wycinanie

Artykuły - Wycinanie (14)

 • Zadbaj o paznokcie

  Zadbaj o paznokcie

  Nie musisz malować płytek! Opiłuj je i wypoleruj polerką, aby ładnie lśniły. Taki naturalny manikiur jest teraz supermodny!
 • Zrób z dzieckiem prezenty mikołajkowe

  Zrób z dzieckiem prezenty mikołajkowe

  Mikołajki to miłe święto, które można obchodzić wspólnie z dzieckiem. Maluch na pewno chętnie samodzielnie stworzy prezenty dla najbliższych, trzeba mu tylko podsunąć kilka prostych pomysłów...
 • IKEA oskarżona o wycinanie kilkusetletnich drzew

  IKEA oskarżona o wycinanie kilkusetletnich drzew

  Międzynarodowa firma meblarska IKEA znalazła się w ogniu krytyki organizacji ochrony środowiska za wycinanie nawet 600-letnich drzew w rosyjskiej Karelii, przy granicy z Finlandią, co ma dalekosiężne skutki dla równowagi globalnego ekosystemu.
 • Wycinali parkującym samochodom katalizatory

  Sześciu mężczyzn stanie przed sądem pod zarzutami kradzieży katalizatorów z samochodów ciężarowych i paserstwa. Zielonogórska prokuratura rejonowa oszacowała straty pokrzywdzonych na ponad 154 tys. zł.
 • Robert Janowski: Wycinają, bo przeklinam

  Robert Janowski: Wycinają, bo przeklinam

  - To niegroźny program rozrywkowy, który ubarwia nam codziennie popołudnia - tak prowadzący "Jaka to melodia?" Robert Janowski scharakteryzował laureata Telekamery "Tele Tygodnia" 2011 w kategorii "program rozrywkowy".
 • Telewizja wycina erotykę

  Telewizja wycina erotykę

  Telewizja Puls, której większościowym udziałowcem jest zakon ojców franciszkanów, wycina z emitowanych filmów sceny erotyczne. Zabrakło ich w wyemitowanej wczoraj "Gorączce" Agnieszki Holland, tydzień wcześniej podobnie potraktowano "Perłę w koronie" Kazimierza Kutza. Twórcy protestują, telewizja broni prawa do nieepatowania golizną - pisze "Dziennik".
 • Telewizja wycina erotykę z filmów

  Telewizja Puls, której większościowym udziałowcem jest zakon ojców franciszkanów, wycina z emitowanych filmów sceny erotyczne.
 • Platforma wycina ludzi Rokity

  Platforma wycina ludzi Rokity

  Władze PO wykorzystały odejście z polityki Jana Rokity i wycięły ze swoich list jego ludzi - ustalił "Wprost".
 • Europa produkuje za dużo wina

  Europa produkuje za dużo wina

  Wskazując na nadprodukcję wina w UE, Komisja Europejska zaproponowała radykalną reformę tego hojnie korzystającego z unijnych dotacji rynku, przewidując premie finansowe dla właścicieli winnic za wycinanie winorośli.
 • "Piła III" wycina konkurencję

  "Piła III" wycina konkurencję

  W polskich kinach, w których w miniony weekend wyświetlano "Piłę III", był to zdecydowanie najpopularniejszy film. Na jedną kopię przypadło 1275 widzów (film pokazywany na 58 kopiach).