X-men

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
X-MEN (Film (2000) Reż.Bryan Singer) ,

Artykuły - X-men (195)

 • Wolverine: Bohater Marvela prawdziwą żyłą złota

  Wolverine: Bohater Marvela prawdziwą żyłą złota

  Unikatowy numer komiksu z 1974 roku, w którym zadebiutował Wolverine - pierwowzór postaci granej Hugh Jackmana w serii filmów "X-Men", trafił pod młotek w europejskim domu aukcyjnym Catawiki. Specjaliści szacują, że wartość wydania od premiery wzrosła aż 40000-krotnie.
 • Powracają do serii "X-Men"

  Powracają do serii "X-Men"

  Bryan Singer, który wyreżyseruje film "X-Men: Days Of Future Past", ogłosił powrót do serii o superbohaterach Iana McKellena i Patricka Stewarta.
 • "Igrzyska śmierci": Co z częścią drugą?

  "Igrzyska śmierci": Co z częścią drugą?

  Od pewnego czasu narastał konflikt pomiędzy producentami filmów "X-Men: Pierwsza klasa" oraz "Igrzyska śmierci 2". Ostatecznie doszło do porozumienia i żaden tytuł nie jest zagrożony.
 • Taylor Kitsch: Kanadyjczyk w Hollywood

  Taylor Kitsch: Kanadyjczyk w Hollywood

  W życiu Taylora Kitscha szykuje się niezła rewolucja. Kariera kinowa i telewizyjna tego 30-letniego Kanadyjczyka przebiegała do tej pory w sposób umiarkowany, o czym świadczą chociażby drugoplanowe role w serialu "Friday Night Lights" oraz filmach "Węże w samolocie" i "X-Men Geneza: Wolverine".
 • Hugh Jackman: Rola życia?

  Hugh Jackman: Rola życia?

  Hugh Jackman ostatnio święci tryumfy na Broadwayu. Jego monodram "Hugh Jackman, Back on Broadway", okazał się wielkim sukcesem. W kolejnym broadwayowskim przedstawieniu Jackman, znany z filmów "X-Men", zagra słynnego iluzjonistę Houdiniego.
 • Roboty podbijają kina

  Roboty podbijają kina

  Choć w "Gigantach ze stali", nowej superprodukcji wytwórni Dreamworks Stevena Spielberga, główną rolę gra Hugh Jackman ("X-men", "Kod dostępu"), to na ekranie godnie rywalizują z nim roboty.
 • Boks, roboty i Hugh Jackman

  Boks, roboty i Hugh Jackman

  Już 14 października na ekrany polskich kin trafią "Giganci ze stali", wielkie widowisko z Hugh Jackmanem ("X-men", "Kod dostępu", "Kate i Leopold") w roli mistrza, który musiał ustąpić miejsca na ringu bokserom-robotom.
 • Magneto w stroju kobiety!

  Magneto w stroju kobiety!

  Serwis EW.com zamieścił na swojej stronie fragment sceny, który wycięty został z kinowej wersji filmu "X-Men: Pierwsza klasa". Moment, który znajdzie się na DVD, prezentuje postać Magneto (Michael Fassbender) w kobiecym stroju.
 • Take That i "X-Men"

  Take That i "X-Men"

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Love Love" grupy Take That. Utwór promuje film "X-Men: Pierwsza klasa", będący piątą odsłoną serii o komiksowych superbohaterach.
 • Hugh Jackman w musicalu

  Hugh Jackman w musicalu

  Hugh Jackman ("X-Men: Wolverine") prowadzi rozmowy w sprawie występu w kinowej wersji musicalu "Les Misérables", opartego na powieści Victora Hugo "Nędznicy". Obraz wyreżyseruje twórca oscarowego "Jak zostać królem" - Tom Hooper.

Filmy - X-men (1)