wypieki

Artykuły - Wypieki (5)

Filmy - Wypieki (192)

 • Kucharka z Turcji tworzy ciasta przypominające rzeczy codziennego użytku

  Tuba Geckil z Turcji podbija internet swoimi wypiekami. Kucharka tworzy niezwykle ciasta, do złudzenia przypominające rzeczy codziennego użytku. Mydło, płyn do dezynfekcji, klapki, a nawet toster. Kto z nas pomyślałby, że położone na talerzu mogą nadawać się do przekrojenia i schrupania?
 • Dziewczynka i jej pierwszy tort. Co z nim zrobi?

  Jak urodziny, to musi być tort. W tym przypadku dziewczynka obchodziła swoje pierwsze urodziny i rodzice zaskoczyli ją wypiekiem. Co z nim zrobi? Przekonajcie się sami.
 • Wybuchowy tort. Takiej niespodzianki się nie spodziewał

  Matka przyrządziła synowi tort z okazji urodzin. Podpaliła świeczki i podała go na stół. Chłopiec zdmuchnął świeczki i wtedy... Musicie to zobaczyć!
 • Wyborny sernik chia - szybki przepis

  Przepis na sernik chia od paru miesięcy robi furorę na całym świecie - wraz z rosnącą ciągle popularnością nasion chia, czyli szałwii hiszpańskiej, pojawiają się liczne przepisy na doskonałe dania czy desery z udziałem tych fascynujących, drobnych ziarenek, które kryją sobie w mnóstwo prozdrowotnych właściowości. Sernik chia robi się w parę chwil, a jego smak zachwyci każdego - zobaczcie, jak łatwo go zrobić!