Biznes - wyładowanie

Artykuły - Wyładowanie (6)

 • Nowy dreamliner PLL LOT wylądował w Warszawie

  Nowy dreamliner PLL LOT wylądował w Warszawie

  Nowy Boeing 787 Dreamliner należący do Polskich Linii Lotniczych LOT ok. godz. 16.30 wylądował w piątek na warszawskim Lotnisku Chopina. Samolot przyleciał prosto z fabryki Boeinga w Stanach Zjednoczonych. To trzecia tego typu maszyna należąca do LOT-u.
 • Polski dreamliner nie wylądował w Wiedniu. Zawrócił do Warszawy

  Polski dreamliner nie wylądował w Wiedniu. Zawrócił do Warszawy

  Prawdziwy pech prześladuje polskie dreamlinery. Dziś samolot LOT-u nie wylądował planowo w Wiedniu; wykonał jedynie kilka okrążeń nad portem i zawrócił do Warszawy. Tym razem jednak - jak ustalił dziennikarz RMF FM Piotr Glinkowski - powodem nie była żadna usterka, tylko mgła.
 • Klienci biura podróży Alba Tour wylądują wieczorem w Katowicach

  Klienci biura podróży Alba Tour wylądują wieczorem w Katowicach

  Po godzinie 22 ma wylądować w piątek w Katowicach samolot, którym z Egiptu do Polski przybędzie pierwsza grupa turystów - klientów biura podróży Alba Tour, które zawiesiło działalność. Druga grupa przyleci do Warszawy prawdopodobnie po północy.
 • Wylądujesz w centrum Londynu

  Linie lotnicze British Airways od 6 maja tego roku uruchomią nowe połączenie z Londynem. Samoloty tej linii mają wozić pasażerów z warszawskiego Okęcia na lotnisko Londyn City.
 • Wylądowała Meridiana

  Wylądowała Meridiana

  Włoska tania linia lotnicza Meridiana zainaugurowała w poniedziałek, 5 listopada, sezon zimowy uruchomieniem nowego stałego połączenia. Na trasie Turyn - Kraków włoskie maszyny latać będą w poniedziałki, środy i piątki. Kraków jest pierwszym polskim portem lotniczym, w którym lądują samoloty Meridiany.
 • Orzeł wylądował na parkiecie

  Na rynku równoległym warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych (GPW) zadebiutowały dziś Zakłady Lniarskie Orzeł. W pierwszym notowaniu płacono 36 zł za walor, o 28 proc. więcej od kursu odniesienia, wynoszącego 28,20 zł.