InteriaTV - You Can Dance

Filmy - You Can Dance (33)

 • Ćwierćfinał programu TVN "You Can Dance"

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center? Zobaczcie materiał z prób do odcinka na żywo.
 • Patricia Kazadi: W duchu wciąż jestem dzieciakiem

  Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie – mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy „You Can Dance”, dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością. Patricia Kazadi od 2011 roku jest gospodynią programu „You Can Dance – Po prostu tańcz" na antenie telewizji TVN. Była także prowadzącą talent show „X Factor” w tej samej stacji. Gwiazda twierdzi, że są to zupełnie różne formaty telewizyjne, dlatego nie potrafi zdecydować, czy któryś jest bliższy jej sercu. – Dla mnie na pierwszym miejscu zawsze była muzyka, tak że na pewno muzyka jest bliższa mojemu sercu, ale ta muzyka łączy się ze śpiewaniem, graniem na instrumentach i tańcem. Nie wybierałabym pomiędzy tymi programami – mówi Patricia Kazadi.
 • Kinga Rusin w "YCD": Ja jestem od męskiego seksu

  W drugim odcinku kolejnej edycji programu „YCD” zobaczymy casting z Warszawy, tzw. „casting ostatniej szansy”. Oto, co działo się podczas show i czym tak podekscytowała się jurorka Kinga Rusin. Emisja odcinka w poniedziałek, 30 marca, w TVN.
 • Mateusz Maga na początku marca otwiera własną szkołę tańca

  Mateusz Maga - kontrowersyjny uczestnik ostatniej edycji "Top Model" - otwiera własny biznes. Szkoła pod nazwą Dance Center ruszy 3 marca. Będzie promować nie tylko naukę tańca, lecz także zdrowy styl życia. Wiadomo już, że w szkole tańczyć będą uczestnicy nowej edycji „You Can Dance”. Model chce osobiście pilnować interesu. – Wszystko jest już załatwione, pozostała tyko kwestia związana z organizacją otwarcia. Na pewno będę się tam często pojawiał, ponieważ będę się starał sam wszystkiego dopilnować. Jednak jeżeli wyskoczy mi jakiś kontrakt zagraniczny, to będę musiał powierzyć nadzór nad szkołą zaufanym osobom – mówi Maga. W prowadzeniu biznesu model może liczyć na wsparcie mamy, która szkołę tańca pod tą samą nazwą prowadzi w Jarosławiu, skąd pochodzi Mateusz Maga. W jego szkole będzie można nauczyć się m.in. hip-hopu, breakdance’u, jazzu, tańca towarzyskiego, a także ćwiczyć crossfit. – Chcę promować zdrowy styl życia, odżywiania i w ogóle ruch, bo to wszystko korzystnie wpływa na rozwój człowieka, na jego kondycję. Na przykład crossfit to ćwiczenia trwające bez przerwy przez 60-70 minut, które bardzo pomagają schudnąć i zadbać o sylwetkę – rozwinąć masę mięśni i siłę - wyjaśnia Maga. Na klientów Mateusz nie będzie musiał długo czekać. Wiadomo już, że szkoła będzie miejscem treningów dla uczestników i choreografów kolejnej edycji „You Can Dance”, która rusza 8 marca.
 • Chciał kiedyś rzucić taniec, ale wygrał!

  Laureatem siódmej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" został 22-letni Brian Poniatowski. Tancerz ogłosił, że do Los Angeles pojedzie z nim... Karolina "Cuki" Dziemieszkiewicz.
 • Egurrola: Wybrali najlepszego tancerza

  To jest piękne w tym programie, że do końca nie wiadomo, kto wygra - mówił Agustin Egurrola po ogłoszeniu zwycięzcy "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Cieszył się, że telewidzowie wybrali właściwie - według niego, najlepszego tancerza tej edycji.
 • Ania Matlewska: Wygrał lepszy

  Zwycięstwo należało się Brianowi, bo jest fenomenalnym tancerzem, a poza tym niesamowitym człowiekiem - mówiła zapłakana Ania Matlewska po finale "YCD - Po prostu tańcz!". - Wracam do mojej szarej rzeczywistości - powiedziała, nie mogąc opanować łez.
 • Michał Piróg: Kto wcześniej czy kto lepiej?

  Juror programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" Michał Piróg przyznał, że trudno było mu wytypować, kto jest lepszy - czy młodsza Ania Matlewska, czy starszy, ale według niego lepszy tancerz, Brian Poniatowski.
 • Zobacz, jak tańczą jurorzy "You Can Dance"

  Podczas konferencji prasowej "You Can Dance" Michał Piróg postanowił trochę potańczyć. W pewnym momencie dołączyła do niego nawet sama Kinga Rusin, a do Kingi - Patrycja Kazadi. Ale to finał tańca Piróga skupił uwagę wszystkich. Zobaczcie to koniecznie!
 • Egurrola: To są ludzie, którzy mają historię

  Ludzie wierzą tym, którzy są wiarygodni. (...) Ci ludzie przeszli w życiu swoją drogę, ich taniec na pewno będzie wiarygodny - tak o uczestnikach "You Can Dance - Po prostu tańcz" mówi jeden z jurorów, Agustin Egurrola.