Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania)

Artykuły - Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania) (12)

 • Brutalna walka dwóch ojców na meczu młodzików

  Brutalna walka dwóch ojców na meczu młodzików

  Rodzicom, którzy oglądają swoje pociechy na boisku, często puszczają nerwy. Ci dwaj ojcowie zdecydowanie jednak przesadzili i wdali się w ostrą bójkę na trybunach.
 • Polacy wybierają Wyspy Kanaryjskie

  Polacy wybierają Wyspy Kanaryjskie

  Regionalne Ministerstwo Turystyki, Sportu i Kultury przewiduje, że 2016 rok okaże się rekordowy dla Wysp Kanaryjskich pod względem liczby odwiedzających. Kanaryjski Instytut Statystyczny (ISTAC) już w wakacje prognozował, że archipelag odwiedzi w 2016 roku aż 14 milionów turystów, co ma dużą szansę się spełnić. Istotny wpływ na te liczby mają Polacy, którzy chętnie decydują się na wyjazd na Wyspy Kanaryjskie. Jak podaje Promotur Turismo Canarias, od stycznia do listopada 2016 roku Wyspy Kanaryjskie odwiedziło 300 440 Polaków, czyli o 81 760 więcej niż w tym samym okresie 2015 roku.
 • Fuerteventura: Dla aktywnych i leniuchów

  Fuerteventura: Dla aktywnych i leniuchów

  Mniej popularna niż jej siostry - Gran Canaria i Teneryfa. Zachwyca widokami, dostarcza niezapomnianych wrażeń i kusi przysmakami.
 • Na spotkanie ze słońcem

  Na spotkanie ze słońcem

  U nas wiosna dopiero sygnalizuje swe nadejście, a na Teneryfie już 25 stopni ciepła! Jeśli będziesz mogła się tam wybrać, na pewno nie pożałujesz.
 • Świat się bawi!

  Świat się bawi!

  Wenecja? Rio de Janeiro? Po co jeździć do miejsc, które niczym już nie zaskakują, gdy gdzie indziej czeka nas wiele niespodzianek? Gdzie zobaczysz najpiękniejsze kostiumy, porzucasz bombami z kolorowym pudrem, spotkasz tancerzy na rekordowo długich szczudłach albo ludzi przebranych za... bankierów?
 • Karnawałowe szaleństwa

  Karnawałowe szaleństwa

  Jeśli masz apetyt na dobrą zabawę, jest w czym wybierać: latynoskie rytmy, szlacheckie bale, barwne pochody. Oto najpopularniejsze imprezy karnawałowe.
 • Ostatnie przymiarki...

  Ostatnie przymiarki...

  ...przed finałem konkursu Queen of Poland 2011. Już w niedzielny wieczór dowiemy się, która z dwudziestu ślicznych dziewczyn została uznana przez jurorów za najpiękniejszą.
 • Na wydmach i wulkanach

  Na wydmach i wulkanach

  Finalistki konkursu Queen of Poland 2011 wybrały się na wycieczkę po Fuerteventurze i sąsiedniej wyspie - Lanzarote. Na tej pierwszej zachwycały się morzem jasnożółtego piasku, a na drugiej - morzem lawy.