InteriaTV - youtube

Filmy - Youtube (9)

 • YouTuberzy

  Z każdym rokiem zdobywają coraz większą rzeszę fanów. Ponadto ich niebywała popularność owocuje lukratywnymi kontraktami reklamowymi. Jaka przyszłość czeka youtuberów? Czy ich działalność jest swego rodzaju modą, czy stałym trendem wpisującym się w media?
 • 40 tys. zł miesięcznie za nagrywanie na YouTubie

  Jack Gadovsky znany z serii materiałów "Wjazd na Chatę" publikowanych w serwisie YouTube zdecydował się opowiedzieć Filipowi Nowobilskiemu (Duży w Maluchu) o stawkach panujących w serwisie YouTube.
 • Kosztowne nagrywanie na YouTubie

  Dla wielu internetowych twórców, praca na YouTubie stała się głównym źródłem finansowania życiowych potrzeb. Jednak jak się okazuje produkcje wideo potrafią sporo kosztować. Jack Gadovsky znany z serii filmów pt. "Wjazd na Chatę" opowiedział Filipowi Nowobilskiemu (Duży w Maluchu) o tym ile kosztowały go dotychczasowe nagrania.
 • Czy flirt z Youtubem wyjdzie tym gwiazdom na dobre?

  Wychowała ich telewizja i realia w niej panujące. Jednak w dobie konkurencji zaczęli zastanawiać się nad tym skąd czerpać dodatkowe profity. Wpadli na pomysł, aby swoją telewizyjną popularność wykorzystać na YouTubie. Tylko, czy odniesienie sukcesu w internecie jest takie proste?
 • Zarabiają bardzo duże pieniądze, a Ty mógłbyś być na ich miejscu

  Youtube z amatorskiej platformy z filmikami wideo ewoluował do pełnoprawnego medium. Coraz częściej telewizje współpracują z czołowymi twórcami wideo, a potężne marki zabiegają o względy youtuberów, aby Ci zareklamowali ich produkt, często inkasując przy tej okazji kwoty przekraczające kilkadziesiąt tysięcy złotych. W teorii youtuberem może stać się każdy człowiek mający dostęp do internetu, w praktyce z publikowania filmików w Polsce, na przyzwoitym poziomie, utrzymuje się jedynie około stu, może stu pięćdziesięciu z nich. Poznajcie tych, którym się udało.
 • Im się udało! Zobacz, jak skutecznie zarabiać na YouTubie

  Podczas spotkania Jura MeetUp zapytaliśmy znanych youtuberów, jak rozpocząć karierę w serwisie YouTube i co trzeba zrobić, aby kanał odniósł sukces? - Upartość i systematyczność - podkreśla Cyber Marian. - Wrzucałem filmik co tydzień, nie przejmując się hejtem - dodaje youtuber. Paulina Mikuła (prowadzi program "Inaczej mówiąc") podkreśla natomiast, że najważniejsza jest osobowość.
 • Rzeźnik-artysta. Zobaczcie, co potrafi zrobić z mięsa!

  Ten masarz robi furorę w serwisie YouTube, pokazując swoim fanom, jak obrabia i przygotowuje potrawy z upolowanych przez siebie zwierząt. 43-letni Scott Rea z St John’s z dumą prezentuje, jak pokroić świeże mięso, wyfiletować rybę czy przyrządzić mięsne przetwory dla całej rodziny. Filmiki, demonstrujące techniki masarskie i przepisy kulinarne, szybko zdobyły ogromną popularność wśród ludzi na całym świecie. Scott jest oszołomiony swoją popularnością. – Wprost nie mogę uwierzyć, do jakich rozmiarów urósł mój kanał, który zacząłem prowadzić trzy lata temu, wówczas powstał pierwszy filmik – przyznał. W ciągu tych trzech lat Scott zarobił na swoich filmikach 1000 funtów! – Nawet gwiazdy, takie jak: Nigel Slater, Aldo Zilli czy Phil Vickery, udostępniają moje nagrania – chwali się dumny rzeźnik.
 • Tymi hitami żyliśmy w 2013 roku!

  Serwis YouTube przygotował dla swoich użytkowników teledysk, który w muzyczny sposób podsumowuje cały 2013 rok. Działo się, oj działo!
 • Internet na cenzurowanym. "Bo jest niemoralny"

  W Pakistanie nie posurfujesz w sieci swobodnie... Władze tego kraju jakiś czas temu podjęły decyzję o zablokowaniu serwisu YouTube. Powód? Zdaniem polityków i przywódców duchowych, można było znaleźć tam treści obraźliwe dla islamu. Ale na tym nie koniec. W Pakistanie wszystkie strony internetowe zawierające treści "niemoralne, obrazoburcze lub zagrażające bezpieczeństwu państwa" są systematycznie blokowane. Ofiarą cenzury padają także artyści - jak na przykład grupa Beygairat Brigade, która w swoim nowym utworze i towarzyszącym mu teledysku "obraża pakistańskich generałów"...