YOU

Artykuły - YOU (1252)

 • YOU: Powieść o tajnikach funkcjonowania branży gier

  YOU: Powieść o tajnikach funkcjonowania branży gier

  Austin Grossman - pisarz, który zaangażowany był w pracę przy produkcji takich gier, jak Dishonored, Tomb Raider: Legends, Thief: Deadly Shadows czy nawet kultowe System Shock - zaledwie kilka dni temu opublikował swoją najnowszą książkę.
 • Particia Kazadi: Mam ciarki!

  Particia Kazadi: Mam ciarki!

  Aktorka i wokalistka Patricia Kazadi w sobotę, 13 kwietnia, poprowadziła pierwszy odcinek programu "X Factor "na żywo". Gospodyni popularnego show, która wcześniej związana była z programem "You Can Dance - Po prostu tańcz", opowiada o pracy z popularnymi jurorami.
 • Robert Redford znowu o polityce

  Robert Redford znowu o polityce

  Robert Redford - w podwójnej roli reżysera i aktora - wraca na ekran po kilkuletniej przerwie. Film "The Company You Keep" to polityczny thriller, w którym u boku hollywoodzkiego gwiazdora występują m.in. Susan Sarandon, Nick Nolte, Shia LaBeouf i Anna Kendrick.
 • Post rock i post hardcore na OFF

  Post rock i post hardcore na OFF

  Kultowa kanadyjska formacja Godspeed You! Black Emperor zasila skład tegorocznego OFF Festiwalu (2-4 sierpnia w Katowicach). Na tym jednak nie koniec - szykujcie się również na cięcie Skalpelem, występy nawiedzonych Szwedów z Goat i hałaśliwy recital Girls Against Boys.
 • Agnetha z ABBY powraca po 25 latach

  Agnetha z ABBY powraca po 25 latach

  "When You Really Loved Someone" to nowy singel Agnethy Fältskog znanej z grupy ABBA.
 • Max Factor: Człowiek, który dał kobiecie nową twarz

  Max Factor: Człowiek, który dał kobiecie nową twarz

  "I do you make-up." Gdy po raz pierwszy to zdanie padło ze śmiesznym akcentem z ust małego, bo liczącego niespełna 150 cm wzrostu, mężczyzny w okrąglutkich okularkach, nikt nie wiedział, o co mu chodzi.