Nowe Technologie - Yanosik

Artykuły - Yanosik (6)

 • Korzystasz z Map Google lub Yanosika w Niemczech? Od dziś dostaniesz mandat

  Korzystasz z Map Google lub Yanosika w Niemczech? Od dziś dostaniesz mandat

  Z dniem dzisiejszym nasi zachodni sąsiedzi zaostrzają przepisy drogowe. Zmiany dotyczą m.in. dodatkowego oprogramowania mogącego ostrzegać kierowców przed kontrolami prędkości - mowa o takich platformach jak Yanosik, a nawet o jednej z funkcji w Mapach Google.
 • Yanosik dostępny w Apple CarPlay

  Yanosik dostępny w Apple CarPlay

  Ta wiadomość z pewnością ucieszy posiadaczy iPhonów oraz samochodów z interfejsem CarPlay. Od dziś mogą oni przenieść możliwości aplikacji Yanosik z telefonu na ekran w swoim aucie.
 • Yanosik zawita do Apple CarPlay

  Yanosik zawita do Apple CarPlay

  Użytkownicy samochodowego interfejsu marki Apple już niebawem otrzymają kolejne udogodnienie. Mowa tu o popularnej aplikacji Yanosik.
 • Yanosik PRO - wsparcie dla kierowcy

  Yanosik PRO - wsparcie dla kierowcy

  Poinformuje kierowcę o kontrolach prędkości czy wypadkach, ułatwi płacenie za parkowanie, wskaże drogę omijając korki, a także nagra film rejestrując niebezpieczne sytuacje - na rynek motoryzacyjny wkracza nowe urządzenie, za którym stoi Yanosik. Co jeszcze potrafi?
 • Biznes ostrzegania kierowców dopiero zaczyna się kręcić

  Biznes ostrzegania kierowców dopiero zaczyna się kręcić

  18 maja wchodzi w życie nowelizacja przepisów, zaostrzająca kary dla przekraczających prędkość. W planach są kolejne zmiany, w wyniku których wzrosną stawki mandatów. Wygląda na to, że rząd i parlament zagięły parol na kierowców, a zarobią dzięki temu dostawcy aplikacji ostrzegających o patrolach policji i fotoradarach.
 • Yanosik GT – dla kierowców

  Yanosik GT – dla kierowców

  W ofercie salonów SFERIS pojawił się najpopularniejszy w Polsce komunikator drogowy. Yanosik GT to dziś urządzenie, bez którego trudno obyć się kierowcom. Kontrolując zagrożenia na drodze zapewnia im bezpieczeństwo i pozwala uniknąć przykrych drogowych konsekwencji.