wypieki

Artykuły - Wypieki (3)

Filmy - Wypieki (201)

 • Kucharka z Turcji tworzy ciasta przypominające rzeczy codziennego użytku

  Tuba Geckil z Turcji podbija internet swoimi wypiekami. Kucharka tworzy niezwykle ciasta, do złudzenia przypominające rzeczy codziennego użytku. Mydło, płyn do dezynfekcji, klapki, a nawet toster. Kto z nas pomyślałby, że położone na talerzu mogą nadawać się do przekrojenia i schrupania?
 • Śpiewaczka Aleksandra Kurzak i jej wypieki

  Wiele osób podczas pandemii angażuje się w rozmaite zajęcia, na które ma obecnie więcej czasu. Dla śpiewaczki Aleksandry Kurzak jest to okazja do zaprezentowania swoich kulinarnych umiejętności. O pieczeniu i czasie spędzonym z rodziną opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Wiosenne wypieki z owocami Piotra Kucharskiego

  Piotr Kucharski przygotowywał wiosenne desery z owocami. Pokazał jak łatwo i szybko zrobić kruche ciasto, z którego zrobił tartę rabarbarowo-truskawkową. Upiekł także sernik truskawkowy oraz ciasto ucierane przekładane owocami i masą migdałową. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Blogerki kulinarne pokazały proste i pyszne desery

  Blogerki kulinarne Marta Dmochowska, Magdalena Winnicka i Natalia Kamrowska opowiedziały o swojej pasji do wypieków. – Każda tworzy swój przepis, potem go fotografuje, wprowadza na stronę – powiedziała Dmochowska. Winnicka i Dmochowska pokazały, jak zrobić proste i smaczne desery. Jaki jest przepis na jogurtowe ciasto z kruszonką?