wykluczeni

Artykuły - Wykluczeni (154)

 • Mieszkańcy wsi wykluczeni z programu "Mieszkanie dla Młodych"?

  Mieszkańcy wsi wykluczeni z programu "Mieszkanie dla Młodych"?

  Od dłuższego czasu najczęściej poruszanym tematem na wymagającym stymulujących bodźców rynku nieruchomości jest planowane przez rząd wprowadzenie programu "Mieszkanie dla Młodych" - nowej formy wsparcia zakupu mieszkań dla rodzin i singli do 35. roku życia. Ma on wejść w życie mniej więcej w połowie roku, ale już dziś budzi wiele kontrowersji.
 • Opinie politologów o wykluczeniu ziobrystów z PiS

  Opinie politologów o wykluczeniu ziobrystów z PiS

  Wiceprezes Zbigniew Ziobro oraz eurodeputowani Tadeusz Cymański i Jacek Kurski zostali wykluczeni z Prawa i Sprawiedliwości - poinformował rzecznik prasowy partii Adam Hofman. Zdaniem politologów, wyrzucenia niepokornych polityków z partii można się było spodziewać, zaskoczeniem może być jednak to, że stało się to tak szybko.
 • "Ziobryści" wykluczeni z PiS

  "Ziobryści" wykluczeni z PiS

  Zbigniew Ziobro, Jacek Kurski i Tadeusz Cymański zostali wykluczeni z PiS - zdecydował Komitet Polityczny partii. Trzej europosłowie zapowiadają odwołanie się od tej decyzji. Jak przekonują, jest "krzywdząca". - To niedobry dzień dla prawicy - podkreślił Ziobro.
 • Dlaczego NATO zainterweniowało w Libii, a w Syrii to "wykluczone"?

  Dlaczego NATO zainterweniowało w Libii, a w Syrii to "wykluczone"?

  Szef NATO Anders Fogh Rasmussen oświadczył w poniedziałek, że jakakolwiek interwencja sojuszu w Syrii jest "całkowicie wykluczona". Potępił jednocześnie represje "syryjskich służb bezpieczeństwa wobec cywilów".
 • FIFA wykluczyła Birmę z mistrzostw świata

  Międzynarodowa Federacja Piłkarska (FIFA) wykluczyła Birmę z eliminacji do mistrzostw świata w 2018 roku. Kara została nałożona z powodu zajść, które miały miejsce w trakcie lipcowego meczu eliminacji MŚ 2014 z Omanem.
 • Kaczyński: Niepełnosprawni nie mogą być wykluczeni

  Kaczyński: Niepełnosprawni nie mogą być wykluczeni

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział w piątek, że sprawy osób niepełnosprawnych muszą stać się jednym z priorytetów polityki państwa tak, aby niepełnosprawni nie byli wykluczeni ze społeczeństwa.
 • Kaczyński: Koalicja z SLD wykluczona

  Kaczyński: Koalicja z SLD wykluczona

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński wykluczył możliwość stworzenia koalicji z SLD. - Nie ma ani jednej sprawy polskiej, którą możemy załatwić z SLD - oświadczył w Olsztynie.
 • EBC: Nie można wykluczyć obniżek

  Europejski Bank Centralny obniży na swoim posiedzeniu w październiku stopy procentowe o 50 pkt bazowych - oceniają analitycy Bank of America.
 • Dywidenda Kopeksu niewykluczona

  Szef rady nadzorczej i właściciel większościowego pakietu akcji Kopeksu, Krzysztof Jędrzejewski, nie wykluczył, że Kopex mógłby wypłacić niewielką dywidendę za 2011 r. Zapowiedział, że decyzje w tej sprawie zapadną po analizie, wiosną 2012 r.
 • FC Sion grozi wykluczenie z rozgrywek

  FC Sion grozi wykluczenie z rozgrywek

  UEFA poinformowała, że szwajcarski klub piłkarski FC Sion może zostać wykluczony z Ligi Europejskiej. Powodem jest występ nieuprawnionych zawodników w czwartkowym meczu 4. rundy eliminacji przeciwko Celtikowi Glasgow.

Filmy - Wykluczeni (9)