z kryształkami

Synonimy:
suknia ślubna,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Z kryształkami (27)

Filmy - Z kryształkami (7)

 • Kobieta przymierza swoją starą, suknię ślubną i pokazuje się mężowi

  Niektóre rzeczy budzą silne wspomnienia. Tak działa na przykład suknia ślubna. Ta kobieta za namową córki, wyjęła z szafy swoją. Przymierzyła ją i zachęcona prośbami zeszła na dół pokazać się mężowi. Jakież było jego zaskoczenie! Stał jak wryty, z szeroko otwartymi ustami. Wyznał, że w jego opinii małżonka nie zmieniła się od ślubu wcale, a wcale.
 • Ten chłopiec wskoczył na suknię panny młodej w drodze do ołtarza

  Nie ma nic śmieszniejszego od wpadek dzieci w kościele. Maluchy bardzo często nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji i potrafią wyczyniać cuda na przykład… na ślubie. Zobaczcie jak mały chłopiec nieomal zrujnował suknię panny młodej, wskakując na nią z impetem. Czyżby chciał zatrzymać przyszłą żonę dla siebie? (STORYFUL/x-news)
 • Dlaczego tradycyjna suknia ślubna jest biała?

  W Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie otwarta została wystawa prezentująca 250 lat historii sukni ślubnej. Zwiedzając jej, można dowiedzieć się naprawdę fascynujących rzeczy - między innymi tego, że biel sukni ślubnej nie ma nic wspólnego z religią czy pojęciem czystości...
 • Rydzyńska i Jacyków o sukni ślubnej Oli Kwaśniewskiej

  Styliści Ewelina Rydzyńska i Tomasz Jacyków skomentowali suknię ślubną Aleksandry Kwaśniewskiej. Ślub córki byłego prezydenta i Kuby Badacha spotkał się z ogromnym zainteresowaniem mediów, a w centrum uwagi była suknia panny młodej. Rydzyńska i Jacyków pozytywnie ocenili wybór kreacji, podkreślając zarówno jej nowoczesną formę, jak i klasyczną elegancję.