów!
 • Z wizytą na zawodach e-sportowych

  Odwiedziliśmy z kamerą zawody e-sportu organizowane w Katowicach. Kogo przyciąga ten sport i czym się charakteryzuje? Jak wyglądają kulisy takich rozgrywek? Zobaczcie naszą relację!
 • Najpopularniejsza bombka ostatnich lat! Nie uwierzysz

  Nikt z nas nie wyobraża sobie świąt bez choinki i bombek. W jaki sposób są wytwarzane? Od czego zależy ich cena? Które ozdoby są najpopularniejsze? - Hitem ostatnich lat jest bańka z wizerunkiem czaszki - mówi Arkadiusz Zięba z wytwórni bombek choinkowych. Zobaczcie kolejny odcinek programu "Z Wizytą".