wywiady

Synonimy:
wywiad,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wywiady (3161)

 • Julia Pietrucha: Apetyt rośnie w miarę jedzenia (zobacz teledysk "Who Knows")

  Julia Pietrucha: Apetyt rośnie w miarę jedzenia (zobacz teledysk "Who Knows")

  Wydanym na własną rękę debiutanckim albumem "Parsley" (2016) Julia Pietrucha zrobiła sporo zamieszania na scenie muzycznej. Jej pozycję umocniła płyta "Postcards from the Seaside", ale krótko po jej premierze grająca na ukulele wokalistka zniknęła, by urodzić swoje pierwsze dziecko. W jedynym wywiadzie dla Interii zapowiada swój powrót na scenę i opowiada o tym, jak zmieniło się jej życie przez ostatnie kilka miesięcy.
 • Bebe Rexha: Gdyby ktoś powiedział mi, że mam codziennie jeść pizzę, to prawdopodobnie bym zwariowała

  Bebe Rexha: Gdyby ktoś powiedział mi, że mam codziennie jeść pizzę, to prawdopodobnie bym zwariowała

  - Jeśli wydajesz utwory, w których pokazujesz młodym ludziom, że tak naprawdę nikt nie jest doskonały, to im pomaga. Ja też czasami wstaję rano i czuję się smutna, samotna, też mam swoje "momenty" - mówi mi w wywiadzie Bebe Rexha. Przy okazji premiery jej debiutanckiej płyty "Expectations" porozmawiałyśmy o jej piosenkach, sposobie pracy, utrzymywaniu psychicznej równowagi i o tym, dlaczego nie czyta komentarzy.
 • George Gendi: Im coś jest trudniejsze, tym lepszy jest smak zwycięstwa

  George Gendi: Im coś jest trudniejsze, tym lepszy jest smak zwycięstwa

  Na początku września w Cartoon Network debiutuje nowy serial - Jabłko i Szczypior. Dwóch sympatycznych bohaterów przybywa do wielkiego miasta, aby spełniać swoje marzenia. O kulisach powstawania serialu opowiedział nam jego twórca, George Gendi.
 • Leski: Nie proponuję słuchaczowi piosenek z waty cukrowej

  Leski: Nie proponuję słuchaczowi piosenek z waty cukrowej

  Jak powiązać kasety magnetofonowe i walkmany z tematyką miłości? O tym najlepiej wie Leski, który w rozmowie z Interią opowiada o swojej nowej płycie "Miłość. Strona B", w której zaskoczył słuchacza nie tylko nietypowymi zabiegami promocyjnymi, ale nowym, bardziej eksperymentalnym brzmieniem.
 • Steven Wilson: Chcę występować dla Polaków [koncert we Wrocławiu]

  Steven Wilson: Chcę występować dla Polaków [koncert we Wrocławiu]

  W czwartek (12 lipca) brytyjski wokalista i multiinstrumentalista Steven Wilson wystąpi w Hali Stulecia we Wrocławiu. "To właśnie polska publiczność jest tą, dla której chcę występować w szczególności" - mówi przed koncertem.
 • Janusz Panasewicz (Lady Pank): Z przyjaciółmi pod miastem

  Janusz Panasewicz (Lady Pank): Z przyjaciółmi pod miastem

  35 temu zadebiutowali płytą, na której każdy utwór okazał się sukcesem. Teraz postanowili nagrać od nowa cały materiał z udziałem zaproszonych artystów. W projekcie "LP1" wzięli udział m.in. Katarzyna Nosowska, Grzegorz Markowski, Maciej Maleńczuk, Piotr Rogucki, czy Artur Rojek. O tym jak brzmi Lady Pank trzydzieści pięć lat po swoim debiucie, z Januszem Panasewiczem rozmawiał Adam Drygalski.
 • Amorphis: Najszczęśliwszy zespół na świecie

  Amorphis: Najszczęśliwszy zespół na świecie

  18 maja Amorpis zaprezentował nową płytę "Queen of Time". Fani zespołu będą zadowoleni. Finowie nadal stawiają na melodyjne utwory łączące ciężkie brzmienia z pogranicza death metalu z cukierkowością znaną takim wykonawcom, jak chociażby Luca Turilli.
 • Michał Szpak: W paszczy lwa

  Michał Szpak: W paszczy lwa

  Pod koniec maja ma się ukazać nowa płyta Michała Szpaka, który jesienią 2017 r. zadebiutował w roli jurora w programie "The Voice of Poland".
 • Piotr Banach (BAiKA): Zespół od pierwszego wejrzenia

  Piotr Banach (BAiKA): Zespół od pierwszego wejrzenia

  - W podejściu do muzyki chcę pozostać amatorem, bo to zawsze oznacza przewagę pasji nad zdrowym rozsądkiem - mówi Interii Piotr Banach, gitarzysta znany z m.in. grup Hey i Indios Bravos, który po raz kolejny debiutuje - tym razem pod szyldem BAiKA.

