wyczyn

Artykuły - Wyczyn (90)

 • Rekordowy skok z Mount Everestu

  Rekordowy skok z Mount Everestu

  Rosyjski miłośnik przygód skoczył z rekordowej wysokości ze zbocza Mount Everestu. Wyczyn zbiega się z obchodzoną dziś 60. rocznicą zdobycia szczytu przez człowieka.
 • Wyczyn. Odebrał prawo jazdy i... stracił je w tydzień!

  Zaledwie tydzień cieszył się prawem jazdy 18-latek z gminy Jastków na Lubelszczyźnie. W tak krótkim czasie młody kierowca uzbierał aż 30 punktów karnych.
 • Niesamowity wyczyn pięknej kaskaderki...

  Niesamowity wyczyn pięknej kaskaderki...

  Średnia długość kariery rynkowej przeciętnego samochodu osobowego to około sześciu lat. W tym czasie model przechodzi przeważnie kurację odmładzającą mające na celu podtrzymanie zainteresowania klientów.
 • Pierwszy spacer po linie nad krawędzią Niagary

  Pełnym sukcesem zakończył się w piątek wieczorem (czasu miejscowego) spacer po linie Nika Wallendy nad krawędzią wodospadu Niagara. Wyczyn śmiałka z zapartym tchem obserwowało niemal 130 tys. ludzi po obu stronach wodospadu.
 • 3,5 promila, próbował uciekać. Manewr był zbyt trudny...

  3,5 promila, próbował uciekać. Manewr był zbyt trudny...

  Patrol siedleckiej "drogówki" poruszający się radiowozem wyposażonym w videorejestrator uwiecznił "wyczyn" 33-latka poruszającego się rowerem drogą wojewódzką 803.
 • Śmiały wyczyn złodziei. Ukradli most!

  Śmiały wyczyn złodziei. Ukradli most!

  Gdyby sporządzić listę najbardziej pomysłowych polskich złodziei, na jej szczycie znaleźliby się pewnie czterej mieszkańcy Parczewa (Lubelszczyzna).
 • Niecodzienny wyczyn. Obronił pięć karnych w jednym meczu

  W meczu piłkarskiego Pucharu Argentyny Argentino de Merlo - Excurionistas niebywałej sztuki dokonał bramkarz gości Marcos Fascanella, który obronił aż pięć rzutów karnych i zapewnił swojej drużynie awans do kolejnej rundy.
 • Lubański nie jest zazdrosny o Frankowskiego

  Lubański nie jest zazdrosny o Frankowskiego

  - Doceniam wyczyn "Franka", ale na jego grę w reprezentacji już za późno - uważa jeden z najlepszych polskich piłkarzy w historii Włodzimierz Lubański. W wywiadzie ocenia też snajperskie popisy Artjoma Rudniewa oraz postępy Roberta Lewandowskiego.
 • Skok przez kanał

  Skok przez kanał

  Stanisław Pasternak chce powtórzyć wyczyn pioniera lotnictwa i przelecieć nad kanałem La Manche własnoręcznie wykonaną repliką samolotu Blériot XI.
 • El. Euro 2012: Wpadka Szwedów, imponujący wyczyn Holendrów

  El. Euro 2012: Wpadka Szwedów, imponujący wyczyn Holendrów

  Piłkarze Niemiec rozgromili u siebie Austrię 6-2 i jako pierwsi z eliminacji wywalczyli awans do mistrzostw Europy 2012 w Polsce i na Ukrainie. Jedną z największych niespodzianek piątkowych meczów była porażka Szwecji na wyjeździe z Węgrami 1-2.

Filmy - Wyczyn (13)