wymiana

Artykuły - Wymiana (201)

Filmy - Wymiana (4)

 • Jak wymienić struny w gitarze z kołkami?

  Wymienianie strun w gitarach może przysporzyć nie lada kłopotów. Wielu z nas nie ma pojęcia, jak wymienić żyłki, by dawały się mocno rozciągać, uzyskując odpowiednie brzmienie. Kłopotliwe mogą być zwłaszcza gitary z kołkami, do których doczepia się jedną końcówkę strun na pudle. Przygotowaliśmy dla was poradnik, jak wymieniać struny w gitarze z kołkami - to naprawdę proste!
 • Makaron za pieluchy, czyli rynek wymiany kwitnie

  Makaron za pieluchy, mąka za mydło. Wenezuelczycy starają się zaradzić dotkliwym brakom w zaopatrzeniu, wymieniając się między sobą potrzebnymi produktami i coraz częściej wykorzystują w tym celu serwisy społecznościowe. – Nikt już nie myśli o wysyłaniu żartów, życzeń urodzinowych(…), teraz serwisy społecznościowe służą do wyszukiwania jedzenia i leków – mówi nauczycielka Plalla Alvarez, która mieszka niedaleko Caracas. Należy do jednej z wielu internetowych grup, które zajmują się wymianą różnych artykułów pierwszej potrzeby.
 • To byłby cios dla tysięcy studentów!

  Kryzys, niedobory w unijnej kasie i brak zgody pomiędzy państwami członkowskimi UE sprawiły, że los europejskiego programu wymiany studentów Erasmus zawisł na włosku. Czy to definitywny koniec zagranicznych stypendiów? A może politycy znajdą sposób, by uratować Erasmusa?
 • Oddała mu swoją...

  Niecodzienna wymiana koszulek.