Muzyka - Wyposażony

Synonimy:
Hung,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wyposażony (15)

 • Kto zrobił najlepszy teledysk roku?

  Kto zrobił najlepszy teledysk roku?

  Niezwykle fascynująco zapowiada się tegoroczna ceremonia MTV Video Music Awards, czyli wręczenie najważniejszych muzycznych nagród roku. Telewizja MTV głosami swych widzów w nocy z czwartku na piątek (31 sierpnia/1 września) przyzna bowiem wyróżnienia dla klipów, które w ostatnich 12 miesiącach zrobiły największe wrażenie zarówno na zwykłych fanach, jak i w branży muzycznej. Reporter INTERIA.PL jest już w Nowym Jorku, gdzie zza kulis będzie oglądał całą imprezę.
 • "Teledysk roku 2005": Kto wygrał?

  Klip nakręcony do utworu "Niech mówią, że to nie jest miłość", wielkiego przeboju pochodzącego z oratorium "Tu es Petrus", zdecydowanie zwyciężył w naszym plebiscycie na "Teledysk roku 2005". Obraz do kompozycji Piotra Rubika, zaśpiewanej przez Olgę Szomańską i Przemysława Brannego, nadal cieszy się wielką popularnością wśród użytkowników INTERIA.PL - do dziś odtworzono go u nas już blisko 4,5 miliona razy! Wśród teledysków zagranicznych zdecydowanie wygrał natomiast "Hung Up!" Madonny.
 • Zobacz Madonnę w INTERIA.PL!

  Zobacz Madonnę w INTERIA.PL!

  Aż 51 teledysków Madonny, nazywanej "królową popu", możecie już zobaczyć na stronach portalu INTERIA.PL - od "Everybody" z 1982 roku po najnowszy klip "Sorry"! Popularna wokalistka zawsze przywiązywała dużą wagę do wizualnej strony swojej muzyki, dlatego jej teledyski traktowane były jako krótkie dzieła sztuki filmowej.
 • "Teledysk roku 2005": Prowadzi Doda!

  "Teledysk roku 2005": Prowadzi Doda!

  W niedzielę, 12 lutego, zakończył się pierwszy etap naszego plebiscytu na ulubiony wideoklip 2005 roku. Do finału zakwalifikowało się po 10 teledysków polskich i zagranicznych wykonawców. Najwięcej głosów odpowiednio zdobyły "Znak pokoju" grupy Virgin i "Hung Up!" Madonny. Swoje głosy w finale możecie oddawać na naszej specjalnej stronie "Teledysk roku 2005" do końca lutego.
 • Madonna w MELO.PL!

  Madonna w MELO.PL!

  Informowaliśmy już o znaczącym poszerzeniu się katalogu naszego internetowego sklepu muzycznego MELO.PL Wśród nowych pozycji, które już możecie w nim nabyć, znajduje się także najnowsza płyta Madonny, zatytułowana "Confessions On A Dancefloor". Tymczasem wokalistka wkrótce wyda nowego singla, następcę przebojowego "Hung Up!".
 • "Przebój roku 2005": Wygrała Madonna!

  "Przebój roku 2005": Wygrała Madonna!

  Znamy już laureatów wspólnego plebiscytu Radia RMF FM i portalu INTERIA.PL, mającego wyłonić "Przebój roku 2005"! Zdecydowanym zwycięzcą okazał się, dzięki waszym głosom, utwór "Hung Up!" Madonny. Miejsce drugie przypadło duetowi Krzysztof Kiljański i Kayah ("Prócz ciebie nic"), a trzecie zajął inny, dość nietypowy duet: rapera 2Paca i Eltona Johna ("Ghetto Gospel"). W plebiscycie wzięło udział ponad 80 tysięcy osób, wśród których rozlosowaliśmy cenne nagrody!
 • The Pussycat Dolls walczą z Madonną

  The Pussycat Dolls walczą z Madonną

  Pochodzący z Los Angeles girls band The Pussycat Dolls trzyma się dzielnie na szczycie brytyjskiej listy przebojów. Singel "Stickwitu" w zeszłym tygodniu zrzucił ze szczytu "Hung Up" Madonny, a w tym tygodniu powstrzymał przebój "Królowej Popu" przed powrotem na miejsce pierwsze.
 • Zmienili Madonnę

  Zmienili Madonnę

  Skończyło się panowanie Madonny na brytyjskich listach przebojów. Po trzech tygodniach na pierwszym miejscu zestawienia singli, "Hung Up" musiał uznać wyższość "Stickwitu" The Pussycat Dolls, a w notowaniu bestsellerów płytowych "Confessions on a Dance Floor" zamienił na szczycie "Curtain Call: The Hits" Eminema.
 • Madonna zmierza po dublet

  Madonna zmierza po dublet

  Według brytyjskich analityków rynku muzycznego, Madonna sięgnie w tym tygodniu po dublet na wyspiarskiej liście bestsellerów singlowych i płytowych. Przypomnijmy, że w mijającym tygodniu najnowszy singel gwiazdy pop zatytułowany "Hung Up" zadebiutował na pierwszym miejscu listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Teraz ten wyczyn, tym razem w notowaniu bestsellerów płytowych, powtórzy album "Confessions On A Dancefloor".
 • Madonna: Posłuchaj jej wyznań!

  Madonna: Posłuchaj jej wyznań!

  "Niepokorna muzyka taneczna" - takimi słowami sama Madonna określiła zawartość swej najnowszej płyty "Confessions On A Dance Floor". Album, pilotowany obecnie przebojowym singlem "Hung Up", do którego teledysk możecie obejrzeć na stronach INTERIA.PL, właśnie trafił do sklepów, także w Polsce.