z kryształkami

Synonimy:
suknia ślubna,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Z kryształkami (55)

Filmy - Z kryształkami (5)

 • Dlaczego tradycyjna suknia ślubna jest biała?

  W Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie otwarta została wystawa prezentująca 250 lat historii sukni ślubnej. Zwiedzając jej, można dowiedzieć się naprawdę fascynujących rzeczy - między innymi tego, że biel sukni ślubnej nie ma nic wspólnego z religią czy pojęciem czystości...
 • Rydzyńska i Jacyków o sukni ślubnej Oli Kwaśniewskiej

  Styliści Ewelina Rydzyńska i Tomasz Jacyków skomentowali suknię ślubną Aleksandry Kwaśniewskiej. Ślub córki byłego prezydenta i Kuby Badacha spotkał się z ogromnym zainteresowaniem mediów, a w centrum uwagi była suknia panny młodej. Rydzyńska i Jacyków pozytywnie ocenili wybór kreacji, podkreślając zarówno jej nowoczesną formę, jak i klasyczną elegancję.
 • Znana modelka radzi pannom młodym

  Doświadczenie zdobyte na licznych pokazach mody podpowiada Ilonie Felicjańskiej, by zawsze wcześniej przymierzyć suknię, w której mamy zamiar wystąpić. Dotyczy to także sukni ślubnej. Jakich jeszcze rad udziela modelka pannom młodym?
 • Panna młoda jak marzenie

  Najpiękniejszy dzień w życiu wymaga szczególnej oprawy... Zapraszamy na relację z wyjątkowej sesji ślubnej, w której udział wzięły aktorki Anna Kerth i Anna Gzyra.