wypadek

Synonimy:
wypadki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wypadek (6702)

 • Jak doszło do wtorkowej tragedii na A1?

  Jak doszło do wtorkowej tragedii na A1?

  Prokuratura i policja wyjaśniają okoliczności wtorkowego tragicznego wypadku na budowie autostrady A1, w którym zginęła 44-letnia kobieta - podał w środę zespół prasowy śląskiej policji.
 • Ponad 500 wypadków w trakcie długiego weekendu. 27 osób zginęło

  Ponad 500 wypadków w trakcie długiego weekendu. 27 osób zginęło

  Od środy do niedzieli na polskich drogach doszło do 503 wypadków, w których zginęło 27 osób, a ponad 600 zostało rannych; policjanci zatrzymali prawie 2 tys. kierowców, którzy byli pod wpływem alkoholu - poinformowała w poniedziałek PAP Komenda Główna Policji.
 • ​Zderzenie czterech ciężarówek na A4

  ​Zderzenie czterech ciężarówek na A4

  Nawet do wieczora zablokowana może być autostrada A4 w Małopolsce - podaje RMF FM. Pomiędzy węzłami Brzesko a Tarnów Mościce zderzyły się cztery ciężarówki, w tym cysterna. Na miejscu śmierć poniósł kierowca jednej z ciężarówek, a dwie osoby zostały ranne, lądował tam śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W tej chwili strażacy próbują wypompować niebezpieczne substancje z cysterny.
 • Masz źle dobrane opony? W razie wypadku możesz nie dostać odszkodowania

  Masz źle dobrane opony? W razie wypadku możesz nie dostać odszkodowania

  Ogumienie używane w samochodach ma swoje oznaczenia. Określają one różne parametry opon. Niestety nie wszyscy kierowcy zwracają uwagę na znajdujące się na nich informacje. Tymczasem jeśli mieliśmy wypadek, a korzystaliśmy z ogumienia niezgodnego z zaleceniami producenta naszego auta, ubezpieczyciel może odmówić nam wypłaty odszkodowania. Przed zakupem opon warto więc dokładnie sprawdzić ich oznaczenia.
 • ​Poważne utrudnienia na A4

  ​Poważne utrudnienia na A4

  Na autostradzie A4 samochód ciężarowy uderzył w bariery i leży w poprzek jezdni - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
 • GUS: W ubiegłym roku zarejestrowano ponad 88 tysięcy wypadków przy pracy

  GUS: W ubiegłym roku zarejestrowano ponad 88 tysięcy wypadków przy pracy

  Choć liczba wypadków przy pracy nie maleje (w ub.r. było ich ponad 88 tys.), statystycy donoszą o spadku tzw. wskaźnika wypadkowości w naszym kraju. To efekt matematyczny wynikający ze wzrostu zatrudnienia. Wciąż w Polsce nie brakuje branż, w których praca nie jest bezpieczna.
 • RMF: Tragiczny wypadek na Mazowszu. Ośmiolatka zmarła w szpitalu

  RMF: Tragiczny wypadek na Mazowszu. Ośmiolatka zmarła w szpitalu

  ​Zmarła ośmioletnia dziewczynka - trzecia osoba ranna w sobotnim wypadku w Sitnem w powiecie wołomińskim na Mazowszu. ​Przypomnijmy, że po tym, jak prowadzone przez 22-latka auto wjechało w czteroosobową rodzinę na rowerach, zginęły sześcioletnia dziewczynka i jej 43-letnia matka.
 • Lubelskie: Sześć osób rannych w wypadku busa

  Lubelskie: Sześć osób rannych w wypadku busa

  Sześć osób zostało rannych w wypadku ukraińskiego busa na drodze krajowej nr 17 w Piaskach koło Lublina. Stan jednego z podróżnych jest ciężki.
 • Śląsk: Śmieciarka potrąciła rowerzystkę. 14-latka nie żyje

  Śląsk: Śmieciarka potrąciła rowerzystkę. 14-latka nie żyje

  ​14-letnia dziewczyna zginęła w piątek w wypadku drogowym w Studzienicach, w powiecie pszczyńskim (Śląskie). Jadąca na rowerze do szkoły nastolatka została potrącona przez wyjeżdżającą z bocznej drogi śmieciarkę - podała policja.
 • Tych wypadków przy pracy można było uniknąć!

  Tych wypadków przy pracy można było uniknąć!

  Do wypadków przy pracy zdecydowanie najczęściej dochodzi przez nieprawidłowe zachowania pracowników i lekceważenie zasad BHP. Brak izolacji przewodów elektrycznych i niezabezpieczona piła mechaniczna – to przykłady skrajnej nieostrożności. Przed finansowymi konsekwencjami wypadków przy pracy chroni przedsiębiorców ubezpieczenie OC pracodawcy.

Zdjęcia - Wypadek (0)

Filmy - Wypadek (194)

 • Wjechała samochodem prosto do kanału

  Brawurowa akcja ratunkowa w Mesie w Stanach Zjednoczonych. Kobieta, która wjechała autem do kanału, została wyciągnięta z samochodu przez strażaka. Jak podają lokalne media, odniosła tylko niezagrażające życiu obrażenia. Nie są znane dokładne przyczyny wypadku. (STORYFUL/x-news)
 • Seksowna kobieta i jej taniec... Co poszło nie tak?

  Tancerka chciała nagrać krótki film ze swoim tańcem na rurze. Podczas pokazu coś jednak poszło nie tak...
 • To mogła być ostatnia podróż do pracy. Na szczęście nic mu się nie stało

  Kierowca przeżył prawdziwy szok! Wychodząc jak co dzień do pracy, wszedł do swojego samochodu. Wtedy stało się to. To prawdziwy cud, że nic mu się nie stało i wyszedł ze zdarzenia bez szwanku.
 • Po kłótni celowo wjechał pick-upem do supermarketu

  W czwartek (28 czerwca) w San Angelo w Teksasie kierowca pick-upa wjechał do supermarketu. Nie tylko wyłamał drzwi w budynku, ale również spowodował poważne szkody wewnątrz. 19-latek próbował uciekać przed wezwanymi na miejsce policjantami. Gdy wyjechał ze sklepu, uderzył w inny samochód, ale został zatrzymany na pobliskiej stacji paliw. Według świadków, chwilę przed wjechaniem do supermarketu chłopak pokłócił się z kobietą. Po tym, jak weszła ona do budynku, 19-latek wjechał do niego swoim samochodem. Szkody szacowane są na kwotę aż 500 tys. dolarów. (STORYFUL/x-news)