wypadek busa

Artykuły - Wypadek busa (36)

 • Tragiczne wypadki w Lublinie. Nie żyje pięć osób

  Tragiczne wypadki w Lublinie. Nie żyje pięć osób

  Do tragicznego wypadku busa doszło na S12 na obwodnicy Lublina pomiędzy węzłem Lublin Tatary, a węzłem Lublin Rudnik. Z kolei na alei Witosa zginęło dwóch młodych mężczyzn, trzeci jest w stanie krytycznym.
 • RMF24: Pięć osób rannych w wypadku busa

  Do poważnego wypadku doszło na Opolszczyźnie w miejscowości Jemielnica w pow. strzeleckim. Bus zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Rannych zostało pięć osób, w tym dwie ciężko.
 • Lubuskie: Wypadek busa na S3 koło Świebodzina. Nie żyje 6 osób

  Lubuskie: Wypadek busa na S3 koło Świebodzina. Nie żyje 6 osób

  Tragiczny wypadek w województwie lubuskim. W wyniku zderzenia busa z samochodem ciężarowym śmierć poniosło sześć osób. Ruch w kierunku Świebodzina na drodze ekspresowej S3 w rejonie miejscowości Kępsko (Lubuskie) był wstrzymany przez kilka godzin
 • Wypadek busa w Wielkopolsce. Jedna osoba nie żyje

  Jedna osoba nie żyje, a sześć zostało rannych w wypadku, do którego doszło w miejscowości Mszczyczyn w województwie wielkopolskim. Jak się dowiadujemy bus uderzył tam w drzewo. Na miejsce jest 5 zastępów straży pożarnej.
 • Wypadek busa. Są ranni

  Wypadek busa. Są ranni

  Na drodze nr 40 między Prudnikiem a Kędzierzynem-Koźle w województwie opolskim doszło do zderzenia ciężarówki z busem. W wypadku poszkodowanych zostało 8 osób.
 • Wypadek Spirituals Singers Band. Włodzimierz Szomański nie żyje

  Wypadek Spirituals Singers Band. Włodzimierz Szomański nie żyje

  W godzinach porannych w Bojmiu na drodze krajowej nr 2, między Kałuszynem a Siedlcami (woj. mazowieckie) doszło do wypadku busa, którym podróżowali na koncert muzycy wrocławskiego zespołu Spirituals Singers Band.
 • Ukraina: 5 ofiar wypadku koło Doniecka

  Pięć osób zginęło, a 16 odniosło obrażenia na skutek wypadku drogowego, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w obwodzie donieckim - poinformowała służba ds. sytuacji nadzwyczajnych Ukrainy.
 • Śląskie: Bus zderzył się z samochodem osobowym. 8 osób rannych

  Śląskie: Bus zderzył się z samochodem osobowym. 8 osób rannych

  Osiem osób zostało poszkodowanych, wśród nich dzieci, po zderzeniu busa i samochodu osobowego w Mikołowie (Śląskie). Busem jechali obywatele Rumunii. Wypadek miał miejsce na jednopoziomowym skrzyżowaniu ze światłami.
 • Kielce: Trzy osoby ranne w wypadku busa

  Trzy osoby, w tym kobieta w ciąży, zostały ranne w wypadku, do jakiego doszło w poniedziałek w Kielcach. Kursowy bus zderzył się z samochodem osobowym.
 • Śląskie: Bus zsunął się ze skarpy - pięć osób rannych

  Śląskie: Bus zsunął się ze skarpy - pięć osób rannych

  Pięć osób zostało rannych w wypadku busa, który nieopodal Żywca (Śląskie) na zjeździe wpadł w poślizg i zsunął się ze skarpy. Życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo.

Filmy - Wypadek busa (4)