wywiady

Synonimy:
wywiad,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wywiady (3159)

 • Bebe Rexha: Gdyby ktoś powiedział mi, że mam codziennie jeść pizzę, to prawdopodobnie bym zwariowała

  Bebe Rexha: Gdyby ktoś powiedział mi, że mam codziennie jeść pizzę, to prawdopodobnie bym zwariowała

  - Jeśli wydajesz utwory, w których pokazujesz młodym ludziom, że tak naprawdę nikt nie jest doskonały, to im pomaga. Ja też czasami wstaję rano i czuję się smutna, samotna, też mam swoje "momenty" - mówi mi w wywiadzie Bebe Rexha. Przy okazji premiery jej debiutanckiej płyty "Expectations" porozmawiałyśmy o jej piosenkach, sposobie pracy, utrzymywaniu psychicznej równowagi i o tym, dlaczego nie czyta komentarzy.
 • George Gendi: Im coś jest trudniejsze, tym lepszy jest smak zwycięstwa

  George Gendi: Im coś jest trudniejsze, tym lepszy jest smak zwycięstwa

  Na początku września w Cartoon Network debiutuje nowy serial - Jabłko i Szczypior. Dwóch sympatycznych bohaterów przybywa do wielkiego miasta, aby spełniać swoje marzenia. O kulisach powstawania serialu opowiedział nam jego twórca, George Gendi.
 • Leski: Nie proponuję słuchaczowi piosenek z waty cukrowej

  Leski: Nie proponuję słuchaczowi piosenek z waty cukrowej

  Jak powiązać kasety magnetofonowe i walkmany z tematyką miłości? O tym najlepiej wie Leski, który w rozmowie z Interią opowiada o swojej nowej płycie "Miłość. Strona B", w której zaskoczył słuchacza nie tylko nietypowymi zabiegami promocyjnymi, ale nowym, bardziej eksperymentalnym brzmieniem.
 • Steven Wilson: Chcę występować dla Polaków [koncert we Wrocławiu]

  Steven Wilson: Chcę występować dla Polaków [koncert we Wrocławiu]

  W czwartek (12 lipca) brytyjski wokalista i multiinstrumentalista Steven Wilson wystąpi w Hali Stulecia we Wrocławiu. "To właśnie polska publiczność jest tą, dla której chcę występować w szczególności" - mówi przed koncertem.
 • Janusz Panasewicz (Lady Pank): Z przyjaciółmi pod miastem

  Janusz Panasewicz (Lady Pank): Z przyjaciółmi pod miastem

  35 temu zadebiutowali płytą, na której każdy utwór okazał się sukcesem. Teraz postanowili nagrać od nowa cały materiał z udziałem zaproszonych artystów. W projekcie "LP1" wzięli udział m.in. Katarzyna Nosowska, Grzegorz Markowski, Maciej Maleńczuk, Piotr Rogucki, czy Artur Rojek. O tym jak brzmi Lady Pank trzydzieści pięć lat po swoim debiucie, z Januszem Panasewiczem rozmawiał Adam Drygalski.
 • Amorphis: Najszczęśliwszy zespół na świecie

  Amorphis: Najszczęśliwszy zespół na świecie

  18 maja Amorpis zaprezentował nową płytę "Queen of Time". Fani zespołu będą zadowoleni. Finowie nadal stawiają na melodyjne utwory łączące ciężkie brzmienia z pogranicza death metalu z cukierkowością znaną takim wykonawcom, jak chociażby Luca Turilli.
 • Michał Szpak: W paszczy lwa

  Michał Szpak: W paszczy lwa

  Pod koniec maja ma się ukazać nowa płyta Michała Szpaka, który jesienią 2017 r. zadebiutował w roli jurora w programie "The Voice of Poland".
 • Piotr Banach (BAiKA): Zespół od pierwszego wejrzenia

