wypadła

Artykuły - Wypadła (28)

 • Tragiczny wypadek w Bangkoku. 12-latka z Polski wypadła z dziesiątego piętra

  Tragiczny wypadek w Bangkoku. 12-latka z Polski wypadła z dziesiątego piętra

  12-letnia Karolina z Katowic wypadła z okna na dziesiątym piętrze hotelu w Bangkoku. Zginęła na miejscu.
 • Siostra piosenkarza w stanie krytycznym

  Siostra piosenkarza w stanie krytycznym

  28-letnia Paloma Penniman, siostra piosenkarza Miki, jest w stanie ciężkim. Kobieta wypadła z trzeciego piętra i nabiła się na żelazne barierki znajdującego się pod oknem ogrodzenia.
 • Woodstock: 19-latka wypadła z pociągu

  Woodstock: 19-latka wypadła z pociągu

  Do szpitala trafiła 19-letnia mieszkanka Pabianic, która w czwartek w nocy w okolicy Pleszewa (Wielkopolskie) wypadła z pociągu wiozącego do Kostrzyna nad Odrą uczestników Przystanku Woodstock. Dziewczyna była pijana.
 • Radwańska wypadła poza "10"

  Radwańska wypadła poza "10"

  Agnieszka Radwańska spadła z dziewiątej na jedenastą pozycję w rankingu tenisistek WTA Tour. Prowadzi Amerykanka Serena Williams, która w sobotę triumfowała w wielkoszlemowym Wimbledonie.
 • Zwolniona z "Wiadomości"!

  Zwolniona z "Wiadomości"!

  Małgorzata Wyszyńska została odsunięta od prowadzenia "Wiadomości" w TVP1. Podobno dziennikarka "słabo wypadła w badaniach wizerunkowych prezenterów".
 • Gąsienica-Daniel wypadła z trasy, Małysz wrócił do Polski

  Gąsienica-Daniel wypadła z trasy, Małysz wrócił do Polski

  Tylko jeden polski sportowiec, i to bez powodzenia, rywalizował w środę w zimowych igrzyskach olimpijskich w Vancouver. Agnieszka Gąsienica-Daniel, po minięciu zaledwie kilku bramek, wypadła z trasy slalomu giganta.
 • Polska zaskoczyła wszystkich

  8,4 mld euro w cąłym 2009 r. jest dowodem na to, że kryzys nie zmniejszył w dramatyczny sposób napływu BIZ do Polski - wynika z przesłanego PAP komentarza Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Agencja podkreśla również, że polska gospodarka wypadła lepiej niż spodziewali się najbardziej optymistyczni analitycy.
 • Jagna Marczułajtis-Walczak wypadła z trasy

  Szwajcarka Fraenzi Maegert-Kohli i Kanadyjczyk Matthew Morison zwyciężyli w pierwszym w sezonie 2009/2010 slalomie gigancie równoległym snowboardowych zawodów Pucharu Świata, które odbywają się w Telluride w Colorado. Dwie reprezentantki Polski nie zdołały zakwalifikować się do finałowej "16".
 • Córka reprezentanta Portugalii wypadła z okna

  Córka reprezentanta Portugalii wypadła z okna

  Obrońca Valencii, Miguel nie zagra w niedzielnym spotkaniu Primera Division przeciwko Racingowi Santander. Reprezentant Portugalii opuścił drużynę z powodu wypadku córki.
 • Eurowizja: "Lidia bardziej markuje"

  Eurowizja: "Lidia bardziej markuje"

  Pierwsza eurowizyjna próba Lidii Kopani w Moskwie zebrała różne oceny komentatorów. Niektórzy podnosili, że polska reprezentantka nie zaprezentowała się najlepiej. "Próba wypadła poprawnie" - uspokaja przedstawiciel Lidii.