Film - youtube

Artykuły - Youtube (16)

 • Nowy program Szymona Majewskiego

  Nowy program Szymona Majewskiego

  Szymon Majewski, który kilka miesięcy temu pożegnał się ze stacją TVN, uruchomił własny kanał autorski na YouTube. Popularny prezenter dołączył do Programu Partnerskiego serwisu.
 • Głosujcie na Polaka!

  Głosujcie na Polaka!

  Krzysztof Szot z Polski został jednym z 50. półfinalistów organizowanego przez YouTube i linie lotnicze Emirates konkursu "Twój Festiwal Filmowy 2012". Półfinaliści zostali wybrani przez Scott Free Productions spośród 15 tys. zgłoszeń i będą walczyć o grant w wysokości 500 tys. dolarów.
 • Berlinale: Slumsy Rio i ulice Bagdadu

  Berlinale: Slumsy Rio i ulice Bagdadu

  W sobotę, 12 lutego, na Berlinale zaprezentowano ciekawe filmy sekcji Panorama. Brazyliczyk Jose Padilha pokazał sequel słynnych "Elitarnych", z kolei Lee Tamahori w "The Devil's Double" opowiedział historię syna Saddama Hussajna. Premierę miała również polska "Sala samobójców".
 • Marcel Łoziński: Dość "bajek i telenowel"

  Marcel Łoziński: Dość "bajek i telenowel"

  Marcel Łoziński kończy właśnie swój najnowszy film zatytułowany "Tonia i jej dzieci". Dokumentalista przekonuje, że widzowie mają dość "bajek, telenowel (...) i sensacyjek".
 • Nowatorski projekt Ridleya Scotta

  Nowatorski projekt Ridleya Scotta

  Life in a Day to globalny eksperyment filmowy serwisu YouTube, który poprosił ludzi na całym świecie o pomoc w stworzeniu pierwszego filmu pełnometrażowego dokumentującego życie na Ziemi. Studio Scott Free UK należące Ridleya Scotta, przystępuje właśnie do montażu materiału o łącznej długości 4600 godzin, z którego powstanie dokument "Life in a Day".
 • Ridley Scott kręci z internautami

  Ridley Scott kręci z internautami

  Warszawska Szkoła Filmowa (WSF) weźmie udział w projekcie Google pt. "Life in a Day". Założeniem projektu jest wyprodukowanie pierwszego w historii filmu, który powstałby dzięki współpracy internautów, użytkowników portalu YouTube.
 • Sadystyczny film hitem?

  Sadystyczny film hitem?

  Czy holenderski thriller "The Human Centipede" ma szansę stać się hitem na miarę "Paranormal Activity"? Trailer obrazu na YouTube obejrzało już ponad 1,4 milionów użytkowników.
 • Filmowcy na rzecz imigrantów

  Filmowcy na rzecz imigrantów

  We francuskich kinach można od środy zobaczyć krótkometrażowy dokument, którego autorzy domagają się uregulowania sytuacji nielegalnych imigrantów niemających prawa pobytu we Francji. Inicjatorami filmu jest grupa znanych filmowców.
 • Kto inspiruje Johnny'ego Deppa?

  Kto inspiruje Johnny'ego Deppa?

  Niedawno Tim Burton ujawnił, że inspiracją dla postaci Białej Królowej w "Alicji w krainie czarów" była brytyjska gwiazda sztuki kulinarnej, Nigella Lawson. Johnny Depp także zdradził, kto soi za jego kreacją Szalonego Kapelusznika.
 • Premiera filmu na... YouTube

  Premiera filmu na... YouTube

  "Striker" to pierwszy bollywoodzki film, którego premiera poza granicami Indii odbyła się... w serwisie YouTube.