wypadek

Synonimy:
wypadki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wypadek (6685)

 • Tragiczny wypadek koło Stanisławowa

  Tragiczny wypadek koło Stanisławowa

  Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w poniedziałek rano na drodze wojewódzkiej nr 473. W okolicach miejscowości Stanisławów (Łódzkie, pow. poddębicki) samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Trasa jest całkowicie zablokowana.
 • ​Podlaskie: Wypadek autobusu szkolnego

  ​Podlaskie: Wypadek autobusu szkolnego

  W miejscowości Nowe Żochy autobus szkolny zderzył się z ciężarówką wiozącą mleko. Troje dzieci trafiło do szpitala - podaje TVN24.
 • Wypadek na przejeździe kolejowym w Kielcach. Jedna osoba nie żyje

  Wypadek na przejeździe kolejowym w Kielcach. Jedna osoba nie żyje

  Jedna osoba zginęła, a kolejna została ranna po zderzeniu osobowej skody z pociągiem, do którego doszło we wtorek wieczorem na przejeździe kolejowym w Kielcach. Na czas prac służb wstrzymano ruch na odcinku linii kolejowej nr 8 Kielce-Kielce Białogon.
 • Zgłaszanie wypadku przy prowadzeniu działalności pozarolniczej

  Zgłaszanie wypadku przy prowadzeniu działalności pozarolniczej

  Osoba prowadząca własną działalność pozarolniczą, która uległa wypadkowi przy pracy, może skorzystać ze świadczeń z ubezpieczenia wypadkowego. W tym celu w pierwszej kolejności powinno nastąpić zgłoszenie wypadku. Dokonuje się tego w ZUS, który na tę okoliczność sporządza kartę wypadku będącą podstawą do wypłaty świadczeń wypadkowych.
 • Karambol na krajowej "10". Wśród rannych są dzieci

  Karambol na krajowej "10". Wśród rannych są dzieci

  Dwoje dzieci i troje dorosłych trafiło do szpitala po karambolu na krajowej "10" w Kruszynie w powiecie bydgoskim.
 • RMF: Tragiczny wypadek pod Kwidzynem. Nie żyją cztery osoby

  RMF: Tragiczny wypadek pod Kwidzynem. Nie żyją cztery osoby

  Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wsi Raniewo pod Kwidzynem w województwie pomorskim. Zginęły cztery osoby, a trzy są ranne.
 • Wypadek w Pile. Ciężarówka wpadła do rzeki

  Wypadek w Pile. Ciężarówka wpadła do rzeki

  ​W Pile, na drodze krajowej numer 11, ciężarówka przewożąca drewno wpadła do rzeki Gwda. Kierowca nie żyje.
 • Sachiel: Piotr "Ner" Bieryt miał wypadek samochodowy

  Sachiel: Piotr "Ner" Bieryt miał wypadek samochodowy

  Piotr "Ner" Bieryt z hiphopowej grupy Sachiel, która wygrała siódmą edycję "Must Be The Music", trafił do szpitala na skutek wypadku samochodowego.
 • ​Wielka Brytania: Helikopter zderzył się z samolotem

  W hrabstwie Buckinghamshire w środkowej Anglii doszło do powietrznego zderzenia helikoptera z samolotem - informuje lokalna policja.

Zdjęcia - Wypadek (0)

Filmy - Wypadek (157)

 • Niebezpieczny wypadek z udziałem przyczepy kempingowej

  Na autostradzie w stanie New Jersey w USA doszło do niebezpiecznego wypadku. Kierowca jadący z doczepioną przyczepą kempingową nie był w stanie opanować pojazdu w momencie, gdy wiatr zaczął miotać naczepą. Ostatecznie przyczepa przewróciła się na autostradę szczęśliwie omijając pozostałych użytkowników drogi. W wypadku nikt nie został ranny. (STORYFUL/x-news)
 • Grupa snowoboardzistów wykonywała sztuczkę. Jednemu nie wyszło

  Grupa snowboardzistów postanowiła, jeden po drugim, przeskoczyć przez metalowy przystanek. Trzech przeskoczyło bez problemu. Ostatni natomiast nie osiągnął odpowiedniej prędkości, która pozwoliłaby powtórzyć sztuczkę za kolegami. Chyba nie trzeba mówić więcej, jak to się skończy...
 • Miał otworzyć ceremonię efektwym wejście. Udało mu się?

  Podczas jeden z ceremonii doszło do wypadku. Spadochroniarz miał otworzyć event zlatując na ziemię z flagą przyczepioną do pleców. Skoczek, gdy zbliżał się do ziemi zawisł na liniach wysokiego napięcia, po czym z impetem spadł na ziemie. Skończyło się niewielkich obrażeniach.
 • Pokaz samolotu akrobacyjnego skończył się w oceanie

  Podczas pokazu, kamerzysta chciał nagrać akrobacje samolotu. Niestety, podczas jeden z wykonywanych figur, samolot wpadł prosto do oceanu. Na szczęście nic poważnego się nie stało i skończyło się "tylko" na kilku szwach.