wyścigi

Artykuły - Wyścigi (550)

Filmy - Wyścigi (9)

 • Wyścigi samochodowe "od kuchni"

  Dziś w encyklopedii "W" jak wyścigi - przyjrzymy się bliżej i trochę od "kuchni" wyścigom samochodowym w Polsce. Bedzie szybko i głośno, a na pewno gorąco, bo pogoda nie rozpieszczała :). Zobaczycie małe miejskie autka z pucharu Kia, które bardzo dzielnie walczą na torze do topowych maszyn klasy GT, które tylko z wyglądu przypominają auta seryjne. Zapraszamy do oglądania, subskrybowania i lajkowania! Dziękujemy firmie Sklepopon za pomoc w realizacji materiału. Kanał AUTOHOLICY został założony przez Roberta, właściciela Tune-up, w którym chce się dzielić doświadczeniami i zarażać swoją pasją do motoryzacji.
 • Nielegalne wyścigi. Prawo stanie po stronie zwierząt?

  Miłośnicy zakładów sportowych w Sydney wiedzą już, że historia wyścigów chartów dobiega końca. Od przyszłego roku w Nowej Południowej Walii ten sport będzie zakazany. Przeciwko tej tradycji wystąpili obrońcy praw zwierząt. Opublikowali w mediach nagrania, ujawniające, że podczas treningów używa się jako przynętę żywych zwierząt. Często są to króliki, prosięta albo koty.
 • Oto najtrudniejsze zawody żeglarskie na świecie!

  W ostatnich dniach zatoka Sydney zamieniła się w prawdziwy tor wyścigowy. Trwają tam właśnie doroczne Regaty Sydney-Hobart, najtrudniejsze zawody żeglarskie na świecie. Trasa wyścigu liczy niemalże 1170 km! Uczestnicy wystartowali drugiego dnia Świąt. Zobaczcie jak największe miasto Australii prezentuje się w cieniu jachtowych żagli.
 • "Taxi" podczas Kia Lotos Race

  Bartłomiej Mirecki i Michał Gadomski stanęli na najwyższym stopniu podium podczas czwartej rundy Wyścigowych Mistrzostw Polski Kia Picanto. Dwa wyścigi rozegrano po raz pierwszy w tym na torze Poznań. Jednym z punktów wyścigowego weekendu Kia Lotos Race było "taxi", czyli przejażdżka gości w roli pasażera.