wypadki drogowe

Synonimy:
wypadek drogowy,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wypadki drogowe (396)

Filmy - Wypadki drogowe (18)

 • Będzie proces w sprawie wypadku Beaty Szydło. Sąd nie zgodził się na umorzenie

  Będzie proces w sprawie Sebastiana K., podejrzanego o nieumyślne spowodowanie wypadku, w którym obrażenia odniosła ówczesna premier Beata Szydło - zdecydował oświęcimski sąd rejonowy, odrzucając wniosek prokuratury o warunkowe umorzenie. (TVN24/x-news)
 • Ryzyko śmierci na naszych drogach jest około cztery razy większe niż w Norwegii

  Polska ma najwyższy wskaźnik śmiertelnych ofiar wypadków na miliard przejechanych kilometrów w Europie. Ryzyko na naszych drogach jest około cztery razy większe niż w Norwegii, Szwecji czy Wielkiej Brytanii – wynika z Rankingu EU progress on road safety. 12th Road Safety Performance Index Report, 2018.
 • Czy da się uniknąć wypadków drogowych?

  17 maja doszło do tragicznego wypadku we Wrocławiu. Kobieta jadąca rowerem z dzieckiem w foteliku została potrącona przez autokar. Niestety nie przeżyła tego wypadku, a dziecko trafiło do szpitala. Czy da się uniknąć takich wypadków drogowych? Powiedział o tym w "Dzień Dobry TVN" Adam Grzeszak. - Przyjmujemy wypadki jako naturalną konsekwencję ruchu drogowego - powiedział dziennikarz. - To się nie powinno zdarzać - dodał. Czego możemy nauczyć się od innych krajów? (Dzień Dobry TVN/ x-news)
 • Lampa uratowała życie przechodnia

  Do tego wypadku doszło w Kaliszu, a całe zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Kobieta, która szła chodnikiem miała niesamowite szczęście! Nikt nie został poważnie ranny. Zobaczcie, co tam się zdarzyło.