z kryształkami

Synonimy:
suknia ślubna,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Z kryształkami (29)

Filmy - Z kryształkami (5)

 • Kobieta przymierza swoją starą, suknię ślubną i pokazuje się mężowi

  Niektóre rzeczy budzą silne wspomnienia. Tak działa na przykład suknia ślubna. Ta kobieta za namową córki, wyjęła z szafy swoją. Przymierzyła ją i zachęcona prośbami zeszła na dół pokazać się mężowi. Jakież było jego zaskoczenie! Stał jak wryty, z szeroko otwartymi ustami. Wyznał, że w jego opinii małżonka nie zmieniła się od ślubu wcale, a wcale.
 • Dlaczego tradycyjna suknia ślubna jest biała?

  W Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie otwarta została wystawa prezentująca 250 lat historii sukni ślubnej. Zwiedzając jej, można dowiedzieć się naprawdę fascynujących rzeczy - między innymi tego, że biel sukni ślubnej nie ma nic wspólnego z religią czy pojęciem czystości...
 • Znana modelka radzi pannom młodym

  Doświadczenie zdobyte na licznych pokazach mody podpowiada Ilonie Felicjańskiej, by zawsze wcześniej przymierzyć suknię, w której mamy zamiar wystąpić. Dotyczy to także sukni ślubnej. Jakich jeszcze rad udziela modelka pannom młodym?
 • Panna młoda jak marzenie

  Najpiękniejszy dzień w życiu wymaga szczególnej oprawy... Zapraszamy na relację z wyjątkowej sesji ślubnej, w której udział wzięły aktorki Anna Kerth i Anna Gzyra.