wypadek na drodze

Artykuły - Wypadek na drodze (8)

 • Wypadek gimbusa w Dybowie. Uderzył w drzewo

  Wypadek gimbusa w Dybowie. Uderzył w drzewo

  Gimbus przewożący 20 dzieci uderzył w drzewo w Dybowie niedaleko Pasymia w woj. warmińsko-mazurskim. 13 dzieci zostało lekko rannych.
 • Wypadek w Sokołowie Budzyńskim. Są ranni

  Wypadek w Sokołowie Budzyńskim. Są ranni

  Po zderzeniu dwóch samochodów w miejscowości Sokołowo Budzyńskie (Wielkopolska) w piątek zablokowana jest droga krajowa nr 11 - poinformował dyżurny straży pożarnej.
 • Tragiczny wypadek w Ustroniu. Zginęła kobieta

  Tragiczny wypadek w Ustroniu. Zginęła kobieta

  Do tragicznego wypadku doszło nocą w Ustroniu (woj. śląskie). Na jezdni zginęła tam 64-letnia kobieta, potrącona przez samochód. Policja bada okoliczności wypadku.
 • Śmiertelne potrącenie rowerzystów. Jeden z nich zginął na miejscu

  Śmiertelne potrącenie rowerzystów. Jeden z nich zginął na miejscu

  Policjanci z Myszkowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Lgota Mokrzesz (woj. śląskie). Kierujący mazdą potrącił dwóch 14-letnich rowerzystów. Jeden z nich zmarł podczas akcji reanimacyjnej.
 • Wypadek na drodze, co robić? Smartfon pomoże!

  Badania wskazują, że ponad połowa Polaków nie wie, jak udzielić pierwszej pomocy, a często samo wezwanie karetki nie wystarczy.
 • Koszmarny wypadek calibry. Jechało w niej 6 osób

  Koszmarny wypadek calibry. Jechało w niej 6 osób

  Groźny wypadek na drodze krajowej nr 83. Kierujący samochodem osobowym opel calibra, 21-letni mężczyzna, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej od strony miejscowości Warta skodzie, kierowanej prze 20-letniego kierowcę.
 • Tragedia w Świętej Katarzynie. Śmierć 4 osób w fordzie

  Tragedia w Świętej Katarzynie. Śmierć 4 osób w fordzie

  Tragiczny wypadek na drodze numer 752 w Świętej Katarzynie (woj. świętokrzyskie). W okolicach klasztoru zderzyły się ford probe i ciężarówka.
 • Uciekał "na haju"...

  Mieszkaniec województwa lubuskiego, który spowodował wypadek na drodze krajowej nr 2 był prawdopodobnie pod wpływem amfetaminy.

Filmy - Wypadek na drodze (4)