wypadek

Synonimy:
wypadek dk 11, wypadki
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wypadek (3512)

Filmy - Wypadek (315)

 • Pusta motorówka siała spustoszenie w zatoce Mission Bay

  Pusta motorówka siała spustoszenie w zatoce Mission Bay w San Diego, po tym jak prowadzący ją mężczyzna i pasażerowie wypadli za burtę. Po chwili zderzyła się z żaglówką i zaczęła kręcić się w kółko. Według świadków obrażeń głowy doznał jeden z chłopców, którzy byli na żaglówce.
 • Rowerzysta zahaczył kamerą na kasku o linę

  Zabawna sytuacja przydarzyła się tym dwóm rowerzystom. Jeden z nich, mając zamontowaną na kasku kamerę, zahaczył nią o linę. Zobaczcie, jak to się skończyło.
 • Zabezpieczali ciężarówkę, która wypadła z autostrady, po chwili w ich kierunku z impetem jechała następna. Policjanci cudem uniknęli tragedii

  Trzech policjantów z Teksasu cudem uniknęło śmierci podczas wypadku na autostradzie w Belton. Gdy funkcjonariusze zabezpieczali ciężarówkę, która wypadła z drogi i wjechała do rowu, zauważyli, że w ich kierunku z ogromną szybkością zbliża się następny ogromny pojazd. Natychmiast uciekli z miejsca, w którym stali, a po chwili przejechała tamtędy rozpędzona ciężarówka. Oba wypadki były spowodowane trudnymi warunkami atmosferycznymi. Jak poinformowała policja, w żadnym z wypadków nikt nie odniósł poważnych obrażeń.
 • Przeładowany samochód przechyla się na bok i wywraca na zakręcie

  Ten kierowca to niezły ryzykant. Na samochodzie ułożył tak olbrzymią stertę worków ze zbożem, że gdy pokonywał zakręt, siła grawitacji nie pozwoliła mu jechać dalej, lecz wywróciła auto na bok. Na szczęście ani kierowcy, ani pasażerowi, który cieszył się świeżym powietrzem na szczycie bagażowej piramidy, nic się nie stało.