mobtech - Wyposażony

Synonimy:
Hung,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wyposażony (37)

 • Wakacyjna komórka od LG

  Wakacyjna komórka od LG

  LG wprowadza na polski rynek najnowszy telefon komórkowy - LG Bali (LG GM360). Telefon wyposażony został w nowoczesny aparat fotograficzny, bezpośredni dostęp do serwisów społecznościowych oraz Bluetooth 2.1 z profilem A2DP.
 • LG GW620 - telefon społecznościowy

  LG GW620 - telefon społecznościowy

  LG wprowadza na światowy rynek swój pierwszy telefon oparty na systemie Android, model LG GW620 dopasowany do obsługi aplikacji sieciowych.
 • Motorola MILESTONE - Android 2.0 w Europie

  Motorola MILESTONE - Android 2.0 w Europie

  Motorola wprowadza do swojego portfolio MILESTONE, pierwszy w Europie telefon wyposażony w system Android 2.0. W Stanach telefon nosi nazwę DROID.
 • Telefon dla młodzieży - myPhone 6651 young

  Telefon dla młodzieży - myPhone 6651 young

  myPhone - polski producent telefonów komórkowych, wprowadza do sprzedaży telefon myPhone 6651 young. Jego główne zalety to wyświetlacz 1,8 cala, obsługa kart microSD oraz aparat VGA.
 • Smartfon na dwie karty SIM - DX900

  Smartfon na dwie karty SIM - DX900

  Do Europy dotarł Acer DX900, pierwszy a świecie smartfonem z podwójnym gniazdem karty SIM, umożliwiającym korzystanie z kart SIM 3.5G (HSDPA) i 2.75G (EDGE).
 • Telefon z wbudowanym projektorem

  Telefon z wbudowanym projektorem

  W Barcelonie Samsung na stoisku wystawowym zaprezentował oprócz komórek z serii Omnia, Ultra i Beat niezwykle interesujący telefon o nazwie I7410.
 • Acer wchodzi na rynek smartfonów

  Acer wchodzi na rynek smartfonów

  Tajwański Acer, rozpoznawany w naszym kraju przede wszystkim dzięki notebookom, rozpoczyna szturm na rynek smartfonów. Czego możemy się spodziewać po jego linii Acer Tempo?
 • myPhone 8830 - telewizja w telefonie

  myPhone 8830 - telewizja w telefonie

  Grupa Kapitałowa TelForceOne wprowadziła do sprzedaży kolejny model marki myPhone - 8830 TV. Użytkownicy mogą liczyć na wbudowany odbiornik TV, obsługę dwóch kart SIM, ekran dotykowy 3" - wszystko za 599 zł.
 • Samsung Innov8 - aparat telefoniczny

  Samsung Innov8 - aparat telefoniczny

  Samsung wprowadza na polski rynek swój pierwszy telefon komórkowy z aparatem o rozdzielczości 8 megapikseli, wyposażony w zaawansowane funkcje fotograficzne i multimedialne.
 • Aristo Voyager X800T - w drogę z Podróżnikiem

  Aristo Voyager X800T - w drogę z Podróżnikiem

  Na polskim rynku GPS debiutuje marka Aristo, dotąd kojarzona głównie z komputerami przenośnymi. Bliźniacze modele nawigacji X800 i X800T przeznaczone są dla mniej zaawansowanego użytkownika, który za niewielkie pieniądze chce wyposażyć się w uniwersalne urządzenie ułatwiające podróż i zapewniające rozrywkę.