youtube

Artykuły - Youtube (520)

Filmy - Youtube (9)

 • YouTuberzy

  Z każdym rokiem zdobywają coraz większą rzeszę fanów. Ponadto ich niebywała popularność owocuje lukratywnymi kontraktami reklamowymi. Jaka przyszłość czeka youtuberów? Czy ich działalność jest swego rodzaju modą, czy stałym trendem wpisującym się w media?
 • 40 tys. zł miesięcznie za nagrywanie na YouTubie

  Jack Gadovsky znany z serii materiałów "Wjazd na Chatę" publikowanych w serwisie YouTube zdecydował się opowiedzieć Filipowi Nowobilskiemu (Duży w Maluchu) o stawkach panujących w serwisie YouTube.
 • Kosztowne nagrywanie na YouTubie

  Dla wielu internetowych twórców, praca na YouTubie stała się głównym źródłem finansowania życiowych potrzeb. Jednak jak się okazuje produkcje wideo potrafią sporo kosztować. Jack Gadovsky znany z serii filmów pt. "Wjazd na Chatę" opowiedział Filipowi Nowobilskiemu (Duży w Maluchu) o tym ile kosztowały go dotychczasowe nagrania.
 • Czy flirt z Youtubem wyjdzie tym gwiazdom na dobre?

  Wychowała ich telewizja i realia w niej panujące. Jednak w dobie konkurencji zaczęli zastanawiać się nad tym skąd czerpać dodatkowe profity. Wpadli na pomysł, aby swoją telewizyjną popularność wykorzystać na YouTubie. Tylko, czy odniesienie sukcesu w internecie jest takie proste?