wywiady z gwiazdami

Artykuły - Wywiady z gwiazdami (8)

 • Anna Wendzikowska spotka się z DiCaprio

  Anna Wendzikowska spotka się z DiCaprio

  Anna Wendzikowska przeprowadzi wywiady z gwiazdami filmu "Wilk z Wall Street" Martina Scorsese w Nowym Jorku. Dziennikarka jest bardzo podekscytowana, że będzie mogła osobiście porozmawiać z Leonardo DiCaprio.
 • Hollywoodzkie gwiazdy są milsze niż polskie

  Hollywoodzkie gwiazdy są milsze niż polskie

  Anna Wendzikowska niedawno dołączyła do obsady serialu "M jak miłość". W najbliższych dniach będzie ją można zobaczyć także w relacjach z festiwalu w Cannes, gdzie przeprowadzi wywiady z gwiazdami kina.
 • Wojciech Pijanowski wraca do Dwójki

  Wojciech Pijanowski wraca do Dwójki

  Wojciech Pijanowski, znany milionom widzów z programu "Koło Fortuny", wraca na antenę TVP2. Tym razem nie poprowadzi jednak teleturnieju. Będzie przeprowadzał wywiady z gwiazdami muzyki.
 • Rozrywkowe kulisy Jedynki

  Rozrywkowe kulisy Jedynki

  Plotki ze świata filmu, felietony o wydarzeniach w Polsce i zagranicą, relacje z muzycznych i filmowych premier, wywiady z gwiazdami, relacje z planów filmowych - taki właśnie będzie nowy program telewizyjnej Jedynki.
 • Nowy "Świat Seriali"

  Nowy "Świat Seriali"

  Nowy numer dwutygodnika "Świat Seriali" już od 4 stycznia w kioskach, a w nim m.in. przewodnik po 53 serialach, plakaty oraz wywiady z gwiazdami.
 • Jak robić wywiady z gwiazdami

  Jak robić wywiady z gwiazdami

  W świecie dziennikarskim oprócz wywiadów one-on-one (sam na sam) istnieją także wywiady ekskluzywne (na wyłączność), znane z bardziej prestiżowych magazynów. Jednak dla reszty prasy, w szczególności kolorowych magazynów, został wymyślony press junket.
 • Ani Mru Mru w LIVE.INTERIA.TV!

  Ani Mru Mru w LIVE.INTERIA.TV!

  Tegoroczna 23 już edycja Przeglądu Kabaretów - PAKA po raz pierwszy w swojej historii będzie na żywo transmitowana w telewizji internetowej. Konkursowe skecze oraz wywiady z gwiazdami sceny kabaretowej dotrą do internautów za pośrednictwem telewizji LIVE.INTERIA.TV.
 • Dokument o "Ataku klonów" w MTV

  Dokument o "Ataku klonów" w MTV

  Oficjalna strona internetowa "Gwiezdnych wojen" zamieściła informację, że we wtorek, 27 listopada, w amerykańskim programie MTV Movie House, zostanie wyemitowany film dokumentalny o realizacji "Ataku klonów". Dokument będzie zawierał m.in. wywiady z gwiazdami produkcji - Natalie Portman i Haydenem Christensenem.

Filmy - Wywiady z gwiazdami (6)

 • U Jaöka: Czesław Mozil

  Czesław Mozil był gościem Jaöka. Posłuchajcie, co powiedział na temat wąsów, nowej płyty i drugiego imienia! Program u Jaöka prowadzi dla Was Mikołaj „Jaök” Janusz Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII WE WTORKI O 19:00.
 • Mateusz Kościukiewicz jako Jan Banaś w filmie „Gwiazdy”

  Spotkałem mojego bohatera osobiście, mam nadzieję, że go nie zawiodę – zdradził nam Mateusz Kościukiewicz, który w filmie „Gwiazdy” Jana Kidawy-Błońskiego zagra Jana Banasia – znakomitego śląskiego piłkarza lat 60. i 70. Posłuchajcie, jak wygadało spotkanie młodego aktora z Janem Banasiem. Scenariusz filmu jest inspirowany życiem śląskiego piłkarza Jana Banasia. Film, jak podkreśla reżyser, to opowieść o pasji, rywalizacji, miłości i przyjaźni. Znakomity śląski piłkarz lat 60. i 70. Jan Banaś walczy o spełnienie swoich marzeń. W postać Jana Banasia wciela się Mateusz Kościukiewicz. Rolę filmowej matki bohatera gra Magdalena Cielecka.
 • Magdalena Cielecka opowiada o roli matki w filmie "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego

  Trwają zdjęcia do filmu "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego. Scenariusz jest inspirowany życiem śląskiego piłkarza Jana Banasia. Film, jak podkreśla reżyser, to opowieść o pasji, rywalizacji, miłości i przyjaźni. Znakomity śląski piłkarz lat 60. i 70. Jan Banaś walczy o spełnienie swoich marzeń. W postać Jana Banasia wciela się Mateusz Kościukiewicz. Rolę filmowej matki bohatera gra Magdalena Cielecka.
 • Wendzikowska o zagranicznych gwiazdach: Mają więcej pokory i profesjonalizmu

  Anna Wendzikowska jako jedna z nielicznych polskich dziennikarek miała okazję spotkać się niedawno z Bradem Pittem. Wywiad ten - podobnie jak inne rozmowy z zagranicznymi gwiazdami, które Wendzikowska przeprowadza regularnie - skłonił ją do refleksji na temat polskiego show-biznesu. Dziennikarka uważa mianowicie, że amerykańscy aktorzy mają do siebie dużo większy dystans niż niektóre polskie gwiazdy. – Mają więcej pokory i profesjonalizmu. Nie wiem, czy to jest tak, że oni rzeczywiście myślą tak dobrze o wszystkich dookoła i nie wywyższają się, czy tylko rozumieją, że to dobrze robi ich wizerunkowi, żeby sprawiać takie wrażenie. Ale to tak naprawdę nie ma znaczenia. Bo z punktu widzenia dziennikarza, który idzie tam, żeby zrobić dobry wywiad, obydwu stronom powinno na tym zależeć, żeby ten wywiad był dobry. Mnie nie obchodzi, czy ta osoba rzeczywiście mnie lubi, czy rzeczywiście chce być dla mnie miła – mówi Wendzikowska. Brad Pitt to jeden z najbardziej cenionych przez Wendzikowską aktorów oraz jej idol z czasów, kiedy jako nastolatka oglądała kultowe filmy z jego udziałem. Po skończonym wywiadzie dziennikarka zdecydowała się przytulić do ukochanego artysty. Zrobiła sobie z nim również zdjęcie, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie.