wyścigi

Artykuły - Wyścigi (1074)

 • Porsche pomaga w budowie solarnego pojazdu wyścigowego

  Porsche pomaga w budowie solarnego pojazdu wyścigowego

  Zespół Sonnenwagen z Uniwersytetu RWTH w Akwizgranie to jedyna niemiecka ekipa, która weźmie w tym roku udział w najtrudniejszym wyścigu pojazdów solarnym – World Solar Challenge – w klasie „Challenger Class”. Porsche wspiera ten ambitny projekt zarówno finansowo, jak i merytorycznie.
 • Kierowca zginął w wypadku, ale uratował 6 osób

  Kierowca zginął w wypadku, ale uratował 6 osób

  Aukcje charytatywne na rzecz rodziny tragicznie zmarłego w sierpniu kierowcy IndyCar Series Justina Wilsona przyniosła pół miliona dolarów. Brytyjczyk zginął w wypadku podczas zawodów, ale dzięki przekazaniu organów uratował sześć osób.
 • Kuriozalna sytuacja podczas wyścigu. Mamy film!

  Kuriozalna sytuacja podczas wyścigu. Mamy film!

  Z problemem niewystarczającej ilości miejsc parkingowych od lat mierzą się metropolie na całym świecie. Zaparkowanie w okolicach centrum to zadanie z cyklu mission impossible.
 • Tragiczny wypadek na torze. Kierowca zmarł w szpitalu

  Tragiczny wypadek na torze. Kierowca zmarł w szpitalu

  Podczas rozegranego w niedzielę wyścigu serii IRL Indycar na torze Pocono w Pensylwanii doszło do tragicznego wypadku.
 • Seat Leon Eurocup – natychmiastowy sukces

  Seat Leon Eurocup – natychmiastowy sukces

  Nowa seria wyścigowa jest dopiero w trakcie swojego drugiego sezonu, ale już teraz możemy mówić o dużym sukcesie jej oraz wyścigowego Leona.
 • Volkswagen Golf w nowej wersji wyścigowej

  Volkswagen Golf w nowej wersji wyścigowej

  Zbliżony do samochodu seryjnego, ale przygotowany do rywalizowania na torze – tak Volkswagen określa zupełnie nowego, wyścigowego Golfa.
 • Toyota gotowa do startu w Le Mans

  Toyota gotowa do startu w Le Mans

  Toyota Gazoo Racing zakończyła przygotowania do najważniejszego wydarzenia sezonu FIA World Endurance Championship 2015 — 24-godzinnego wyścigu Le Mans.
 • AGH Racing: Formuła made in Poland

  AGH Racing: Formuła made in Poland

  Projekty naukowe to nuda? Na pewno nie na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. To właśnie tutaj rękami studentów powstaje najprawdziwszy bolid wyścigowy.
 • Nowe Porsche 911 GT3 R

  Nowe Porsche 911 GT3 R

  Porsche zaprezentowało właśnie wyścigowy samochód klasy GT3 przygotowany z myślą o prywatnych zespołach - model 911 GT3 R.
 • Ruszają wyścigi FIA World Endurance Championship

  Ruszają wyścigi FIA World Endurance Championship

  Fani sportów motorowych doskonale wiedzą, że już w niedzielę startuje seria wyścigów długodystansowych FIA World Endurance Championship.

Filmy - Wyścigi (10)

 • Nielegalne wyścigi. Prawo stanie po stronie zwierząt?

  Miłośnicy zakładów sportowych w Sydney wiedzą już, że historia wyścigów chartów dobiega końca. Od przyszłego roku w Nowej Południowej Walii ten sport będzie zakazany. Przeciwko tej tradycji wystąpili obrońcy praw zwierząt. Opublikowali w mediach nagrania, ujawniające, że podczas treningów używa się jako przynętę żywych zwierząt. Często są to króliki, prosięta albo koty.
 • Oto najtrudniejsze zawody żeglarskie na świecie!

  W ostatnich dniach zatoka Sydney zamieniła się w prawdziwy tor wyścigowy. Trwają tam właśnie doroczne Regaty Sydney-Hobart, najtrudniejsze zawody żeglarskie na świecie. Trasa wyścigu liczy niemalże 1170 km! Uczestnicy wystartowali drugiego dnia Świąt. Zobaczcie jak największe miasto Australii prezentuje się w cieniu jachtowych żagli.
 • "Taxi" podczas Kia Lotos Race

  Bartłomiej Mirecki i Michał Gadomski stanęli na najwyższym stopniu podium podczas czwartej rundy Wyścigowych Mistrzostw Polski Kia Picanto. Dwa wyścigi rozegrano po raz pierwszy w tym na torze Poznań. Jednym z punktów wyścigowego weekendu Kia Lotos Race było "taxi", czyli przejażdżka gości w roli pasażera.
 • Mistrz wielkiej pętli

  Okrążenie na torze Isle of Man - widok z siedzenia Kawasaki Ninja ZX-6R 636. Poczuj tę prędkość!