Yanosik

Artykuły - Yanosik (26)

 • Nawigacja Yanosika - nowa wersja alternatywy dla Map Google

  Nawigacja Yanosika - nowa wersja alternatywy dla Map Google

  Yanosik rozbudowuje swoją samochodową nawigację. Firma przygotowała szereg nowości w swojej aplikacji. Na co konkretnie mogą liczyć kierowcy?
 • Yanosik z nową funkcją - ma pomóc w uniknięciu kar i mandatów

  Yanosik z nową funkcją - ma pomóc w uniknięciu kar i mandatów

  Od teraz o wszystkich istotnych kwestiach związanych z pandemią COVID-19 dowiesz się jeszcze przed opuszczeniem samochodu. Pomoże Ci w tym aplikacja Yanosik i jej nowa funkcja.
 • Yanosik Pay - nowa usługa dla kierowców

  Yanosik Pay - nowa usługa dla kierowców

  ​Stanie w kolejce na bramkach to spore utrudnienie dla kierowców poruszających się polskimi autostradami. Jest jednak nowoczesne rozwiązanie, które ułatwi zmotoryzowanym przejechanie przez punkt poboru opłat bez zatrzymywania i sięgania do okienka. A wszystko to znajduje się w aplikacji Yanosik, z której korzysta 1,5 mln kierowców miesięcznie.
 • Yanosik - aplikacja wskaże warsztaty samochodowe z usługą door-to-door

  Yanosik - aplikacja wskaże warsztaty samochodowe z usługą door-to-door

  Yanosik rusza z kolejną usługą, która ma szczególne zastosowanie w czasach trwającej epidemii koronawirusa w Polsce. Użytkownicy aplikacji otrzymali aktualizację, która wprowadza nową usługę w projekcie związanym z warsztatami samochodowymi. Otóż kierowcy mogą szybko odfiltrować zakłady mechaniczne, które oferują usługę door-to-door. Oznacza to, że nie muszą oni fatygować się do mechanika, tylko to on podjedzie pod drzwi klienta.
 • Korzystasz z Map Google lub Yanosika w Niemczech? Od dziś dostaniesz mandat

  Korzystasz z Map Google lub Yanosika w Niemczech? Od dziś dostaniesz mandat

  Z dniem dzisiejszym nasi zachodni sąsiedzi zaostrzają przepisy drogowe. Zmiany dotyczą m.in. dodatkowego oprogramowania mogącego ostrzegać kierowców przed kontrolami prędkości - mowa o takich platformach jak Yanosik, a nawet o jednej z funkcji w Mapach Google.
 • Yanosik - wprowadzono specjalną funkcję w aplikacji związaną z koronawirusem

  Yanosik - wprowadzono specjalną funkcję w aplikacji związaną z koronawirusem

  W aplikacji Yanosik uruchomiona została nowa funkcja, która pomaga kierowcom dotrzeć do pobliskich szpitali zakaźnych.
 • ​Funkcje aplikacji Yanosik, o których nie miałeś pojęcia

  ​Funkcje aplikacji Yanosik, o których nie miałeś pojęcia

  Wielu kierowców utożsamia aplikację Yanosik z jej głównymi funkcjami: informowaniem o aktualnej sytuacji na drodze oraz nawigacją omijającą korki. Warto jednak wiedzieć, że ten darmowy program na smartfony posiada jeszcze wiele innych opcji, które znacznie ułatwiają życie zmotoryzowanym. Oto zakamarki aplikacji, o których mogą nie wiedzieć nawet jej najbardziej zaangażowani użytkownicy.
 • Yanosik powie na jakiej ulicy zostali zgłoszeni nieoznakowani funkcjonariusze

  Yanosik powie na jakiej ulicy zostali zgłoszeni nieoznakowani funkcjonariusze

  Twórcy systemu dla kierowców Yanosik pokusili się o rozszerzenie przydatnej funkcji w aplikacji. Od teraz użytkownicy zostaną poinformowani o miejscu, w którym zostało dodane zgłoszenie o patrolach nieoznakowanych. Informacje te ukazane są zarówno w formie wizualnej, jak i dźwiękowej.
 • Zmiany w nawigacji Yanosik na Wszystkich Świętych

  Zmiany w nawigacji Yanosik na Wszystkich Świętych

  Nawigacja w aplikacji Yanosik właśnie została zaktualizowana. Wszystko za sprawą reorganizacji ruchu przy cmentarzach w Polsce z okazji dnia Wszystkich Świętych. Aktualizacja uwzględnia tymczasowe zamknięcia ulic, zmianę kierunku jazdy czy parkingi, na których można zostawić auto przy nekropoliach. Jakie jeszcze usprawnienia czekają na użytkowników aplikacji?
 • Yanosik dostępny w Apple CarPlay

  Yanosik dostępny w Apple CarPlay

  Ta wiadomość z pewnością ucieszy posiadaczy iPhonów oraz samochodów z interfejsem CarPlay. Od dziś mogą oni przenieść możliwości aplikacji Yanosik z telefonu na ekran w swoim aucie.