Filmy - Wywiady (276)

 • Mularczyk: Raport o stratach wojennych będzie gotowy w przyszłym roku

  „Raport o stratach wojennych będzie gotowy w przyszłym roku, ma być przygotowany na początek roku” – mówił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM poseł PiS Arkadiusz Mularczyk, pytany o sprawę ewentualnych reparacji od Niemiec. „Ten raport ma być solidny, rzetelny, ma być przetłumaczony na język angielski i niemiecki. Nie mogą się tu znaleźć błędy i nieścisłości. Unikam deklaracji co do konkretnego terminu” – dodał. „Raport jest potrzeby, bo on pokaże skalę zniszczenia materialnego i osobowego. On pokaże jak Polska mogłaby wyglądać, gdyby nie było II wojny światowej. On pokaże, że zostaliśmy zepchnięci na zupełnie inną trajektorię rozwoju gospodarczego i demograficznego. Pokaże również, że Niemcy nigdy nie zapłacili Polsce żadnych odszkodowań” – mówił gość Marcina Zaborskiego. "Nie mam z tym problemu" - tak na pytanie o to, że sekretarzem zespołu ds. reparacji wojennych od Niemiec jest poseł Stanisław Pięta, odpowiedział Arkadiusz Mularczyk. Nad posłem Piętą krążą pytania związane z rzekomym romansem z Izabelą Pek. Szef grupy parlamentarzystów stwierdził, że "parlamentarzyści pracują w zespołach na zasadzie dobrowolności i swego czasu grupa ponad dwudziestu zgłosiła się do pracy". "Z satysfakcją przyjmuję, że jest duże grono i posłów, i senatorów, które chce ten problem badać" - mówił dodając, że nie było sugestii, by zmienić skład prezydium zespołu. W internetowej części Popołudniowej rozmowy w RMF FM Mularczyk był też pytany o to, czy w klubie parlamentarnym PiS jest losowanie "tajnego Mikołaja" przed świętami. "Nic o tym nie wiem, zawsze mamy uroczystości związane ze świętami. Bardzo miła uroczystość, gdzie staramy sobie wszyscy złożyć życzenia, na chwilę się zatrzymać" - tłumaczył poseł PiS. "Pomyślimy o tym. To ciekawa inicjatywa" - zadeklarował gość Marcina Zaborskiego.
 • Wywiad z europosłem Januszem Zemke

  Wywiad z "UE w ostatnich latach stworzyła międzynarodowe mechanizmy do walki z terroryzmem, np. Biuro do Walki z Terroryzmem w Hadze. W ramach Komisji Europejskiej powstało także Centrum Analiz Wywiadowczych. Odejście Brytyjczyków z UE może skomplikować napływ informacji do tych instytucji z ich kraju" - mówi Janusz Zemke, europoseł SLD w rozmowie z Agnieszką Maj z Interii.
 • Wywiad z europosłem Januszem Zemke

  Wywiad z "UE w ostatnich latach stworzyła międzynarodowe mechanizmy do walki z terroryzmem, np. Biuro do Walki z Terroryzmem w Hadze. W ramach Komisji Europejskiej powstało także Centrum Analiz Wywiadowczych. Odejście Brytyjczyków z UE może skomplikować napływ informacji do tych instytucji z ich kraju" - mówi Janusz Zemke, europoseł SLD w rozmowie z Agnieszką Maj z Interii.
 • Wywiad z europosłanką Danutą Huebner

  W Polsce rozpoczęły się dyskusje, że można ignorować zobowiązania, których się podjęliśmy, wchodząc do elitarnego klubu. Jednym z fundamentów UE jest przestrzeganie zasad praworządności. Każdy polityk, który mówi, że nie będziemy się tym przejmować, podcina reputację Polski" - mówi europosłanka PO Danuta Huebner w rozmowie z dziennikarką Interii Agnieszką Maj.