wygłupy

Artykuły - Wygłupy (4)

 • Wygłupy Roberta De Niro

  Wygłupy Roberta De Niro

  Gwiazdor Hollywood Robert De Niro, dał w weekend popis swoich umiejętności komediowych w programie "Saturday Night Live", żartując ze swojej reputacji filmowego "twardziela".
 • Szyc i Karolak w dubbingu

  Szyc i Karolak w dubbingu

  Zakończyły się pracę nad polskim dubbingiem do filmu "Prawdziwa historia kota w butach". W najnowszej komediowej animacji słynnej bajki widzów rozbawią zaskakujące historie oraz wygłupy bezkonkurencyjnego duetu: Borysa Szyca - w roli tytułowej i Tomasza Karolaka, który użycza głosu gadatliwej małpie.
 • Wygłupy Coldplay

  Wygłupy Coldplay

  Angielska grupa Coldplay kontynuuje tradycję wykonywania podczas koncertów najdziwaczniejszych utworów innych wykonawców. Tym razem, podczas skandynawskiej części nowej trasy, muzycy zaprezentowali własną wersję przeboju "Barbie Girl", z repertuaru zespołu Aqua.
 • Skiba: Rock'n'roll to wygłupy

  Skiba: Rock'n'roll to wygłupy

  Zespół Big Cyc to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych grup rockowych na naszym rynku muzycznym. Spory udział w stworzeniu jej wizerunku formacji ma Krzysztof Skiba. Artysta z żalem przyznaje jednak, iż jego dowcipy rzadko kiedy są tak naprawdę rozumiane, tym bardziej, iż wygłupy są - jego zdaniem - podstawą rock'n'rolla.

Filmy - Wygłupy (10)

 • Zamiast pracować zaczął się wygłupiać. Co z tego wyszło?

  Ciężko stwierdzić, czy bohater filmu przyszedł do ogrodu z zamiarem podjęcia jakiejkolwiek pracy, z pewnością znalazł on jednak świetną zabawę. Wykorzystał doń maszynę do wywiercania otworów w ziemi. Kto by pomyślał, że może służyć jako karuzela! Zabawne
 • Plażowicz wymyślił nietypowy sposób na schłodzenie. Hit!

  Pewien wypoczywający na plaży mężczyzna był już tak zmęczony upałem, że poprosił kolegę o pomoc w schłodzeniu. Ów kolega, siedząc wygodnie w motorówce miał za zadanie siłą silnika wzbić w powietrze przyjemną, wodną bryzę, która jak po sznurku skierowałaby się w stronę plażowicza. I rzeczywiście tak się stało, tyle tylko, że zamiast przyjemnej bryzy w stronę mężczyzny popędził wodny żywioł, którego nie powstydziłby się żaden strażacki wąż! Zobaczcie to na własne oczy i oceńcie, czy było warto.
 • Chciała zjeść w trakcie prowadzenia auta. Jak to się skończyło?

  Pewna dziewczyna chciała zaprezentować ciekawy sposób na upieczenie dwóch pieczeni przy jednym ogniu. Jej celem było jednoczesne prowadzenie auta i konsumpcja smakołyków z restauracji McDonald's. Wszystko szło zgodnie z planem, do momentu naciśnięcia gazu. Zobaczcie, jak był finał!
 • Znajomi rozhuśtali kolegę w hamaku. Jak się to skończyło?

  Znajomi wymyślili, że obrócą hamak z leżącym w środku ochotnikiem o 360 stopni. Do zadania przystąpili ochoczo. Zarówno śmiałek w hamaku jak i reszta, służąca jako koło zamachowe. Mężczyźni szybko rozhuśtali leżącego i na raz, na dwa, na trzy wypuścili w powietrze... To był krótki, ale piękny lot. Zakończony niestety twardym lądowaniem.