Fakty - Wyposażony

Synonimy:
Hung,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wyposażony (5)

 • Cerber - bat na pedofilów

  Naukowcom z Sopotu udało się stworzyć nowoczesny, wyposażony w sztuczną inteligencję program komputerowy do łapania pedofilów. Już wkrótce zacznie on przeczesywać nasz internet - zapowiada "Gazeta Wyborcza".
 • Niszczyciel zderzył się z kutrem rybackim

  Niszczyciel zderzył się z kutrem rybackim

  Wyposażony w najnowsze urządzenia radiolokacyjne niszczyciel japońskiej marynarki wojennej uderzył dzisiaj rano (ok. północy czasu polskiego) w kuter rybacki w pobliżu wybrzeży środkowej Japonii - poinformowała japońska straż przybrzeżna.
 • Komórka znajdzie drogę

  Zgubiłeś drogę do domu? Nie wiesz jak odnaleźć poszukiwaną restaurację? Pomoże ci telefon komórkowy wyposażony w udoskonaloną wersję satelitarnego systemu nawigacyjnego GPS.
 • Nowy samolot dla Putina

  Nowy prezydencki samolot dostanie na początek drugiej kadencji prezydent Rosji Władimir Putin. Co ciekawe, samolot Ił-96/300, czyli "latający punkt dowodzenia państwem", będzie skromniej wyposażony niż obecny, pochodzący jeszcze z czasów Borysa Jelcyna.
 • Oręż odwetu

  Stany Zjednoczone i Wielka Brytania zgromadziły potężne siły wojskowe, z pomocą których przeprowadzają ataki na cele w Afganistanie, w szczególności na lotniska, stanowiska obrony przeciwrakietowej i punkty strategiczne dla talibów. Najważniejszymi maszynami używanymi podczas wojny z terrorystami są: