wypadanie włosów

Artykuły - Wypadanie włosów (30)

 • Dlaczego tracisz włosy?

  Dlaczego tracisz włosy?

  Reagują, gdy coś złego dzieje się w organizmie. Przyczyną ich wypadania może być choroba. Jeśli zauważysz, że w ciągu 3-4 miesięcy włosy się przerzedziły, widać skórę głowy, wyraźny przedziałek, jest to powód do niepokoju. Warto iść do dermatologa, by poszukał źródła problemu.
 • Cece MED Stop wypadaniu włosów

  Cece MED Stop wypadaniu włosów

  Okresowe wypadanie włosów to problem, który może dopaść nas w każdej porze roku – także latem. By przeciwdziałać utracie włosów i jednocześnie przywrócić im witalność oraz zdrowy wygląd marka Cece of Sweden wykorzystała 20 lat doświadczenia w profesjonalnym rynku fryzjerskim tworząc linię CECE MED. Komplementarna pielęgnacja wypadających włosów składająca się z szamponu, odżywki oraz ampułek bazuje na aż 16 składnikach aktywnych, dzięki czemu gwarantuje szybkie i widoczne efekty w postaci ok. 25 000 nowych włosów po 3 miesiącach.
 • Aby włos nie spadł ci z głowy

  Aby włos nie spadł ci z głowy

  Zdrowy człowiek każdego dnia traci do 100 włosów. Jeśli wypada ich więcej może to oznaczać chorobę.

Filmy - Wypadanie włosów (1)

 • Łysiejemy w domu? Powód może być inny

  Z powodu pandemii musimy ograniczyć do minimum wyjścia z domu. Wiele kobiet z przerażeniem obserwuje zwiększone wypadanie włosów. Przecież zwykle nie są aż tak bardzo widoczne w domu, na podłodze i w łazience. Ale czy to na pewno powód do niepokoju?