  Piotr Banach (BAiKA): Zespół od pierwszego wejrzenia

  - W podejściu do muzyki chcę pozostać amatorem, bo to zawsze oznacza przewagę pasji nad zdrowym rozsądkiem - mówi Interii Piotr Banach, gitarzysta znany z m.in. grup Hey i Indios Bravos, który po raz kolejny debiutuje - tym razem pod szyldem BAiKA.
 • Andrzej Stasiuk: Złapał Kozak Mickiewicza

  Andrzej Stasiuk: Złapał Kozak Mickiewicza

  "Bez trudu można sobie wyobrazić pana Adama, jak improwizuje na scenie wsłuchany we własne słowa, a zarazem w puls basu bębnów i gitary jakiego zespołu, który udało mu się zebrać, tam gdzie aktualnie przebywa, czyli najpewniej w niebie. A dobrych muzyków jest tam wielu" - napisał Andrzej Stasiuk w książeczce do płyty "Mickiewicz-Stasiuk-Haydamaky". Ostatnie zdanie, to co najwyżej pobożne życzenie autora. Nie od dziś wiadomo, że każdy szanujący się muzyk siedzi w piekle. Do reszty, trudno się przyczepić.

Filmy - Wywiady (263)

 • Kluzik-Rostkowska o podwójnym roczniku w szkołach: To będzie katastrofa

  „To będzie katastrofa” - powiedziała posłanka PO Joanna Kluzik-Rostkowska w Popołudniowej rozmowie, odnosząc się w ten sposób do podwójnego rocznika w szkołach. „Ja mówiłam o tym w 2016 roku, ale w oczywisty sposób byłam słabo rozumiana” - dodała. „Rocznie my mamy w roczniku około 350 tys. dzieci. I nagle w roku 2019, we wrześniu, u progu szkół ponadgimnazjalnych kiedyś, ponadpodstawowych teraz (…) stanie u progu nie 350 tys. dzieci, tylko 700” – wyjaśniła Kluzik-Rostkowska w rozmowie z Marcinem Zaborskim. "PiS idzie w stronę rządów autorytarnych" - mówiła w internetowej części Popołudniowej rozmowy w RMF FM Joanna Kluzik-Rostkowska. Posłanka Platformy Obywatelskiej oceniała, że Polacy są teraz w bardzo ważnym momencie. "Myślę, że PiS tego nie wie, ale tak naprawdę powinien to zauważyć - realizuje doktrynę rosyjskiego szefa sztabu Gierasimowa. To jest człowiek, który w 2013 roku przedstawił swoją doktrynę jak wpływać na przeciwnika. I do najważniejszych punktów zaliczył granie na podziały - na bardzo głęboki społeczny podział. Dewaluację elit. Pisanie historii od nowa. Centralizację administracji. I generalnie podstawą jest chaos, niepewność" - wyliczała. "Jest bardzo źle" - stwierdziła. Marcin Zaborski pytał w wywiadzie również o nową polityczną inicjatywę Roberta Biedronia. "Mam poczucie, że ma ogromne plany - zobaczymy, co mu wyjdzie. Biedroń musi zobaczyć tę różnicę. On za chwilę poczuje ten wielki mozół budowania nowej siły zupełnie obok" - mówiła Kluzik-Rostkowska.
 • Właściciel KSW o początkach federacji

  Maciej Kawulski - włodarz federacji KSW opowiedział nam o początkach jednej z najprężniej rozwijających się federacji MMA na świecie.
 • ABSL Start-Up Challenge

  ABSL Start-Up Challenge to wyjątkowy konkurs, organizowany przez ABSL - Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce, w którym skupionych jest ponad 200 firm - łącznie z takimi światowymi gigantami jak Procter&Gamble, Google czy UBS. Kto w tym roku był największym odkryciem? Jakie pomysły zachwyciły jurorów? Zobaczcie naszą relację z ABSL Start-Up Challenge 2018!
 • Wywiad z Iloną Majer i Rafałem Michalakiem

  Podczas II edycji Fashion Square w Krakowie swoje dzieła zaprezentowali Ilona Majer i Rafał Michalak, znani jako duet MCC. Co tym razem przygotowali dla krakowskiej publiczności?