wyładowanie

Artykuły - Wyładowanie (15)

 • "Prawo Agaty": Wylądują razem w łóżku!

  "Prawo Agaty": Wylądują razem w łóżku!

  Najnowszy, 5. sezon "Prawa Agaty", zacznie się mocno niczym u mistrza Alfreda Hitchcocka: Agata (Agnieszka Dygant) i Marek (Leszek Lichota) wylądują razem w łóżku! Sprawdź szczegóły!
 • Nowy dreamliner PLL LOT wylądował w Warszawie

  Nowy dreamliner PLL LOT wylądował w Warszawie

  Nowy Boeing 787 Dreamliner należący do Polskich Linii Lotniczych LOT ok. godz. 16.30 wylądował w piątek na warszawskim Lotnisku Chopina. Samolot przyleciał prosto z fabryki Boeinga w Stanach Zjednoczonych. To trzecia tego typu maszyna należąca do LOT-u.
 • Polski dreamliner nie wylądował w Wiedniu. Zawrócił do Warszawy

  Polski dreamliner nie wylądował w Wiedniu. Zawrócił do Warszawy

  Prawdziwy pech prześladuje polskie dreamlinery. Dziś samolot LOT-u nie wylądował planowo w Wiedniu; wykonał jedynie kilka okrążeń nad portem i zawrócił do Warszawy. Tym razem jednak - jak ustalił dziennikarz RMF FM Piotr Glinkowski - powodem nie była żadna usterka, tylko mgła.
 • Klienci biura podróży Alba Tour wylądują wieczorem w Katowicach

  Klienci biura podróży Alba Tour wylądują wieczorem w Katowicach

  Po godzinie 22 ma wylądować w piątek w Katowicach samolot, którym z Egiptu do Polski przybędzie pierwsza grupa turystów - klientów biura podróży Alba Tour, które zawiesiło działalność. Druga grupa przyleci do Warszawy prawdopodobnie po północy.
 • UFO wyląduje w Warszawie

  UFO wyląduje w Warszawie

  30 kwietnia w warszawskiej Progresji zagra brytyjska hardrockowa grupa UFO. Weterani wystąpią w ramach trasy promującej najnowszy album, "Seven Deadly", którego premiera zapowiedziana jest na 27 lutego.
 • Bruno miał wylądować na Hilton

  Bruno miał wylądować na Hilton

  Paris Hilton przyznała, że to ona pierwotnie miała pomóc Sachy Baronowi Cohenowi w zrobieniu żartu podczas MTV Movie Awards , jednak zrezygnowała z tego pomysłu, jak tylko dowiedziała się o szczegółach.
 • W końcu wylądują w łóżku

  W końcu wylądują w łóżku

  Szkoła uwodzenia w "Teraz albo nigdy!". Iwonie Łaniewskikej (Tamara Arciuch) krok po kroku udaje się osaczyć Roberta Orkisza (Bartek Kasprzykowski). Czy mężczyzna w końcu przejrzy jej grę? I jaka będzie jego reakcja?
 • Wylądujesz w centrum Londynu

  Linie lotnicze British Airways od 6 maja tego roku uruchomią nowe połączenie z Londynem. Samoloty tej linii mają wozić pasażerów z warszawskiego Okęcia na lotnisko Londyn City.
 • Wylądował na podbródku

  Wylądował na podbródku

  Phil Sumner z British Sea Power nie będzie miło wspominał koncertu formacji w Leeds...
 • Orzeł wylądował na szczycie

  Orzeł wylądował na szczycie

  Amerykańscy softrockowcy z The Eagles po raz pierwszy na szczycie brytyjskiej listy bestsellerów.