wypieki

Artykuły - Wypieki (2)

Filmy - Wypieki (194)

 • Dziewczynka i jej pierwszy tort. Co z nim zrobi?

  Jak urodziny, to musi być tort. W tym przypadku dziewczynka obchodziła swoje pierwsze urodziny i rodzice zaskoczyli ją wypiekiem. Co z nim zrobi? Przekonajcie się sami.
 • Wybuchowy tort. Takiej niespodzianki się nie spodziewał

  Matka przyrządziła synowi tort z okazji urodzin. Podpaliła świeczki i podała go na stół. Chłopiec zdmuchnął świeczki i wtedy... Musicie to zobaczyć!
 • Kuchenne triki na udane wypieki

  Nie każdy jest kulinarnym mistrzem, a jednak wszystkim zależy na tym, by nasze wypieki zachwycały rodzinę i gości. Jeśli chcemy, by pieczenie było tylko przyjemnością, warto pamiętać na przykład o tym, żeby zawsze przesiewać mąkę do wypieków, a jajek nie dodawać bezpośrednio do masy, tylko do miseczki, by wcześniej sprawdzić ich świeżość. Tym sposobem nie zmarnujemy całego ciasta. Sprawdź kuchenne triki na udane wypieki. Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery. (Agencja TVN/x-news)
 • Wyborny sernik chia - szybki przepis

  Przepis na sernik chia od paru miesięcy robi furorę na całym świecie - wraz z rosnącą ciągle popularnością nasion chia, czyli szałwii hiszpańskiej, pojawiają się liczne przepisy na doskonałe dania czy desery z udziałem tych fascynujących, drobnych ziarenek, które kryją sobie w mnóstwo prozdrowotnych właściowości. Sernik chia robi się w parę chwil, a jego smak zachwyci każdego - zobaczcie, jak łatwo go zrobić!