Muzyka - wygląd

Artykuły - Wygląd (7)

 • Wydaje 100 tys. funtów na urodę

  Wydaje 100 tys. funtów na urodę

  Piękny wygląd brytyjskiej piosenkarki Cheryl Cole kosztuje. Wydatki gwiazdy na rzecz utrzymania urody sięgają 100 tys. funtów rocznie.
 • "Dwór" stylistów Kukulskiej

  "Dwór" stylistów Kukulskiej

  Natalia Kukulska ma dość spore wymagania, jeżeli chodzi o swój wygląd i to nie tylko wówczas, gdy robi się "na bóstwo" przed wyjściem na scenę w trakcie koncertu.
 • "Uroda wszędzie pomaga"

  "Uroda wszędzie pomaga"

  "Od pewnego czasu istnieje mocno kreowany w mediach kult ciała. Większość ludzi skupia się coraz bardziej na swoim wyglądzie" - mówi Monika Niedek z zespołu Queens, który wraz z nią tworzą obecnie Julia Trębacz i Sylwia Parys.
 • Kylie zmienia image

  Kylie zmienia image

  "Koniec z obcisłymi złotymi majteczkami" - powiedziała stanowczo Kylie Minogue! 37-letnia australijska piosenkarka zakończył właśnie trwającą pięć lat współpracę z Williamem Bakerem, twórcą jej dotychczasowego, pełnego seksu image'u.
 • "Jesteśmy normalnymi dziewczynami"

  "Jesteśmy normalnymi dziewczynami"

  Keisha Buchanan, Heidi Range i Mutya Buena tworzą najpopularniejszy na początku XXI wieku żeński zespół wokalny w Wielkiej Brytanii. Choć dochodzące w 2004 roku wieści o niesnaskach wśród Sugababes zaniepokoiły fanów grupy, nic nie wskazuje na to, aby miała się ona definitywnie rozpaść. Być może jednak w najbliższej przyszłości poszczególne wokalistki - wzorem ich amerykańskich rywalek z Destiny's Child - spróbują swych sił w karierach solowych. Ostatnia jak dotąd studyjna płyta zespołu, "Three" ukazała się w październiku 2003 roku. Pilotował ją przebojowy singel "Hole In The Head". Jacek Fudała (RMF FM) rozmawiał z dziewczynami z Sugababes o tym, czym jest dla nich sława, jak atrakcyjny wygląd pomaga w osiągnięciu sukcesu i jak reagują na niespodziewane sytuacje, zdarzające się w ich życiu.
 • Mariah Carey: Nie powiększałam sobie piersi

  Mariah Carey: Nie powiększałam sobie piersi

  Mariah Carey, amerykańska wokalistka pop, zdecydowanie zaprzeczyła pojawiającym się od jakiegoś czasu plotkom, sugerującym, że dokonała zabiegu powiększenia piersi. Twierdzi natomiast, że nowy, seksowny wygląd udało jej się uzyskać dzięki zwykłemu biustonoszowi za 14 dolarów.
 • Whitney Houston uzależniona od narkotyków?

  Whitney Houston uzależniona od narkotyków?

  We wtorek, 11 września, informowaliśmy o bliżej niesprecyzowanych problemach zdrowotnych Whitney Houston, które sprawiły, iż nie wystąpiła ona na drugim jubileuszowym koncercie z okazji 30-lecia działalności scenicznej Michaela Jacksona. W prasie pojawiły się już doniesienia mówiące o prawdopodobnym uzależnieniu artystki od narkotyków. Ich powodem był wygląd wokalistki podczas występu w Nowym Jorku - była niezwykle chuda i źle wyglądała.