wystrój

Artykuły - Wystrój (9)

 • Minimalizm czy feeria barw: co króluje w łazienkach Polaków?

  Minimalizm czy feeria barw: co króluje w łazienkach Polaków?

  Planujesz remont łazienki? Świetnie się składa, ponieważ postanowiliśmy przyjrzeć się z bliska łazienkom Polaków i sprawdzić, co aktualnie jest w modzie. Zapraszamy do lektury!
 • Sofa czy kanapa:Czym się różnią?

  Sofa czy kanapa:Czym się różnią?

  Do najpopularniejszych mebli wypoczynkowych należą od lat sofy i kanapy. Wiele osób sądzi, że nazwy te można stosować zamiennie, jednak okazuje się, że oba meble nieco się od siebie różnią. Aby się o tym przekonać, należy zapoznać się z historią kanap i sof.
 • Jaki zegar ścienny do salonu wybrać?

  Jaki zegar ścienny do salonu wybrać?

  Urządzając wnętrza, warto pod uwagę wziąć aspekty praktyczne oraz wizualne. Jeśli szukasz detali, które nadadzą wnętrzom charakteru, nie można przejść obojętnie obok zegarów ściennych. Te nie tylko informują o godzinie, ale też są przepiękną ozdobą. Podpowiadamy więc, jaki zegar ścienny do salonu wybrać.
 • Dom pachnący drewnem

  Dom pachnący drewnem

  Ekologiczne, trwałe, tworzące niepowtarzalny klimat. Drewno jest jednym z najbardziej uniwersalnych materiałów wykorzystywanych w wystroju wnętrz.
 • Czy Microsoft Store powtórzy sukces sklepów Apple?

  Czy Microsoft Store powtórzy sukces sklepów Apple?

  Wizytówką Apple są nie tylko produkty ze znakiem nadgryzionego jabłka, ale również sieć sprzedaży. Charakterystyczny dla firmowych salonów niebanalny wystrój czy sposób eksponowania towarów od lat zbierają dobre opinie. Nie ma jednak nic za darmo. Ile kosztuje jeden sklep Apple?
 • Wystrój firmowy w kosztach podatkowych

  Na atmosferę w firmie wpływają nie tylko relacje między zatrudnionymi w niej pracownikami. Jednym z czynników ją kształtujących jest również otoczenie, w jakim funkcjonuje. Zdając sobie z tego sprawę, przedsiębiorcy przywiązują dużą uwagę do dbałości o estetykę wystroju firmy. Rozliczenie w kosztach podatkowych wydatków ponoszonych na ten cel nie zawsze jest jednak proste.
 • Szok zamiast smaku

  Szok zamiast smaku

  Restauracje świata nie kuszą już tylko wybornymi daniami, eleganckim wystrojem i kulturalnymi kelnerami. Starają się jak najbardziej udziwnić menu, sposób podawania i wystrój lokalu.
 • Megane II: 4 wystroje 4 światy

  Megane II: 4 wystroje 4 światy

  W przypadku Megane II pojęcie wystroju dotyczy w równej mierze wnętrza co zewnętrznej strony auta, ponieważ zapewnia możliwość wyboru zróżnicowanych kolorów i materiałów. Każdy wystrój tworzy inny klimat, zapewniający spójność i harmonię wrażeń wzrokowych i dotykowych. 4 oferowane wystroje wnętrza łączą się z dwoma kolorami deski rozdzielczej (grafitową i grafitowo-beżową).
 • Nowy wystrój serwisu Komputery

  Nowy wystrój serwisu Komputery

  Po prawie dwóch latach od daty emisji Serwis Komputery doczekał się nowego wystroju i zmiany nazwy."Nowe Technologie" mają nieco zmieniony układ i layout, dopasowany bardziej do potrzeb użytkownika i do ogólnego wystroju portalu INTERIA.PL. Wprowadzono w nim takze kilka nowych podserwisów jak np. baza telefonów komórkowych.

Filmy - Wystrój (4)

 • Jak zrobić latarnię morską? Sposób z doniczkami

  Motyw latarni morskiej jest chętnie wykorzystywany przy dekorowaniu wnętrz. To genialna ozdoba, która świetnie podkreśli charakter marynarskiego wystroju pokoju dziecięcego, będzie też piękną ozdobą do przydomowych ogrodów. W sklepie gotowe latarenki kosztują krocie, można je jednak samodzielnie przygotować w domu! Zobaczcie nasz instruktaż!
 • Jak zrobić zawieszkę nad łóżeczko dla dzieci?

  Zawieszki nad łóżeczko dla najmniejszych dzieci to już niemalże standard - nic tak nie przyciąga ich uwagi jak kolorowe zabaweczki, wiszące na sznureczkach! W sklepach z zabawkami dla dzieci można znaleźć mnóstwo różnych atrakcji tego typu, jednak jeszcze ciekawszą można wyczarować samemu w domu! Z kawałków filcu, sznurków, przy użyciu igły i nitki można zrobić bezpieczną i przepiękną zawieszkę nad łóżeczko, która będzie cieszyła każdego niemowlaka. To dziecinnie proste!
 • Jak ozdobić mydło metodą decoupage?

  Metoda decoupage daje nam niesamowite możliwości przenoszenia na ulubione przedmioty przeróżnych wzorów! Okazuje się, że można w ten sposób zrobić również przepiękne mydło, na które przeniesie się różnobarwne wzorki! Jak to zrobić? Zobaczcie nasz sposób - to dziecinnie proste!
 • Świąteczny wystrój stołu i mieszkania

  Posłuchaj rad specjalisty i zobacz najpiękniejsze stroiki na święta!