Xbox

Artykuły - Xbox (2011)

 • Usługa xCloud trafia na urządzenia mobilne - 100 tytułów oraz nowe akcesoria

  Usługa xCloud trafia na urządzenia mobilne - 100 tytułów oraz nowe akcesoria

  Już od 15 września br. mieszkańcy Europy będą mogli wybierać spośród przeszło 100 gier w ramach jednego abonamentu (bez dodatkowych kosztów) na swoich tabletach i smatfonach. Przy okazji zaprezentowano najnowsze akcesoria do gier mobilnych na Xbox.
 • Izrael testuje kontrolery Xbox w czołgach

  Izrael testuje kontrolery Xbox w czołgach

  ​Izraelska armia testuje nowy model wozu opancerzonego, wyposażonego w najnowsze technologie. Jak się okazuje, jedną z takich nowych technologii są kontrolery z konsoli Xbox 360, wprowadzone do użytku w 2005 roku. Całość ma przemówić do młodszych osób i zachęcić do pozostania w wojsku.
 • Wszystko, co Microsoft pokazał na Xbox Games Showcase

  Wszystko, co Microsoft pokazał na Xbox Games Showcase

  ​Zgodnie z zapowiedziami, Microsoft przeprowadził prezentację Xbox Games Showcase, podczas której firma pokazała sporo gier nadciągających na nowy system elektronicznej rozrywki, platformę Xbox Series X.
 • Xbox Velocity: Innowacje w nowej generacji systemu Xbox

  Xbox Velocity: Innowacje w nowej generacji systemu Xbox

  Xbox zaprezentował jak zaprojektowana została technologia Xbox Velocity Architecture, zwana duszą Xbox Series X. Głównym celem nowego rozwiązania było uzyskanie niespotykanego dotąd w grach konsolowych poziomu głębi i realizmu - elementów oferujących nowy poziom wrażeń z rozgrywki.
 • Gry dodawane do Xboksów będzie można aktywować tylko na zakupionym urządzeniu

  Gry dodawane do Xboksów będzie można aktywować tylko na zakupionym urządzeniu

  ​W ramach programu Digital Direct właściciele Xboksów przypiszą dodawane do zestawów z konsolą wyłącznie do zakupionego przez nich urządzenia. Nie będzie tym samym można ich oddzielnie sprzedać.
 • Xbox Mercury - wyciekły zdjęcia prezentujące odświeżony sklep Xbox

  Xbox Mercury - wyciekły zdjęcia prezentujące odświeżony sklep Xbox

  ​Też macie dość starej wersji Sklepu Xbox na Windowsa? W takim razie mamy dobre wieści, bo nadchodzą zmiany.
 • Microsoft chce podbić serca graczy... w Indiach

  Microsoft chce podbić serca graczy... w Indiach

  ​Usługi strumieniowania w stylu Stadia obiecują rozdzielczość 4K i 60 klatek na sekundę, lecz przemówić mogą także do osób, które mają dostęp do internetu, lecz nie dysponują potężnym sprzętem do grania, a częściej sięgają po telefon. Gdzie znaleźć takich graczy? Jedno słowo: Indie.
 • Microsoft pracuje nad największą liczbą gier na Xbox w całej swojej historii

  Microsoft pracuje nad największą liczbą gier na Xbox w całej swojej historii

  ​Według słów przedstawicieli Microsoftu przedsiębiorstwo zamierza solidnie przygotować się do rywalizacji z Sony w nadchodzącej nowej generacji konsol. Pomóc w tym mają gry na wyłączność, których liczba w założeniu pobije rekord w całej historii istnienia amerykańskiej firmy.
 • Microsoft zamknie nieaktywne konta

  Microsoft zamknie nieaktywne konta

  Amerykański gigant zapowiedział kasacje nieużywanych profili w usługach online. Jeśli nie logowaliśmy się do naszych kont przez 2 lata, a chcemy je zachować – warto to teraz zrobić.
 • Pierwszy stacjonarny sklep Microsoftu w Europie

  Pierwszy stacjonarny sklep Microsoftu w Europie

  Amerykański gigant otworzył swój pierwszy w Europie sklep stacjonarny. Produkty Microsoftu będzie można osobiście kupić w Londynie.

Filmy - Xbox (1)

 • "Gears of War 3" - akcja i coś więcej...

  Tomasz Świeściak, przedstawiciel polskiego oddziału Microsoft, opowiada nam, dlaczego trzecia odsłona kultowej serii na Xboksa 360 to nie tylko kolejna gra akcji.