Nowe Technologie - wyścig

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wyścig (Film (2013)[Rush] Reż.Ron Howard) , Wyścig (Film (2001)[Driven] Reż.Renny Harlin)

Artykuły - Wyścig (10)

 • Wyścig cyberzbrojeń

  Wyścig cyberzbrojeń

  Chiny, USA, Rosja i jeszcze 15-20 innych państw prowadzi badania nad cyberbronią, która miałaby być wykorzystana podczas ataku na systemy informatyczne potencjalnych przeciwników. Wszystkie te kraje zajmują się też internetowym szpiegostwem - poinformował Dave DeWalt, szef firmy McAfee, podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos.
 • Wyścig LG i Samsunga

  Wyścig LG i Samsunga

  Samsung Electronics, największy na świecie producent płaskich wyświetlaczy, oznajmił, że zaczyna masową produkcję nowej linii telewizyjnych paneli LCD, na trzy miesiące wcześniej niż planowano.
 • Wyścig śmierci

  Większość internautów nie zdążyła jeszcze zainstalować udostępnionych we wtorek przez Microsoft aktualizacji zwiększających bezpieczeństwo użytkowników oprogramowania , a już pojawiła sie informacja o kolejnym błędzie w produktach firmy z Redmond. Eksperci z Secunii zdefiniowali nową dziurę jako "wysoce krytyczną". Błąd, umożliwiający zdalne wykonanie kodu, znaleziono w mechanizmie bazy danych Jet. Błąd wykryty został przez firmę HexView. Jej pracownicy zapewniają, że firma Billa Gatesa została poinformowana o błędzie 30 marca. W związku z brakiem reakcji w ciągu 14 dni upubliczniono wiadomość o luce w oprogramowaniu. W internecie pojawiły się już bowiem próby wykorzystania tej dziury.
 • "Wyścig trwa"

  Gazeta Wyborcza (dodatek komputerowy), 17 lipca - Marcin Bójko