wyrok

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wyrok (Film (2002)[Conviction] Reż.Kevin Rodney Sullivan) ,

Artykuły - Wyrok (2102)

Filmy - Wyrok (15)

 • Skrzywdził tysiące kobiet. Dostał 4 lata

  Sąd w Marsylii skazał na 4 lata więzienia i 75 tysięcy euro grzywny szefa francuskiej firmy Poly Implant Prothese – znanej też jako PIP. W ocenie wymiaru sprawiedliwości, Jean-Claude Mas jest winien oszustwa. Firma PIP produkowała wadliwe implanty piersi z silikonu przemysłowego, przez co były one podatne na pęknięcia i wycieki. Na całym świecie wszczepiono je dziesiątkom tysięcy kobiet. Prawnicy skazanego już zapowiedzieli apelację.
 • Kaczmarek o wyroku ws. Sawickiej: Absurd

  Nie było kuszenia czy prowokowania Beaty Sawickiej. Piątkowa decyzja sądu jest absurdalna - mówi były funkcjonariusz CBA, a dziś poseł PiS Tomasz Kaczmarek w Kontrwywiadzie RMF FM. - Akcja przeciwko posłance PO to była jedna z bardziej profesjonalnych akcji przeprowadzonych przez CBA. To Sawicka jako pierwsza zwróciła się do mnie z propozycją popełnienia przestępstwa - dodaje. Zaprzecza też spekulacjom, że posłanka robiła to, co robiła, wyłącznie ze względu na niego.
 • Święczkowski: Nocne przesłuchania to nic przerażającego

  Lekarz, który przyjmuje łapówki, to hiena. To najgorszy typ łapówkarza - tak o skazanym Mirosławie G. mówi były szef ABW, Bogdan Święczkowski. - Nie rozumiem postawy ogłaszającego wyrok sędziego Tuleyi. To nie było uzasadnienie wyroku, a publicystyka. Nie ma zakazu przesłuchiwania w godzinach nocnych. Wszystkie służby specjalne przesłuchują tak świadków. Nocne przesłuchanie może być skuteczniejsze niż dzienne. Jeśli ktoś prowadzi nocny tryb życia, wygodniej jest przesłuchiwać go nocą - tłumaczy gość RMF FM.
 • Pełnomocnik rodziny J. Zabiegi: Nie było wątpliwości, kto kierował pojazdem

  Obrona miała prawo kwestionować wiarygodność świadków, ale sąd nie podzielił tego poglądu - powiedział Tadeusz Wolfowicz, pełnomocnik rodziny Jarosława Zabiegi po wyjściu z sali sądowej, na której zapadł wyrok trzech lat więzienia dla dziennikarza Macieja Z.