wydajność

Artykuły - Wydajność (191)

 • Lubisz podjadać wieczorami? Będziesz mieć kłopoty w pracy

  Lubisz podjadać wieczorami? Będziesz mieć kłopoty w pracy

  Sięganie wieczorową porą po kaloryczne przekąski negatywnie wpływa nie tylko na sylwetkę, ale także zdrowie i samopoczucie. Okazuje się, że ten szkodliwy nawyk może mieć znaczenie również w kontekście wykonywania przez nas zawodowych obowiązków. Jak wynika z nowego badania amerykańskich uczonych, osoby, które przed udaniem się do łóżka zaglądają do lodówki, są mniej wydajne w pracy następnego dnia.
 • Sposoby marnowania czasu w pracy

  Sposoby marnowania czasu w pracy

  Choć Polacy są w światowej czołówce pod względem liczby przepracowanych godzin, to spora część z nich jest mało efektywna - pisze "Rzeczpospolita".
 • Większość producentów smartfonów oszukuje w testach bechmarków

  Większość producentów smartfonów oszukuje w testach bechmarków

  Większość producentów urządzeń mobilnych celowo oszukuje w benchmarkach. Takie rewelacje ujawnił serwis AnandTech.
 • AMD Radeon HD 6800 - zabójca GeForce?

  AMD Radeon HD 6800 - zabójca GeForce?

  AMD przedstawił dziś kolejną generację kart graficznych AMD Radeon - serię HD 6800. Nowy układ zaprojektowano jako kartę graficzną dla graczy, oferującą wydajność w grach przy cenie zaczynającej się już od 650 zł.
 • Komputery dla wymagających graczy

  Komputery dla wymagających graczy

  Debiutująca na polskim rynku marka Alienware, to nowy sposób na osiągnięcie najwyższego poziomu wtajemniczenia w dziedzinie wydajności w grach i wymagających aplikacjach graficznych.
 • Dyski SSD odmładzają stare laptopy

  Dyski SSD odmładzają stare laptopy

  Dysk SSD może zwiększyć ogólną wydajność starego komputera aż o 50, a nowego o 27 procent. Kalkulator Zwrotu z Inwestycji SSD firmy Kingston pokazuje jak wydłużyć cykl życiowy komputera.
 • Wydajność pracowników w II kw. spadła o 1,8 proc.

  Wydajność pracy amerykańskich pracowników zatrudnionych w sektorach poza rolnictwem spadła o 1,8 proc. w II kwartale 2010 r. - podał w czwartek Departament Pracy w końcowym wyliczeniu.
 • Zacznij się uśmiechać - okazywanie szczęścia w pracy jest opłacalne

  Zacznij się uśmiechać - okazywanie szczęścia w pracy jest opłacalne

  Przychodzenie codziennie rano do biura sprawia radość Jackie Donovan, dyrektor ds. marketingu i merchandisingu w Fairway Market, pomimo czekających ją wielu godzin pracy.
 • W Bogdance rekordowe wydobycie

  Kopalnia węgla w Bogdance (Lubelskie) osiągnęła rekordowy poziom wydobycia - 16,8 tys. ton urobku na dobę - z użyciem kompleksu strugowego do eksploatacji tzw. niskich pokładów węgla. To wydajność najwyższa na świecie.
 • HP EliteBook 2740p - tablet Bonda

  HP EliteBook 2740p - tablet Bonda

  Wiele osób oczekuje od swojego komputera niezawodności, trwałości materiałów użytych w jego produkcji, niebanalnego wyglądu i funkcji, które pozwolą na wykorzystanie go w każdej sytuacji. Czy tablet EliteBook 2740p, oferowany przez firmę HP, sprawdzi się we wszystkich tych dziedzinach?