Film - wycofany

Artykuły - Wycofany (10)

 • "Django" wycofany z chińskich kin

  "Django" wycofany z chińskich kin

  Najnowszy film Quentina Tarantino "Django" został wycofany z chińskich kin w dniu premiery - podała w czwartek, 11 kwietnia, agencja AP. W ostatnich tygodniach w Chinach intensywnie promowano ten nagrodzony dwoma Oscarami hollywoodzki western.
 • "Pokłosie" wycofane z kina w Ostrołęce

  "Pokłosie" wycofane z kina w Ostrołęce

  "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego zniknęło z programu Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Ostrołęce. "Tygodnik Ostrołęcki" sugeruje, że obraz został "zdjęty z przyczyn politycznych". Dyrektor Ostrołęckiego Ośrodka Kultury zaprzecza.
 • "Chodorkowski" wycofany z moskiewskich kin

  "Chodorkowski" wycofany z moskiewskich kin

  Prawie wszystkie kina w Moskwie wycofały się z wyświetlania filmu dokumentalnego o losach byłego szefa koncernu naftowego Jukos i krytyka Kremla Michaiła Chodorkowskiego. Premiera miała się odbyć na 3 dni przed wyborami parlamentarnymi - podkreśla dpa.
 • Kontrowersyjny serial wycofany!

  Kontrowersyjny serial wycofany!

  Produkcja amerykańskiej wersji kontrowersyjnego brytyjskiego serialu "Kumple" ("Skins") została wstrzymana zaledwie po jednym sezonie - wynika z informacji serwisu Deadline.
 • Wycofany zwiastun filmu "Kac Vegas 2"

  Wycofany zwiastun filmu "Kac Vegas 2"

  Trailer filmu "Kac Vegas 2", wyświetlany w amerykańskich kinach przed seansem "Kodu nieśmiertelności", został wycofany z kin przez dystrybutora Warner Bros. Powód? Skargi oburzonych widzów.
 • Chiny: "Avatar" wycofany z kin

  Chiny: "Avatar" wycofany z kin

  "Avatar" w wersji 2D został wycofany z ponad 1600 ekranów w Chinach, by "zrobić miejsce" dla patriotycznego filmu biograficznego o Konfucjuszu, którego produkcja wspierana jest przez miejscowe władze - informuje "Variety".
 • Telekamery wycofane z TVP

  Telekamery wycofane z TVP

  Wydawnictwo Bauer, wyłączny dysponent praw do plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia, postanowiło nie powierzać Telewizji Polskiej realizacji gali z 13. edycji, która odbędzie się w 2010 roku.
 • Wycofał swój film z festiwalu

  Wycofał swój film z festiwalu

  Francuski reżyser Jan Kounen zażądał wycofania swego filmu "Coco Chanel et Igor Stravinsky" z programu festiwalu filmowego w Zurychu w proteście przeciwko zatrzymaniu w Szwajcarii Romana Polańskiego - poinformowali w piątek organizatorzy festiwalu.
 • Dlaczego TVP się wycofała?

  Dlaczego TVP się wycofała?

  TVP wycofała się z udziału w koprodukcji filmu o Irenie Sendlerowej. Jak tłumaczy zarząd telewizji, oczekiwania producenta szacowane na 4,3 mln zł "znacznie przekraczają możliwości finansowe TVP".
 • "Fort Boyard" wycofany z walki

  "Fort Boyard" wycofany z walki

  Stacja TVP2 postanowiła wycofać "Fort Boyard" z zabójczego wyścigu o widza w sobotnim paśmie wieczornym. Godzinę show przesunięto. Nadal nie wiadomo, kiedy będzie można zobaczyć program Moniki Richardson.