wypadanie włosów

Artykuły - Wypadanie włosów (21)

 • Dlaczego tracisz włosy?

  Dlaczego tracisz włosy?

  Reagują, gdy coś złego dzieje się w organizmie. Przyczyną ich wypadania może być choroba. Jeśli zauważysz, że w ciągu 3-4 miesięcy włosy się przerzedziły, widać skórę głowy, wyraźny przedziałek, jest to powód do niepokoju. Warto iść do dermatologa, by poszukał źródła problemu.
 • Cece MED Stop wypadaniu włosów

  Cece MED Stop wypadaniu włosów

  Okresowe wypadanie włosów to problem, który może dopaść nas w każdej porze roku – także latem. By przeciwdziałać utracie włosów i jednocześnie przywrócić im witalność oraz zdrowy wygląd marka Cece of Sweden wykorzystała 20 lat doświadczenia w profesjonalnym rynku fryzjerskim tworząc linię CECE MED. Komplementarna pielęgnacja wypadających włosów składająca się z szamponu, odżywki oraz ampułek bazuje na aż 16 składnikach aktywnych, dzięki czemu gwarantuje szybkie i widoczne efekty w postaci ok. 25 000 nowych włosów po 3 miesiącach.
 • Aby włos nie spadł ci z głowy

  Aby włos nie spadł ci z głowy

  Zdrowy człowiek każdego dnia traci do 100 włosów. Jeśli wypada ich więcej może to oznaczać chorobę.
 • Najczęstsze przyczyny wypadania włosów

  Najczęstsze przyczyny wypadania włosów

  Po każdym myciu głowy wyciągasz garść włosów, a twoja bujna niegdyś fryzura nie wygląda już tak olśniewająco, jak kilka lat temu? Przyczyn może być wiele, a świadomość tego, jakie czynniki wpływają na kondycję twoich włosów może ci zaoszczędzić nerwów i pieniędzy na kolejne zabiegi pielęgnacyjne.
 • Sposoby na wypadające włosy

  Sposoby na wypadające włosy

  Martwisz się stanem fryzury? Niepotrzebnie! Wiemy, co możesz zrobić, by sobie pomóc.
 • Bardzo wypadają mi włosy!

  Bardzo wypadają mi włosy!

  Synka urodziłam pół roku temu. Od dwóch miesięcy przy czesaniu zauważyłam, że tracę codziennie bardzo dużo włosów. Czy ma to związek z tym, że karmię piersią? I czy można coś na to poradzić?
 • Co robić, gdy nadmiernie wypadają włosy

  Co robić, gdy nadmiernie wypadają włosy

  Niestety okazuje się, że wypadanie włosów stało się zjawiskiem powszechnym, które dotyka co raz większej ilości osób. Wypróbuj domowe sposoby, które pomogą ci poradzić sobie z problemem.
 • Powiedz stop łysieniu

  Powiedz stop łysieniu

  Łysienie i nadmierne wypadanie włosów to poważny problem, który ingeruje nie tylko w wygląd, ale i mocno odbija się na poczuciu własnej wartości i samoocenie. Dawniej dolegliwość ta dotyczyła głównie mężczyzn, dziś z łysieniem zmaga się także wiele kobiet. Co jest powodem nadmiernego wypadania włosów i czy można ten proces powstrzymać?
 • Na ratunek wypadającym włosom!

  Na ratunek wypadającym włosom!

  W ostatnich latach obserwujemy poważny problemem nadmiernego wypadania włosów zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.
 • Wypadanie włosów po ciąży

  Wypadanie włosów po ciąży

  Wypadanie włosów po ciąży Chociaż to normalny objaw u młodych mam, to jednak wiele kobiet nie może się z nim pogodzić. O to, czy rzeczywiście nie ma żadnej rady na problemy z włosami, spytaliśmy naszego specjalistę.

Filmy - Wypadanie włosów (3)

 • Łysiejemy w domu? Powód może być inny

  Z powodu pandemii musimy ograniczyć do minimum wyjścia z domu. Wiele kobiet z przerażeniem obserwuje zwiększone wypadanie włosów. Przecież zwykle nie są aż tak bardzo widoczne w domu, na podłodze i w łazience. Ale czy to na pewno powód do niepokoju?
 • Jedz te produkty, jeśli masz problem z wypadaniem włosów

  Problem z wypadaniem włosów dotyczy coraz większej ilości osób. Z kłopotem zmagają się kobiety i mężczyźni. Wypadanie włosów często przypisywane jest genetyce. Naukowcy jednak twierdzą, że odpowiadać za to może złe odżywianie. Co zatem jeść na poprawę kondycji włosa? (x-news) Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.
 • Polacy są liderami w utracie włosów. „Gdy się rodzimy, mamy już zapisane w genach, czy będziemy te włosy tracić”

  Jedna trzecia Polaków ma problem z łysieniem. Z czego to wynika i jak sobie z tym radzić? W studiu trycholog Magdalena Szymczak oraz Aneta Swatek wyjaśniły jakie czynniki wpływają na utratę włosów na głowie. – Gdy się rodzimy, mamy już zapisane w genach, czy będziemy te włosy tracić – powiedziała specjalistka. W jaki sposób możemy ukryć te defekty? (Dzień Dobry TVN/x-news)