wyprzedzanie

Artykuły - Wyprzedzanie (84)

 • Tak policja wyłudza mandaty. Nie do uwierzenia!

  Tak policja wyłudza mandaty. Nie do uwierzenia!

  ​Jakiś czas temu pisaliśmy, że policja w 2015 roku ma wystawić dokładnie określoną liczbę mandatów.
 • Tesla Model S z półautonomicznym systemem wyprzedzania

  Tesla Model S z półautonomicznym systemem wyprzedzania

  Aktualizacja oprogramowania samochodów Tesla Model S wprowadzi funkcje autopilota. Dobrze poinformowane źródła przekonują, że jedną z nich będzie półautonomiczny manewr wyprzedzania – czytamy na łamach serwisu Slashgear.
 • Nawet nie wiesz, że popełniasz poważne wykroczenie

  Nawet nie wiesz, że popełniasz poważne wykroczenie

  W minionym tygodniu na terenie województwa mazowieckiego policjanci wydziału ruchu drogowego przeprowadzili działania "Bezpieczne przejście". W ich trakcie szczególnym nadzorem ze strony funkcjonariuszy objęte zostały przejścia dla pieszych, usytuowane na drogach o co najmniej dwóch pasach ruchu w jednym kierunku.
 • Tajemnice ograniczeń prędkości

  Tajemnice ograniczeń prędkości

  Przepisy dotyczące dozwolonych prędkości są skomplikowane i nie zawsze logiczne. Sprawdź swoją wiedzę.
 • 40 pkt karnych dla kierowcy alfy? Nie. "Tylko" 2 tys. zł.

  40 pkt karnych dla kierowcy alfy? Nie. "Tylko" 2 tys. zł.

  Przekroczenie prędkości, ucieczka przed policją, wyprzedzanie na zakazach - to wykroczenia, za które mieszkaniec Pabianic (Łódzkie) mógłby łącznie otrzymać 40 pkt. karnych.
 • 5-latki wyprzedzą 10-latkę

  Z 7 punktów spreadu między 5- a 10-letnią obligacją hiszpańską w poniedziałek, zrobiło się 8 punktów na otwarciu tyle że "odwróconych". 5-letnia hiszpanka wyprzedziła starszą 10-letnią siostrę we wzrostach rentowności, odzwierciedlając skrajnie złą sytuację Hiszpanii z radykalnym spadkiem zaufania do kraju.
 • BIEC: Wskaźnik Wyprzedzający Koniunktury spadł w maju o 0,2 pkt.

  BIEC: Wskaźnik Wyprzedzający Koniunktury spadł w maju o 0,2 pkt.

  Wskaźnik Wyprzedzający Koniunktury (WWK), informujący z wyprzedzeniem o przyszłych tendencjach w gospodarce w maju 2012 roku spadł o 0,2 punktu - podał instytut BIEC w komunikacie.
 • Grecja: Nowa Demokracja wyprzedza SYRIZĘ - sondaż

  Według opublikowanego w czwartek sondażu, konserwatywna partia Nowa Demokracja, opowiadająca się za dotrzymaniem zobowiązań Grecji wobec UE i MFW, wyprzedza radykalnie lewicową SYRIZĘ.
 • Za miesiąc więcej punktów karnych! Dużo więcej

  Za miesiąc więcej punktów karnych! Dużo więcej

  9 czerwca zacznie obowiązywać nowy taryfikator zaostrzający kary dla kierowców m.in. za rozmowę przez komórkę w trakcie jazdy, przewóz dzieci bez fotelika i wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach.
 • Mandaty będą znacznie droższe...

  Mandaty będą znacznie droższe...

  Nowy taryfikator zaostrzający kary dla kierowców za m.in. rozmowę w trakcie jazdy przez komórkę, przewóz dzieci bez fotelika i wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach - podpisał w środę szef MSW Jacek Cichocki. Nowe przepisy wejdą w życie prawdopodobnie już w maju.

Filmy - Wyprzedzanie (3)